در هنگام انجام تراکنش های مالی از قابلیت Private Tab فایرفاکس استفاده کنید

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

2 در هنگام انجام تراکنش های مالی از قابلیت Private Tab فایرفاکس استفاده کنید

در هنگام انجام تراکنش های مالی از قابلیت Private Tab فایرفاکس استفاده کنید تا با مشکلی مواجه نشوید .  همانطور که می دانید ویژگی Private Tab امکانی است که در مرورگر فایرفاکس برای حالت خصوصی و بالا بردن امنیت اطلاعات ارائه می شود! بدین معنی که شما هر بار بخواهید به سایتی بروید که نخواهید کوکی هایی از شما ثبت شود، یا اینکه تراکنش های مالی ای انجام دهید که اطلاعاتتان ثبت نشود از Private Tab استفاده می کنید . خیلی از کاربران وجود دارند که از این قابلیت بی اطلاع هستند.
اگر بدافزاری بر روی مرورگر ویندوز شما نصب شده باشد که اطلاعات ذخیره شده بر روی کش یا کوکی را به سرور خاصی ارسال کند می دانید چه اتفاقی می افتد ؟ طبق آمار رسمی 69 درصد سرقت های اینترنتی در سال 2013 در خاورمیانه روی داده است که سارقان با نفوذ به اطلاعات افراد توانسته اند رمز، نام کاربری و دیگر اطلاعات آن ها را بدست آورده و از آن سوء استفاده کنند. با این وجود فایرفاکس ویژگی در اختیار شما قرار میدهد با عنوان Private Tab که به راحتی می توانید با امنیت بالا تراکنش های مالیتان را انجام داده یا وارد وب سایتی شوید که دوست ندارید اطلاعات حساب کاربری شما توسط افراد دیگر توسط مرورگر نمایش داده شود .  با من همراه باشید تا روش فعال کردن این ویژگی را آموزش بدهم . 

1. مرورگر فایرفاکس را اجرا کرده و بر روی منوی همبرگری تنظیمات کلیک کنید .  بدون هیچ کار اضافی و اعمال تنظیماتی فقط بر روی گزینه New Private Window کلیک کنید . مشاهده می کنید که یک تب جدید باز شده و به راحتی می توانید به سایت مورد نظر وارد شوید.

1 در هنگام انجام تراکنش های مالی از قابلیت Private Tab فایرفاکس استفاده کنید

2 در هنگام انجام تراکنش های مالی از قابلیت Private Tab فایرفاکس استفاده کنید

 

آخرین بروز رسانیپنج شنبه, 05 شهریور 1394 11:14

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا