تغییر پس زمینه پوشه های با استفاده از برنامه W7FBC

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

تغییر پس زمینه پوشه های با استفاده از برنامه W7FBCبا یکی دیگر از مطالب سایت آسارایان با عنوان تغییر پس زمینه پوشه های با استفاده از برنامه W7FBC در خدمت شما هستم . بعضی از کاربران دائم دوست دارند یکسری تغییرات در ویندوز ، پوشه ها و فایل هایی که با آنها سرو کار دارند ، اعمال کنند .
این تغییرات بدلیل اینکه به صورت مستقیم در اختیار کاربر قرار ندارد بیشتر با عنوان ترفند مرسوم شده است و من نیز می خواهم یکی از این ترفندها را به شما آموزش بدهم . البته ترفندی که در ادامه می خواهم آن را معرفی کنم بیشتر با استفاده از نرم افزار صورت می گیرد تا با تغییرات بر روی فایل های سیستمی و رجیستری ویندوز . سیستم عامل مایکروسافت به صورت پیش فرض به شما اجازه نمیدهد که پس زمینه پوشه ها را با تصویر دلخواه خودتان تغییر بدهید و اگر بخواهید اینکار را انجام بدهید نیاز به دانستن یکسری موارد و کلیدهایی است که در فایل های INI  توسط کلاینت اجرا می شود ولی نرم افزار ساده ای وجود دارد که برای انجام همین کار طراحی و در محیط اینترنت جهت دانلود قرار داده شده است . نام این برنامه W7FBC می باشد . در ادامه لینک دانلود همراه با اموزش استفاده از آن را قرار میدهم . 

1. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود کنید . عنوان برنامه به صورت کامل Windows 7 Folder Background Changer می باشد . در صورتیکه مشکلی برای دانلود داشتید عبارت مورد نظر را در گوگل جستجو کرده و نرم افزار را دانلود کنید .  

1 تغییر پس زمینه پوشه های با استفاده از برنامه W7FBC

 

2. برای تغییر پس زمینه پوشه ها کافیست ابتدا پوشه مورد نظرتان را از قسمت BROWS انتخاب کرده و با کلیک بر روی گزینه change background image  تصویر دلخواه را به عنوان پس زمینه انتخاب کنید . 

تغییر پس زمینه پوشه های با استفاده از برنامه W7FBC

 

برای حذف هم می توانید از گزینه remove  background image استفاده کنید . 

 

 

 

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 18 شهریور 1394 09:36

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا