بنر بالای مطالب

banner

رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

مطلب ویژه رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

برای افزایش رنکینگ یک وب سایت ، وبمستر نیاز به اطلاعات زیادی دارد . من در مقالات قبلی که با عنوان های  " چه نوع محتوایی برای سئو مهم است " . "آیا محتوای تازه برای گوگل مهم می باشد ؟" . "بک لینک چیست و چه تاثیری در سئو دارد ؟" در سایت فعال شد به موارد زیادی اشاره کرده ام . شما برای سئو بهتر نمی توانید فقط بر روی یک مقوله تمرکز کنید و بگویید فقط از طریق این روش میخواهم به نتیجه برسم . تمام نکات و موارد فنی وقتی در کنار هم قرار می گیرد یک نتیجه ایده آل برای شما به همراه دارد . یکی از وب سایتهایی که به صورت تخصصی در سئو به شما کمک می کند woorank می باشد . روزانه بطور متوسط ۳۰۰۰۰ کسب و کار اینترنتی از سرویس های ارائه شده توسط آن برای بهینه سازی وب سایت خود کمک می گیرند. نکته قابل توجه اینکه، شما می توانید بدون ثبت نام در woorank، یک وب سایت را با امکانات آن بررسی نمایید، دریافت سرویس های بیشتر مستلزم ثبت نام و پرداخت هزینه می باشد.

1. برای استفاده از woorank بر روی این لینک کلیک کنید . وقتی وارد صفحه اصلی می شوید بدون داشتن اطلاعات فنی کافیست نام دامنه وب سایتتان را در کادر مشخص شده وارد کرده و کلید Try it for free را انتخاب کنید .کمی باید صبر کنید تا آنالیز وب سایت تکمیل شود .

1 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

2 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

2.همانطور که مشاهده می کنید فروشگاه آسارایان امتیاز 71.6 از 100 را بدست آورده است . حالا برای اینکه متوجه شویم چه مشکلاتی در قالب و کدنویسی وجود دارد که عدد ما بیشتر از 70 نشده است باید از woorank کمک بگیریم . دقت داشته باشید مواردی مثل شبکه های اجتماعی ، میزان ترافیک وب سایت و دایرکتوریها نیز تاثیر در این امتیاز دارند که ما فقط می خواهیم موارد فنی را بررسی کنیم . کمی صفحه را به سمت پایین حرکت بدهید . 
همانطور که مشاهده می کنید تگهای اصلی مثل Title Tag ، Meta Description ، Headings و دیگر ... استاندارد می باشد . در صورتیکه مشکلی وجود داشته باشد باید موس را بر روی کد مربوطه برده و کلیک کنید تا راهنمایی در مورد رفع مشکل به شما نمایش داده شود .

3 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

3. کمی صفحه را به پایین اسکرول کنید تا موارد دیگر نیز نمایش داده شود . همانطور که مشاهده می کنید یکسری از موارد در سایت ما رعایت نشده است که باید این نکات اصلاح شود .

4 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

 4. در بخش پایین آنالیز به موبایل میرسید . بخشی که قالب شما را از نظر ریسپانسیو بودن بررسی می کند . هر بخشی که دارای مشکل فنی و کدنویسی باشد باتوجه به توضیحات ارائه شده قابل حل شدن است . 

5 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

 5. در قسمت W3C Validity می توانید معتبر بودن کدهای قالب را از نظر استاندارد معرفی شده بررسی کنید . دقت داشته باشید که با رعایت تمام موارد باز نیاز به انجام یکسری از کارها دارید . فقط نکات فنی باعث رشد یک وب سایت نمی شود . هدفمند وقتتان را صرف بهینه کردن قالب کنید .

6 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

 6. در بخش پایانی نیز می توانید محبوبیت وب سایت در شبکه های اجتماعی از نظر سایت مورد نظر را بررسی کنید .

7 رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank

رشد یک وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد که موارد فنی وکدنویسی آن فقط 30 درصد کار انجام شده می باشد .

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 04 شهریور 1394 15:24

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا