جستجو فایل رجیستری برنامه ای که کرک نمی شود !!!

ویژه جستجو فایل رجیستری برنامه ای که کرک نمی شود !!!

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

حتما برای شما هم پیش آمده که نرم افزاری را بر روی سیستم نصب کرده باشید ولی بعد از چند وقت یا در همان ابتدا بدلیل اشتباه فعال کردن نرم افزار کرک شده باشد . در این مواقع چند راه پیش پای شما وجود دارد . 
1. استفاده از نرم افزار های جانبی مثل Unistaller که آموزش آن در این بخش قرار داده شده است .
2. استفاده از رجیستری : یعنی به صورت دستی خودتان فایل های مربوط به نرم افزار را از طریق رجیستری پیدا کرده و آن را حذف کنید . آموزش این روش هم در این قسمت قرار داده شده است که می توانید از آن استفاده کنید . 


اما راه حل بهتری هم وجود دارد . بله استفاده از نرم افزار WinUtilities Professional که تا به امروز 7مقاله از آن در سایت قرار داده شده است . بخشی در WinUtilities Professional وجود دارد که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا نام نرم افزار را در قسمت رجیتری برنامه تایپ کرده و آن را به صرت اتوماتیک جستجو کنید . سپس تمام فایل های نمایش داده شده را با یک کلیک حذف کنید .
بسیار بسیار کاربردی .قابلیتی که تا به امروز بنده نیز به دنبال آن بوده ام . در ادامه آموزش استفاده از آن را توضیح میدهم. 

1. در صورتیکه قبلا نرم افزار را نصب نکرده اید ابتدا نرم افزار را از این قسمت دانلود و بر روی ویندوز نصب کنید . به بخش Registry Tools  رفته و گزینه Registry search را انتخاب کنید . 

1 جستجو فایل رجیستری برنامه ای که کرک نمی شود

2. صفحه تنظیمات مربوط به Registry search نمایش داده می شود . نام برنامه را در بالای کادر مشخص شده تایپ کرده و بر روی کلید Search کلیک کنید . 

3 جستجو فایل رجیستری برنامه ای که کرک نمی شود

3. همانطور که مشاهده می کنید تمام کلیدهای رجیستری مربوط به فتوشاپ نمایش داده شد .  کافیست کلیدهای ها را با موس درگ و انتخاب کنید . سپس بر روی هر کدام کلیک راست کرده و همه کلیدهای مربوط به نرم افزار مورد نظر را پاک کنید .

 

آخرین بروز رسانیشنبه, 26 ارديبهشت 1394 19:22

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا