بنر بالای مطالب

banner

دستکاری خلاقانه تصاویر

دستکاری صورت و تغییر آن به صورت Tiger با استفاده از فتوشاپ

در بخش آموزش دستکاری خلاقانه تصاویر با استفاده از فتوشاپ می توانید سطح آموزشی خودتان را از مقدماتی و متوسط به سمت پیشرفته ارتقاء بدهید .دلیل این ادعا هم استفاده از تنظیمات پیشرفته فتوشاپ می باشد . شما با استفاده از تمرین های قسمت نامبرده شده می توانید ابزارها را همانطور که طراحان حرفه ای استفاده می کنند ، مورد بهره برداری قرار بدهید نه آنطور که به صورت تئوری در مباحق مقدماتی توضیح داده می شود . در ادامه از صورت یک ببر استفاه کرده و آن را بر روی صورت یک خانم قرار میدهم . خواهش میکنم مطالب بخش آموزش را کپی نکنید ، به اشتراک بگذارید .

دستکاری صورت Gene Simmons با فتوشاپ

هر روز یک تمرین حرفه ای در فتوشاپ را می توانید در بخش آموزش مشاهده و از آن استفاده کنید . عنوان مقاله روز قبل "آموزش ساخت یک تصویر سورئال با استفاده از فتوشاپ" می باشد که تقریبا 6 ساعت ساخت این مقاله آموزشی زمان برده است . در این تمرین می خواهم صورت Gene Simmons را طوری آرایش و دستکاری کنم که شبیه فیلم های هالیوودی شود . یک آرایش حرفه ای با استفاده از ابزارهای پیش فرض فتوشاپ .

بخش دوم آموزش ساخت یک تصویر سورئال با استفاده از فتوشاپ

با بخش دوم آموزش ساخت یک تصویر سورئال با استفاده از فتوشاپ در خدمت شما هستم .(بخش اول) به طور کل تمرین و درس بهتر است فشرده نباشد زیرا باعث خستگی می شود . البته بنده این حس را دارم و سعی میکنم مطالب آموزشی را به صورت مستمر و پشت سرهم تکرار نکنم . تمرین های فتوشاپ هم بدلیل مرحله به مرحله بودن و وقفه ای که بین آن افتاده می شود بد نیست بین آن چند دقیقه ای استراحت کنید . به هر حال بخش دوم آموزش آماده شده و می توانید از آن استفاده کنید . (لطفا مطالب آموزشی را کپی نکنید ، به اشتراک بگذارید)

آموزش ساخت یک تصویر سورئال با استفاده از فتوشاپ

ساخت یک تصویر دستکاری شده سورئال با فتوشاپ می تواند برای هر بازدید کننده ای جذاب باشد . تمرین هایی که فیلم آموزشی آن در در اینترنت زیاد می باشد و با کمی تسلط به زبان انگلیسی می توانید از آنها استفاده کنید . هنرمندان سبک سورئال دیجیتالی از ابزارهای مدرن و پیشرفته ای استفاده می کنند که به این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا بتوانند ایده های خود را فراتر از آنچه در واقعیت وجود دارد به تصویر بشکند.  هر روزه طراحان و هنرمندان با ایده های جدید و حیرت انگیز ما را با روش های نو و جدیدی که در طراحی بکار می برند بیش از پیش به شگفت وا می دارند.

ساخت یک صورت دستکاری شده Manipulation با فتوشاپ

کاربران حرفه ای از این به بعد می توانند هر روز یک آموزش طراحی شده با سبک Manipulation را در بخش آموزش مشاهده کنند . بخش مقدماتی تقریبا تمام شده و کل قسمت های آن آموزش داده شده است به جز یکسری موارد خاص که در بین مقالاتی که قرار میدهم سعی می کنم هر کدام از آنها را نیز به صورت کامل آموزش بدهم . در ادامه میخواهم یک تصویر دستکاری شده که 2 سر را به هم متصل می کند ، در قالب یک فایل تمرینی توضیح بدهم که امیدوارم از آن لذت ببرید .

ایجاد یک افکت توهمی / تصویر دستکاری شده در فتوشاپ

ایجاد یک ساختمان چشم انداز که دختری به اندازه غیر طبیعی در وسط آن ایستاده است ، فقط از طریق فتوشاپ در دنیای واقعی امکان پذیر است . دیروز نیز یک آموزش تصویر دستکاری شده با عنوان "آموزش ساخت یک تصویر Manipulation با استفاده از فتوشاپ" در سایت فعال شد که یک تمرین حرفه ای برای کاربرانی که علاقه مند به فتوشاپ هستند به حساب می آید . با من همراه باشید تا روش ایجاد این تصویر را برای شما آموزش بدهم .

آموزش ساخت یک تصویر Manipulation با استفاده از فتوشاپ

ساخت تصاویر Manipulation یکی از زمان بر ترین مباحث آموزشی فتوشاپ می باشد که نیاز به حوصله همچنین خلاقیت بالای طراح دارد . بنده یک تمرین آموزشی که در یکی از سایتهای زبان اصلی جهت آموزش قرار داده شده بود را در قالب تمرین برای شما آماده کرده ام تا مرحله به مرحله با ساخت اینگونه عکس ها آشنا شوید . سعی میکنم در هفته یک یا دومقاله با این موضوع برای شما طراحی کنم . با من همراه باشید . 

آموزش ایجاد ماسک توهمی پرتره درفتوشاپ

تا به امروز نمونه های زیادی از سری سبک Photo Manipulation در سایت فعال شده است . کاربران می خواستند روش درست کردن اینگونه تصاویر نیز آموزش داده شود که روز قبل یک مطلب با عنوان "ایجاد یک پارگی پوست با استفاده از فتوشاپ" در سایت فعال شد . اما در این بخش میخواهم شما را با یکی دیگر از این آموزشها آشنا کنم . یک ماسک صورت که به صورت جدا از صورت اصلی قرار می گیرد .

ایجاد یک پارگی پوست با استفاده از فتوشاپ

طراحی یک تصویر دستکاری شده در فتوشاپ بسیار کار سخت و زمان بری می باشد . درست کردن این آموزش حدود 4 ساعت زمان برده است . 2 ساعت زمان برای تمرن و 2 ساعت باقی مانده برای عکس گرفتن از قسمت های مختلف و نوشتن توضیحات لازم . سعی کنید هر بخشی را که متوجه نشدید با کمی استراحت به مرحله قبل باز گردید و از دوباره شروع کنید . هر جای تصویر که برای شما سوالی پیش آمد در قالب تیکت مطرح کنید تا در مدت زمان کوتاه دوستان پاسخ بدهند . 

بخش سوم - نمونه عکس های طراحی شده با هنر عکاسی و فتوشاپ

نمونه عکس حرفه ای فتوشاپ 43استفاده از تکنیک Manipulations بسیار کار زمان بری می باشد که در بعضی از مواقع برای درست کردن یک عکس ساده باید یک روز زمان بگذارید .
قبل از ایجاد تصاویر Manipulations که در میان طراحان به عکس های دستکاری شده معروف هست باید کمی نمونه مشاهده کنید تا دقیق بتوانید تصمیم بگیرید که در پروژه خودتان اشیا و چیزهایی که قرار است در طرح اصلی قرار بگیرد باید دقیق کجا قرار داده شود . من 15 نمونه طرح حرفه ای که با استفاده از فتوشاپ و عکاسی توسط John Wilhelm طراحی شده است را در ادامه قرار داده ام که می توانید از ان استفاده کنید .

بخش دوم - نمونه عکس های طراحی شده با هنر عکاسی و فتوشاپ

نمونه عکس حرفه ای فتوشاپ 29

روز قبل بخش اول عکس های طراحی شده توسط John Wilhelm که با استفاده از هنر عکاسی ، فتوشاپ و تکنیک Manipulations تصاویر حرفه ای خلق کرده بود را جهت مشاهده شما عزیزان قرار داده ام . در این بخش 15 تصویر دیگر را آماده کرده ام که می توانید مشاهده کنید . 

تصویر شماره 3 ، هنرمند عکاس John Wilhelm می باشد . کمی به عکس دقت کنید که برای طراحی چند بار خود را در موقعیت های مختلف قرار داده و عکس گرفته است . سپس تصاویر گرفته شده را وارد فتوشاپ کرده و هر کدام را به صورت حرفه ای ویرایش کرده است .

نگاه سطحی برای بازدید کنندگانی که علاقه به فتوشاپ ندارند می تواند جالب باشد ولی برای طراحان گرافیست می تواند یک پروژه تمرینی باشد .
از مشاهده عکس هایی که در ادامه قرار میدهم لذت ببرید . 

ساخت یک تصویر خلاقانه زیبا با فتوشاپ

44 ساخت-یک-تصویر-خلاقانه-زیبا-با-فتوشاپ

هفته پیش بود که بخش آموزشی ساخت تصاویر خلاقانه را در بخش آموزش راه اندازی کردم . یکی از قسمت هایی که خود من علاقه زیادی به آن دارم و دوست دارم روش درست کردن بعضی از تصاویری غیر واقعی که در اینترنت وجود دارد را بدانم و همانند آن یک تصویر بسازم "دستکاری تصاویر به صورت خلاقانه " می باشد .
آموزشهای این بخش بر خلاف قسمت های دیگر زمان زیادی می برد . دلیل این موضوع هم ادغام تصاویر مختلف می باشد . ابتدا باید آموزش را یکبار بررسی کنم و بعد از اینکه به نتیجه رسیدم روش درست کردن آن را در قالب تصاویر برای شما آماده کنم که معمولا بین 3 تا 6 ساعت درست کردن یکی از این عکسها زمان می برد.
این تصویر هم از 4 عکس با افکت های مختلف ایجاد شده است که امیدوارم از آن لذت ببرید .

هر 4 تصویر بکار برده شده در بخش آموزش را از قسمت زیر دانلود کرده و با فشردن کلیدهای Ctrl+O وارد فتوشاپ کنید .

سیب در لباس مبدل - دستکاری عکس با فتوشاپ

27 سیب در لباس مبدل - دستکاری عکس با فتوشاپ

یکی از زمان برترین آموزشهای فتوشاپ مبحث creative photo manipulation می باشد . اگر شما متنی که من نوشته ام را در تصاویر گوگل مورد جستجو قرار بدهید ، آموزشها و تصاویر خلاقانه ای مشاهده می کنید که با استفاده از کنار هم قرار دادن یکسری عکس بوجود آمده اند .

عضو این خبرخوان RSS شوید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا