آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

1 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVGآموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG یکی دیگر از مقالات تخصصی بخش آموزش سایت آسارایان می باشد . AVG یکی از معروف‌ترین شرکت‌هایی است که در زمینه تولید محصولات امنیتی فعالیت دارد، این شرکت در سال 1991 در کشور چک توسط Jan Gritzbach و Tomas Hofer تأسیس گردید؛ این شرکت که در ابتدا با نام Grisoft فعالیت می‌کرد بعدها نام خود را به AVG تغییر داد. در حال حاضر این شرکت با دفاتر متعددی که در اکثر کشورهای دنیا دارد توانسته است بیش از 50 میلیون کاربر را به خود اختصاص دهد.این شرکت برای سیستم‌های خانگی سه محصول مجزا با نام‌های AVG AntiVirus Free و AVG AntiVirus و AVG Internet Security وارد بازار کرده است که هر کدام برای هدفی خاص طراحی گردیده و توسعه داده می‌شوند؛ در ادامه این مطلب نسخه AVG Internet Security را مورد بررسی قرار داده و هر قسمت را با استفاده از عکس هایی که آماده کرده ام اموزش میدهم . 

این آموزش دارای 2 بخش می باشد . قسمت دوم چند ساعت دیگر در سایت فعال می شود.

1. ابتدا آنتی ویروس AVG Internet Security را از این لینک دانلود کنید .بعد از نصب نسخ رایگان برای مدت 30 روز همانند تصویر زیر فعال می شود . 

1 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

 

2. نسخه اینترنت سکیوریتی از 5 بخش اصلی تشکیل شده است . شما نیاز به تغییرات در این 5 گزینه ندارید زیرا این گزینه ها زمانی کاربرد دارند که بخواهید قسمتی را غیر فعال یا برای مدت خاصی Disable کنید . بر فرض مثال بنده بر روی آیکون Computer کلیک می کنم . در این بخش می توانید با انتخاب کلید enable آنتی ویروس را غیر فعال کنید . 

2 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

3 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

4 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

 

3. اگر می خواهید سیستمتان را بررسی کنید و ببینید که آیا ویروس دارد یا خیر کافست بر روی کلید Scan Now کلیک کنید . به صورت اتوماتیک بررسی سیستم فعال می شود و بسته به حجم اطلاعات ممکن است اسکن تا یک ساعت زمان ببرد .در هنگام بررسی آنتی ویروس اگر فایل مخربی پیدا کند به صورت اتوماتیک آن را حذف خواهد کرد و نیاز به پاک کردن دستی ندارد .  

5 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

6 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

 

4. اگر قصد دارید تنظیمات بیشتری بر روی اسکن سیستم انجام بدهید کافیست بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید . 

7 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

 

5. این بخش از 4 قسمت تشکیل شده است . بخش اول مربوط به زمان بندی اتوماتیک اسکن می باشد که پیشنهاد می کنم از زمانبندی استفاده نکنید و اجازه بدهید سیستم دائم بررسی شود . گزینه دوم هم یکسری تنظیمات پیش فرض در آن قرار گرفته است و نیاز به تغییرات خاصی بر روی آن نیست . اما گزینه سوم به شما کمک می کند تا فقط یک فایل یا پوشه خاص را بررسی کنید . گزینه چهارم هم در Scan Now وجود دارد و در هنگام اسکن این مورد به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد . 

8 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

9 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

10 آموزش تصویری کار با آنتی ویروس AVG

 

 

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 11 شهریور 1394 13:30

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا