بنر بالای مطالب

banner

طراحی کاور / لیبل CD

طراحی کاور / لیبل CD (22)

آموزش طراحی لیبل یا جلد روی CD & DVD با نرم افزار فتوشاپ و کرل به صورت تصویری و کاملا رایگان (بیش از 30 آموزش )در سطوح مقدماتی و پیشرفته جهت استفاده در این بخش قرار گرفته است .

آموزش تصویری طراحی لیبل CD Blue

Cover-CD-demo

برای آموزش امروز طراحی یک کاور یا لیبل CD انتخاب کرده ام که امیدوارم از آن لذت ببرید . روش انجام آموزش به این شکل می باشد که ابتدا یک دایره با ابعاد 12×12 با رزولیشن 300 ایجاد میکنم . در مرحله بعدی با استفاده از ابزار Gradient یک قسمت از کادر کشیده شده را رنگ کرده و با ابزار Pen Tool یک سری خطوط منحنی بر روی لبه های کادر با رنگ سفید ترسیم میکنم  . در مرحله آخر هم یک متن دلخواه بر روی جلد سی دی تایپ میکنم  .

آموزش طراحی کاور CD Paper Boat

Paper-Cover-CD ASARAYANdemo

در این بخش آموزش طراحی لیبل + کاور یک سی دی را برای شما آماده کرده ام . طراحی این آموزش حدود 1 ساعت زمان می برد . برای شروع ابتدا یک صفحه به ابعاد 13×13 ایجاد کرده و رنگ پس زمینه را با درصد رنگی مشخص شده تغییر میدهیم . بعد از تغییر رنگ پس زمینه نوبت میرسه به طراحی قایقی که در تصویر مشاهده می کنید . کافیست ابزار pen Tool را انتخاب کرده و با توجه به درصد رنگیهایی که در تصاویر آموزش برای راحتی کار شما آماده کرده ام ، رنگ هر کادر را تغییر بدهید . در پایان هم با استفاده از ابزار تایپ یک متن را به دلخواه در جایی که مشخص شده است تایپ می کنیم  .

آموزش طراحی لیبل فروشگاه آسا رایان

Label CD ASA demo
حدود 2 هفته ای بود که آموزشی را برای کاربران بخش آموزش درست نکرده بودم .

دلیلش هم افزایش بخش های سایت و کاربران بخش های مختلف می باشد .

از تمام کاربران سایت درخواست می کنم در صورتیکه اطلاعات تخصصی ، آموزش و هر مطلبی که فکر می کنید در قالب بخش بندی سایت دارید ، ارسال کنید تا به نام خود شما در اختیار بقیه کاربران قرار بگیرد .

برای امروز طراحی یک کاور یا لیبل CD آماده کرده ام . امیدوارم از این آموزش لذت ببرید .

آموزش طراحی لیبل سی دی تبلیغ مداد رنگی با فتوشاپ

colouredpencil-Cover-CD ASARAYAN-demo

در این بخش می خواهم لیبل سی دی "تبلیغات یک شرکت مداد رنگی" را برای شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله طراحی کنم . 

کاربران فعال سایت ، درخواست کرده بودند که هر هفته 2 آموزش در این بخش قرار بگیرد که این امر بدلیل کمبود وقت امکان پزیر نمی باشد و فقط من با توجه به بخش بندی سایت ، هر 15 روز یک آموزش برای بخش لیبل سی دی طراحی کرده و در آن قرار میدهم .

آموزش طراحی لیبل CD Motherboard

head

امروز می خواهم یک لیبل سی دی که طرح اصلی توسط یکی از کاربران برای من ارسال شده است را مرحله به مرحله در فتوشاپ آموزش بدهم. این طرح حدود یک ساعت زمان می برد و در مقایسه با طرح های قبلی کمی ساده تر می باشد .

آموزش طراحی کاور CD Curve glow line با فتوشاپ

CD-COVER-TUTORIAL ASARAYAN demo

در این بخش می خواهم یک کاور CD که بسیار زیبا و شکیل می باشد را با نرم افزار فتوشاپ برای شما طراحی کنم .مدت زمان ایجاد این طرح حدود 1 ساعت می باشد .برای شروع کافیست یک صفحه به ابعاد 13×13 سانتیمتر ایجاد کرده سپس بوسیله ابزار Gradient رنگ پیش فرض پس زمینه را با زنگی که مد نظرمان است تغییر بدهیم .سپس یک حاله نورانی بوسیله ابزار Pen Tool ایجاد کرده و یک سری مشخصات که باید بر روی لوح فشرده قرار بگیرد را بر روی کادر قرار میدهم .

طراحی لیبل سی دی Time با فتوشاپ

head


با طراحی لیبل سی دی Time در خدمت شما بازدید کنندگان محترم هستم . بعد از انجام تمرین حتما در مورد نحوه آموزش برای من تیکت ارسال کنید .

طراحی لیبل سی دی Ubuntu 2

head
با یکی دیگر از آموزشهای طراحی لیبل CD در خدمت شما هستم .

امروز می خواهم لیبل سی دی سیستم عامل Ubuntu را در فتوشاپ برای شما طراحی کنم .

امیدوارم از آموزشهای طراحی لیبل لذت ببرید .حتما در پایان آموزش نظرات خودتان را در قالب تیکت برای ما ارسال کنید .

(Ubuntu)اوبونتو چیست؟
اوبونتو یک سیستم عامل Open Sorce است که به کمک یک تیم جهانی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری با تجربه آماده میشود. این سیستم عامل همه برنامه‌های مورد نیاز شما را داراست: یک مرورگر وب، مجموعه اداری دفتری، برنامه‌های چندرسانه‌ای، پیغام‌رسانهای اینترنتی و بسیاری دیگر.اوبونتو یک جایگزین متن باز برای ویندوز و مجموعه اداری است.

 

طراحی لیبل سی دی برای اوبونتو

demo

امروز می خواهم یک لییل سی دی برای شرکت اوبونتو طراحی کنم . این آموزش حدود 2 ساعت زمان می بره ولی تمرین خوبی هست برای علاقه مندان به فتوشاپ . 

آموزش طراحی لیبل CD شرکت شاتل

head


در این قسمت یاد می گیرید که با ابزار Elliptical Marquee Tool  ابتدا یک دایره با اندازه استاندارد سی دی یعنی 12×12 سانتیمتر ایجاد کنید سپس رنگ پس زمینه را با درصد رنگیهای مشخص شده تغییر داده و در مرحله بعدی یک کادر با ابزار rectangle Tool با تنظیماتی که در ادامه کامل توضیح دادم کشیده و کمی ظاهر کادر کشیده شده را تغییر میدهم . در مرحله آخر هم با استفاده از ابزار تایپ متن مورد نظر خودم را روی سی دی وارد میکنم

مشترک این خوارک خبری شوید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا