بنر بالای مطالب

banner

آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

مطلب ویژه آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

پاور دی وی دی یکی از قویترین برنامه های پخش فایل های صوتی و تصویری می باشد .این نرم افزار با پشتیبانی از اکثر فرمت‌های موجود می‌تواند کیفیتی فوق العاده برای شما به ارمغان بیاورد. از جمله ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به امکان تنظیم سرعت پخش، پخش فیلم Wide، فناوری زوم در ویدئو، پخش صدا با کیفیت دالبی و ... اشاره کرد.برخی از ویژگی های این نرم افزار عبارتند از توانایی پخش صدای دالبی ، پشتیبانی از اکثر فرمت های معروف ، سازگاری با نسخه‌های مختلف ویندوز ، کیفیت بالا به هنگام پخش ویدئو ، فناوری Zooming ، محیط کاربری سرگرم کننده اشاره کرد .

1. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود ، نصب و اجرا کنید . همانطور که مشاهده می کنید برنامه از قسمت های مختلفی تشکیل شده است .

1 آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

2. سمت چپ می توانید از قسمت Media Library مشخص کنید که می خواهید ویدئو ، تصویر یا موزیک را از طریق برنامه پخش کنید . با توجه به نیازتان یکی ازگزینه های مورد نظر را انتخاب کنید . بهترین راه پخش فیلم درگ و رها کردن فایل وسط صفحه یا از طریق گزینه My Computer می باشد .

2 آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

3 آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

3. وقتی فیلم را جهت اجرا به برنامه معرفی می کنید پایین صفحه آیکون های بعدی ، قبلی ، تغییر کلیپ ، استاپ و پلی مثل ما بقی نرم افزارها فعال می شود .

4 آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

4. همچنین از طریق گزینه Online Video می توانید کلیپ های تصویری که وجود دارد را از طریق سایت یوتیوب یا ویمو تماشا کنید .

5 آموزش نرم افزار PowerDVD Ultra

آخرین ویرایش دریکشنبه, 15 شهریور 1394 20:41

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا