دانلود یک حجم مشخص از فایل ها با اینترنت دانلود منیجر

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

1 دانلود یک حجم مشخص از فایل ها با اینترنت دانلود منیجر

تمام شدن حجم اینترنت یکی از دغدغه های کاربرانی می باشد که از اینترنت پرسرعت استفاده می کنند  یعنی بدلیل مشخص کردن مقدار ترافیک خریداری شده از طرف شرکت ارائه کننده ADSL  شما فقط مجاز به استفاده و دانلود در حد مشخص شده هستید .
فرض کنید در طول یک ماه فقط 4 گیگابایت اجازه دانلود و آپلود دارید حال اگر بخواهید یک فایل 5 گیگابایتی را در طول یک روز دانلود کنید برای روزهای بعدی حتما باید ترافیک خریداری کنید و اگر موفق به انجام اینکار نشوید هم فضای خریداری شده قبل شما هدر میرود و هم نمی توانید از مقدار دانلود شده استفاده کنید . راه حل چیست ؟ نرم افزار دانلود منیجر بی دلیل یکی از بهترین ها بین کاربران شناخته نشده است . این برنامه برای هر سوالی که به ذهن شما در ارتباط با دانلود یک فایل پیش بیاید پاسخ میدهد.
امکانی در IDM وجود دارد که می توانید تنظیم کنید در این مدت زمان خاص مثلا 72 ساعت فقط 500 مگابایت فایل توسط برنامه دانلود شود . چطوری ؟ در ادامه توضیح میدهم که چگونه میتوانم حجم مشخصی از فایلها را دانلود کنم تا از مقدار مشخصی فراتر نرود .

1. از نوار ابزار برنامه روی "تنظیمات" کلیک کنید.
1.1. سپس قسمت "ارتباط با شبکه" را باز کنید.
1.2. گزینه "محدود سازی دانلودها" را فعال کنید . 

1 دانلود یک حجم مشخص از فایل ها با اینترنت دانلود منیجر

 

2. فرض کنید میخواهیم در هر روز بیشتر از 1 گیگابایت دانلود نداشته باشیم.
 پس گزینه مربوطه را فعال میکنیم. هر گیگابایت برابر 1024 مگابایت است. در باکس اول عدد 1024 و در باکس دوم عدد 23 را وارد میکنیم. (ساعت اول = 0 تا 1 پس ساعت 23 تا 24=23)

2 دانلود یک حجم مشخص از فایل ها با اینترنت دانلود منیجر

 

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 18 شهریور 1394 09:47

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا