آموزش حذف درایوهای نمایش داده شده خالی در ویندوز 7

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

1 آموزش حذف درایوهای نمایش داده شده خالی در ویندوز 7در بین سایتهای آموزشی به دنبال مطلبی بودم که در صورت مفید بودن آموزش آن را در سایت قرار بدهم .  سایت troublefixers مطلب جالبی در بین مقالات آموزشی خود با عنوان حذف درایوهای خالی رم ریدر قرار داده بود که این مقاله بسیار کاربردی و مفید می باشد . رم ریدر اینترنال به محض اتصال به رایانه با توجه به اسلت هایی که دارد یک درایو در Computer ایجاد می کند . به تصویر آموزش دقت کنید . این درایو ها جز شلوغ کردن صفحه اکسپلورر هیچ کاربردی ندارد و وقتی اتوران ویندوز را غیر فعال کرده باشید نمی توانید متوجه درایو اصلی شوید که رم خود را در آن قرار داده اید .  با یک تنظیم کوچک به راحتی می توانید نمایش این درایوهای اضافی را غیر فعال کرده و طوری ویندوز را تنظیم کنید که وقتی رم مثلا SD را وارد رم ریدر می کنید درایو آن نمایش داده شود . 

1. برای شروع وارد مسیر زیر شوید تا تنظیمات این قسمت اصلی نمایش داده شود .

Start>Control Panel>Appearance and Personalization>Folder Options.

2 آموزش حذف درایوهای نمایش داده شده خالی در ویندوز 7

 

2. بعد از مشاهده و باز شدن صفحه تنظیمات folder Options کافیست در سربرگ View تیک گزینه Hide empty drives in the computer folder را بردارید و بر روی OK کلیک کنید . 

3 آموزش حذف درایوهای نمایش داده شده خالی در ویندوز 7

 

3. از این به بعد درایورهای رم ریدر فقط زمانی نمایش داده می شوند که حافظه به طور فیزیکی در آن قرار بگیرد . (منبع به زبان اصلی )

4 آموزش حذف درایوهای نمایش داده شده خالی در ویندوز 7

 

 

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 30 ارديبهشت 1394 15:41

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا