افزایش سرعت سیستم با حذف فایل مخرب با نرم افزار Advanced System Protector

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

1 افزایش سرعت سیستم با حذف فایل مخرب با نرم افزار Advanced System Protectorیکی از دلایل افت سرعت ویندوز وجود فایل های مخرب می باشد که آنتی ویروس قادر به شناسایی آن نیست . این فایل ها ممکن است به همراه پوشه هایی که دانلود می کنید به صورت اتوماتیک وارد سیستم عامل شده و یکسری از فایل های اجرایی را دستکاری کنند . آنتی ویروس اگر به صورت روزانه آبدیت بگیرد و اورجینال نیز باشد تا 99 درصد فایل های مخرب را شناسایی و در همان ابتدا فایل مورد نظر را حذف می کند ولی استثنا همیشه وجود دارد و باید به آن دقت کرد .
برنامه ای کاربردی برای شناسایی فایل های جاسوس و بدافزار وجود دارد با نام Advanced System Protector که به شما کمک می کند تا طی چند مرحله ساده سیستم را به صورت کامل اسکن کنید . 

Advanced System Protector نرم افزاری بسیار عالی برای حذف انواع فایل های مخرب و جاسوس افزارها نظیر adware, key loggers, browser hijakcers و malware می باشد. این نرم افزار ضمن توانایی پاکسازی بدافزارها دارای تنظیمات و امکانات محافظتی فراوانی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. آپدیت های منظم این نرم افزار باعث می شود دیتابیس آن به روز بوده و بدافزارهای جدید را به راحتی شناسایی و از بین ببرد. این نرم افزار از منابع سیستمی بسیار کم استفاده خواهد کرد و در این حالی است که از موتور اسکن قدرتمندی استفاده می نماید.

دارای ۳ روش اسکن عمیق،سریع و دستی می باشد که این اسکن ها درون رجیستری ویندوز،تنظیمات ویندوز،فایل ها و فولدرها،حافظه سیستم و کوکی های اینترنتی انجام می شود. اسکن زنده این نرم افزار نیز به بررسی فضاهای حساس برای جلوگیری از رسوخ بدافزارها اقدام میکند. بخشی از امکانات محافظتی این نرم افزار شامل BHO Guard جهت مراقبت و جلوگیری از نصب شدن پلاگین های ناخواسته بعضاً جاسوسی در internet explorer می باشد. AppInit DLL Guard جهت جلوگیری از نصب و اجرا شدن خودکار نرم افزارهای ناشناخته و مخفی در ویندوز است. Hosts File Guard نیز برای مراقبت از وضعیت آدرس دهی در اینترنت و جلوگیری از تغییرات مهم آنهاست. Running Process Guard نیز برای مقابله با اجرا شدن نرم افزارهای ناخواسته که بعضاً بدافزار هستند و دیگر امکانات محافظتی که در نرم افزار Advanced System Protector برای تامین امنیت ویندوز تعبیه شده اند.

 1. ابتدا برنامه نامبرده شده را از این قسمت دانلود و نصب کنید . 

1 افزایش سرعت سیستم با حذف فایل مخرب با نرم افزار Advanced System Protector

 

2. بر روی کلید Start Scan Now کلیک کنید تا سیستم توسط برنامه مورد بررسی قرار بگیرد .  این برنامه شامل تنظیمات خاصی در ابتدا نمی باشد و باید تمام قسمت ها به صورت پیش فرض و بدون هیچ تغییری باشد .
بعد از اسکن فایل هایی که توسط برنامه خطرناک شناخته می شوند به صورت لیست نمایش داده می شوند. کافیست بر روی کلید Clean کلیک کنید تا حذف شوند .

 2 افزایش سرعت سیستم با حذف فایل مخرب با نرم افزار Advanced System Protector

 

 3 افزایش سرعت سیستم با حذف فایل مخرب با نرم افزار Advanced System Protector

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 11 شهریور 1394 13:25

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»