مرتب کردن پوشه های روی دسکتاپ با نرم افزار magic folder

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

1

اگر دسکتاپ شما از فایل و پوشه ای متفاوت پر شده است  و باید وقت زیادی را برای دسته بندی این فایلها صرف کنید در ادامه میخواهم magic folder را به شما معرفی کنم ،  این گجت صد در صد مورد نیاز شما است و به شما کمک میکند دسکتاپ را سریعتر مرتب کرده و فایلهای خودتان را دسته بندی کنید.
magic folder : این گجت خودش نوع فایلها را می شناسد ، مثلا: شما اگر یه فایل موزیک را داخلش دراگ و دراپ کنید در محل موزیک ها آدرس دهی می شود و یا فایل ویدئو در محل ویدئو فقط بعد از اینکه نصب برنامه به اتمام رسید، در تنظیمات باید مکان ها ذخیره سازی را مشخص کنید ، به عنوان مثال فایل ویدئویی در کدام فولدر و پارتیشن آدرس دهی شود ، البته فرمت و نوع ها محدود نیست . و جالب تر اینکه اگر نرم افزار فرمت فایلی را نشناسد از شما در همان زمان سوال می کند که فرمت این فایل چه چیزی می باشد که نمونه آن فایل با فرمت  flv  می باشد.
از دیگر خصوصیات این نرم افزار، دسترسی سریع به فرمت فایل ها می باشد که با کلیک کردن روی فولدر جادویی از شما سوال می شود که به کدام قسمت مراجعه می کنید ، بعنوان مثال شما ویدئو را انتخاب می کنید و برنامه نیز شما را مستقیم به همان فولدر راهنمایی می کند.


لینک دانلود
پس از نصب برنامه آیکونی مطابق شکل در سمت راست صفحه برای شما به نمایش در می آید. کار با این برنامه بسیار ساده می باشد . فقط کافیست فرمت فایل و پوشه ای که در آن باید قرار بگیرد را مشخص کنید .

1


شما می توانید با کلیک و درگ کردن آن ها به سمت فولدر جادویی فایل های خود را در آن قرار دهید.
اگر این برنامه در ابتدا با فرمت فایل ها اشنایی نداشته باشد شما باید مشخص کنید که فایل هایتان با این فرمت در چه بخشی نگه داری بشوند ، سپس در مراحل بعدی نیاز به اشنایی ندارد.

2


از الآن دیگر نیازی به دسته بند وقت گیر اطلاعات خود ندارید ، همه را به magic folder بسپارید.

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 18 شهریور 1394 09:38

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا