بنر بالای مطالب

banner

مشاهده آمار الکسا پولی شد !!!

مطلب ویژه مشاهده آمار الکسا پولی شد !!!

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

الکسا امروز به صورت رسمی پولی شد و برای مشاهده آمار و رنکینگ وب سایتها باید لایسنس خریداری کنید . همانطور که میدانید سال 93 الکسا دسترسی به جزییات فنی را فقط برای کاربرانی فراهم کرده بود که اکانت غیر رایگان این وب سایت را خریداری کرده بودند اما امروز قسمت عمومی این وب سایت نیز پولی شده است و باید ماهانه 10 دلار بابت آن پرداخت کنید . البته این موضوع برای کاربران عادی شاید موضوع مهمی نباشد ولی برای وبمسترهایی که می خواهند اطلاعات دقیقی از جزییات سایتشان بدست بیاورند میتواند موضوع مهمی به حساب بیاید .

 در صورتیکه در وب سایت الکسا ثبت نام کنید امکان مشاهده آمار تا مدت زمان 7 روز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد که بعد از این بازه زمانی باید یکی از 3 نوع اکانتی که در وب سایت الکسا فعال شده است را خریداری کنید .

1 مشاهده آمار الکسا پولی شد

بعد از ثبت نام هم امکان مشاهده جزییات فنی وجود ندارد و فقط دسترسی عمومی برای شما فعال می شود . دسترسی که تا چند روز قبل به صورت رایگان در اختیار کاربران بود و از آن استفاده می کردند . جای نگرانی وجود ندارد زیرا وب سایتهایی بهتری مثل گوگل این امکان را به شما میدهد تا بتوانید آمار دقیق و بهتری از وب سایت خودتان داشته باشید .

2 مشاهده آمار الکسا پولی شد

آخرین ویرایش درجمعه, 13 آذر 1394 19:47

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا