10 جمله را در Clipboard کپی کنید و به صورت جداگانه هر کدام را در قسمتی استفاده کنید

ویژه 10 جمله را در Clipboard کپی کنید و به صورت جداگانه هر کدام را در قسمتی استفاده کنید

در صورت مفید بودن این آموزش آن را از طریق کلید G+ (گوگل پلاس ابتدای صفحه ) به اشتراک بگذارید

وقتی یک کلمه یا جمله را کپی می کنید و در قسمتی دیگر با استفاده از کلیدهای Ctrl+C  آن را paste می کنید ، به اصطلاح این جمله ابتدا در حافظه Clipboard ذخیره شده و در بخش دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . حالا اگر بتوانید 10جمله یا کلمه را در قسمتی ذخیره کنید و در یک سند یا فایل با فشردن کلیدهای های میانبر آنها را Paste کنید بسیار می تواند کار شما را سریعتر کند .Clipboard Magic یک نرم افرار رایگان و ساده میباشد که جملات یا کلمات موجود در حافظه Clipboard سیستم را در حافظه خود ذخیره میکند و سپس به شما اجاز میدهد تا آنها را با چندین کلید ترکیبی به نوبت فراخوانی و پیست کنید.

1. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . محیط برنامه همانند تصویر زیر نمایش داده می شود .

1 جمله را در Clipboard کپی کنید

2.سپس در یک فایل متنی(نظیر:Text،Word و..) متن های مورد نظر خود را به نوبت کپی کنید.مشاهده میکنید که پس از کپی کردن هر متن،متن مورد نظر در لیست Clipboard Magic قرار میگرید.

2 جمله را در Clipboard کپی کنید

3.حال برای فراخوانی و استفاده متن ها در جای دیگر فقط کافیست به ترتیب برای کپی آنها از کلیدهای ترکیبی Shift+Ctrl + 0-9 استفاده کنید.(از قسمت Numpad کیبورد برای فراخوانی عدد استفاده نکنید) شما از طریق منوی View > Options می توانید تنظیمات را به صورت دستی تغییر بدهید

3 جمله را در Clipboard کپی کنید

آخرین بروز رسانیجمعه, 08 آبان 1394 05:36

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا