حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

ویژه حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

در مقاله قبلی آموزش بک آپ گیری از دانلود های نیمه تمام در IDM را با استفاده از نرم افزار IDM Backup Manager آموزش داده ام . اما این نرم افزار دارای 4 ابزار کاربردی دیگر می باشد . Downloads List Manager : از طریق این امکان میتوان به لیست و نام تمامی فایل های موجود در نرم افزار اینترنت دانلود منیجر دسترسی داشت. Data Cleaner : این قابلیت میتواند تمامی اطلاعات ذخیره شده از کارکرد شما با این نرم افزار را پاکسازی نماید. به طور مثال میتوان لیست تمامی آدرس های ذخیره شده قسمت Add URL نرم افزار IDM را پاکسازی نمود.Sites Logins Password Cleaner : با استفاده از این گزینه میتوانید تمامی رمز عبورهایی که در نرم افزار IDM ذخیره کرده اید را پاک کنید.Add Extra File Types in Categories : با استفاده از این گزینه میتوانید فرمت های جدید را برای نرم افزار تعریف کرده تا IDM از این به بعد بتواند این فرمت ها را شناسایی و دانلود کند. در ادامه هر 4 ابزار را بررسی و آموزش استفاده از آن را قرار میدهم .  

1. اگر نرم افزار را در مطلب قبلی دانلود نکرده اید از این بخش دانلود و نصب کنید . برنامه را اجرا کرده و به سربرگ Tools بروید . همانطور که در توضیحات بالا اشاره شد این بخش از 4 ابزار تشکیل شده است .

Downloads List Manager : از طریق این امکان میتوان به لیست و نام تمامی فایل های موجود در نرم افزار اینترنت دانلود منیجر دسترسی داشت.

1 حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

2. کافیست بر روی Downloads List Manager کلیک کرده و از پنجره باز شده منوی File و گزینه Analyze را انتخاب کنید .

2 حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

3.Data Cleaner : این قابلیت میتواند تمامی اطلاعات ذخیره شده از کارکرد شما با این نرم افزار را پاکسازی نماید. به طور مثال میتوان لیست تمامی آدرس های ذخیره شده قسمت Add URL نرم افزار IDM را پاکسازی نمود. گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی کلید تائید کلیک کنید .شما می توانید برای حذف تمام اطلاعات نیز از Full Clean استفاده کنید . 

3 حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

4 حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

4.Sites Logins Password Cleaner : با استفاده از این گزینه میتوانید تمامی رمز عبورهایی که در نرم افزار IDM ذخیره کرده اید را پاک کنید. کافیست بر روی گزینه مورد نظر فقط کلیک کنید تا به صورت اتوماتیک اینکار انجام شود . 

5 حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

5.Add Extra File Types in Categories : با استفاده از این گزینه میتوانید فرمت های جدید را برای نرم افزار تعریف کرده تا IDM از این به بعد بتواند این فرمت ها را شناسایی و دانلود کند. کافیست بر روی گزینه مورد نظر کلیک کرده و با فعال کردن چک باکس های مشخص شده فرمت دلخواهتان را تایپ کنید 

6 حرفه ای کردن دانلود منیجر با نرم افزار IDM Backup Manager

 

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 18 شهریور 1394 09:47

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا