Notice: Trying to get property of non-object in /home/asalearn/domains/learning.asarayan.com/public_html/plugins/system/jak2tocomcontentmigration/jak2tocomcontentmigration.php on line 86
ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

بنر بالای مطالب

banner

ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

مطلب ویژه ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

نرم افزار Google Web Designer برنامه ای حرفه ای برای ایجاد بنرهای تبلیغاتی بر پایه HTML 5  می باشد که به شما کمک می کند یکسری تصویر متحرک برای وبلاگ یا وبسایتتان ایجاد کنید . هدف از معرفی و ایجاد بخشی مربوط به این نرم افزار ، کمک به وبمسترها برای طراحی بنرهای حرفه ای می باشد ، بعضی از کاربران اطلاعات زیادی در مورد کد نویسی ندارند و دوست دارند سریع به نتیجه برسند . این نرم افزار هم برای انجام همین کار ایجاد شده است . بخش اول مربوط می شود به ایجاد سند که در ادامه به آن می پردازم .(برای یادگیری این برنامه باید صبور باشید زیرا دارای تنظیمات زیادی می باشد که در صورت عدم صحیح یادگیری نمی توانید به نتیجه دلخواه برسید)

1. ابتدا نرم افزار را اجرا کنید. از منوی File  گزینه New را انتخاب نمایید .

1 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

2 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

2. سمت راست گزینه های مربوط به تنظیمات قرار گرفته است .
Banner ads : ایجاد بنر ساده با استفاده از ابعادی که خودتان به صورت دستی مشخص می کنید
Expandable : با انتخاب این گزینه این قابلیت در بنر فعال میشه که وقتی بر روی آن کلیک می کنیم ، بنر به شکل دیگر و ابعادی که مشخص کرده ایم تغییر سایز میدهد . به طور کلی گسترش یک بنر به سایز انتخابی شما بعد از کلیلک .
Interstitial ads یا تبلیغاتی بینابینی بیشتر به بنرهای واکنش گرا نسبت داده می شود و منظور از تغییر سایز اتوماتیک بنر به ابعاد متغیر در رزولوشن های متفاوت می باشد .

گزینه Banner ads را انتخاب کرده . در قسمت ابعاد Dinensions سایز استاندارد بنر را انتخاب و نامی برای آن در قسمت Name تایپ کنید . در قسمت Location هم میتوانید محل ذخیره تصویر را تغییر بدهید .با انتخاب گزینه Custome می توانید ابعاد دلخواه را در وسط کادر تایپ کنید .

3 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

3. همانطور که مشاهده می کنید سند من ایجاد شد . یک صفحه خالی برای شروع کار

4 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

آخرین ویرایش درشنبه, 14 شهریور 1394 14:18

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»

گالری پست

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا