10 جمله را در Clipboard کپی کنید و به صورت جداگانه هر کدام را در قسمتی استفاده کنید

ویژه 10 جمله را در Clipboard کپی کنید و به صورت جداگانه هر کدام را در قسمتی استفاده کنید

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

وقتی یک کلمه یا جمله را کپی می کنید و در قسمتی دیگر با استفاده از کلیدهای Ctrl+C  آن را paste می کنید ، به اصطلاح این جمله ابتدا در حافظه Clipboard ذخیره شده و در بخش دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . حالا اگر بتوانید 10جمله یا کلمه را در قسمتی ذخیره کنید و در یک سند یا فایل با فشردن کلیدهای های میانبر آنها را Paste کنید بسیار می تواند کار شما را سریعتر کند .Clipboard Magic یک نرم افرار رایگان و ساده میباشد که جملات یا کلمات موجود در حافظه Clipboard سیستم را در حافظه خود ذخیره میکند و سپس به شما اجاز میدهد تا آنها را با چندین کلید ترکیبی به نوبت فراخوانی و پیست کنید.

1. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . محیط برنامه همانند تصویر زیر نمایش داده می شود .

1 جمله را در Clipboard کپی کنید

2.سپس در یک فایل متنی(نظیر:Text،Word و..) متن های مورد نظر خود را به نوبت کپی کنید.مشاهده میکنید که پس از کپی کردن هر متن،متن مورد نظر در لیست Clipboard Magic قرار میگرید.

2 جمله را در Clipboard کپی کنید

3.حال برای فراخوانی و استفاده متن ها در جای دیگر فقط کافیست به ترتیب برای کپی آنها از کلیدهای ترکیبی Shift+Ctrl + 0-9 استفاده کنید.(از قسمت Numpad کیبورد برای فراخوانی عدد استفاده نکنید) شما از طریق منوی View > Options می توانید تنظیمات را به صورت دستی تغییر بدهید

3 جمله را در Clipboard کپی کنید

آخرین بروز رسانیجمعه, 08 آبان 1394 05:36

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا