ساختن نماهای سفارشی و استفاده از آنها در Adobe lllustrator

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

Snooze Tabs on Firefox Create New TabAlarmدر زمان هایی که سند شما دارای چند صفحه میباشد قطعا کار کردن و تنظیم کردن این سند سخت و پیچیده میشود و شما برای دیدن زوایای مختلف سند خود باید از ابرازHand و Zoom استفاده نمایید که در آموزش های قبل در موردشان توضیح داده ایم.

اما راه حلی که برای این مواقع درlllustrator قرار داده شده است استفاده از نماهای سفارشی میباشد.بدین صورت که از قسمت مورد نظر خود در سند یک نمای سفارشی تهیه مینمایید و در زمانی که نیازمند آن قسمت بودید به جای استفاده از ابزار Hand و Zoom میتوانید خیلی راحت با استفاده از نمای سفارشی که تهیه کرده اید خیلی سریع به قسمت مورد نظر بروید.

برای تهیه ی نمای سفارشی در ابتدا باید سند مورد نظر خود را باز نمایید و سپس قسمت مورد نظر خود راکه میخواهی نمای سفارشی از آن تهیه نمایید را از سند انتخاب کنید.

ساختن نماهای سفارشی و استفاده از آنها در Adobe lllustrator  1

 

سپس از قسمت View با استفاده از گزینه ی New View و دادن یک اسم برای نمای سفارشی میتوانید یک نمای سفارشی از قسمت مورد نظر خود تهیه نمایید.

ساختن نماهای سفارشی و استفاده از آنها در Adobe lllustrator  2

ساختن نماهای سفارشی و استفاده از آنها در Adobe lllustrator  3

 

شما با استفاده از روش بالا میتوانید چندین نمای سفارشی از سند خودتان درست نمایید تا سرعت و دقت کارتان بالا رود.

زمانی که نماهایی سفارشی را از سندتان درست کردید برای استفاده از آن ها میتوانید به تب View مراجعه نمایید و در پایین قسمت Edit View نماهای سفارشی که درست کرده اید را مشاهده خواهید کرد وبا توجه به نام آنها میتوانید از آنها استفاده نمایید.

ساختن نماهای سفارشی و استفاده از آنها در Adobe lllustrator  4

 

منتظر آموزش های بعدی ما باشید.

آخرین بروز رسانیچهارشنبه, 18 شهریور 1394 09:54

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»