آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

ویژه آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

به طور کلی اگر بخواهید به صورت حرفه ای تصاویر را روتوش کنید بهتر است از فتوشاپ استفاده کنید ولی اگر هدفتان فقط رفع جوش و چین و چروک های صورت است بد نیست برنامه Photo Instrument را مورد بررسی قرار بدهید . PhotoInstrument نرم افزاری بسیار کم حجم که در نوع خود تقریباً کم نظیر و یا حتی بی نظیر است. از جهاتی این نرم افزار بسیار ساده است اما از جهت دیگر استفاده از آن هم فوق العاده آسان است. تنها با انتخاب تصویر مورد نظر و سپس انتخاب براش مناسب می توان تصویری با نهایت خلاقیت را به دست آورد. اگر شما نرم افزار PhotoInstrument را داشته باشید مثل این است که وسیله ی گریم تصاویر خود را در کامپیوتر در اختیار دارید. این برنامه از چهره ی شما تصاویری کامل و بی عیب برای ارسال به دوستان و یا قرار دادن در آلبوم خانوادگی تان می سازد. با این برنامه شما قادر خواهید بود عکس های خود را بسیار بهتر از قبل و حتی بهتر از یک عکاس ویرایش نمایید.

دانلود نرم افزار PhotoInstrument

1. بعد از دانلود نرم افزار را اجرا کنید .برنامه به صورت پیش فرض چند نمونه تصویر را جهت تمرین قرار داده است . ابتدا برای پاک کردن جوش،لکه یا هر ضایعه ی بزرگ دیگری ابزار پاک کن را انتخاب کنید.توجه کنید که این ابزار را نباید روی تصویر بکشید،بلکه باید آن رو روی نقطه ی مورد نظر برده و کلیک کنید.برای درک بهتر کارایی این ابزار به تصویر زیر دقت کنید. شما از قسمت راهنما می توانید ویدئوهای پیش فرض آموزش را نیز مشاهده کنید . فرض کنید می خواهم جوش صورت تصویر را حذف کنم . ابزار پاک کن را انتخاب کرده و بر روی نقطه مورد نظر کلیک میکنم .

1 آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

2 آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

 

 2. برای صاف کردن برآمدگیهای صورت از ابزار تمیز کننده پوست استفاده می کنم .

3 آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

4 آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

3. یکی دیگر از ابزارهای کاربردی "جادوی پوست " می باشد . کافیست در کل قسمت صورتیا بخشی که می خواید ویرایش شود بکشید 

5 آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

6 آموزش روتوش عکس با نرم افزار Photo Instrument

ابزارهای دیگر بیشتر برای تیره یا روشن کردن تصویر یا عمق به کار میروند . بهتر است ابزارهای دیگر را نیز مورد بررسی قرار بدهید ولی کاربردی ترین آنها هین ابزارهایی بود که معرفی کرد.

آخرین بروز رسانیشنبه, 14 شهریور 1394 14:14

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا