ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

ویژه ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

در صورت مفید بودن این آموزش آن را از طریق کلید G+ (گوگل پلاس ابتدای صفحه ) به اشتراک بگذارید

اکر موفق نشدید از طریق آموزش "ریست کردن رمز عبور ویندوز 10" رمز عبور را بدست بیاورید بهترین راه حل استفاده از نرم افزار است . اما برای استفاده از نرم افزار باید یک کامپیوتر به غیر از کامپیوتری که نمی توانید وارد آن شوید داشته باشید . دلیل این موضوع هم نصب و بوتیبل کردن فلش یا سی دی می باشد . این موضوع شاید کار را برای شما کمی سخت کند ولی راه حلی ندارید و اگر نتوانید وارد ویندوز شوید یا باید ویندوز از دوباره نصب کنید یا از طریق برنامه اینکار را انجام بدهید . روشهای تخصصی دیگری نیز وجود دارد که برای کاربران سطح مقدماتی و متوسط می تواند دشوار باشد .  در ادامه به شما آموزش میدهم با استفاده از نرم افزار Windows Password Recovery Tool Ultimate بتوانید رمز عبور ویندوز را ریست کنید . 

1. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . نسخه Terial برنامه نیاز به نصب ندارد فقط آن را اجرا کنید . (لینک کمکی : سایت سازنده)

بعد از اجرا مشخص کنید بوت برنامه روی فلش مموری باید نصب شود یا سی دی . گزینه اول مربوط به CD / DVD و گزینه دوم مربوط به فلش مموری می باشد . یکی از گزینه های مشخص شده را انتخاب کرده و بر روی کلید Burn کلیک کنید . 

1 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

کمی صبر کنید تا پیغام تکمیل شدن نمایش داده شود . کار شما با این برنامه تمام است . CD / DVD یا فلش مموری بوتیبل را به کامپیوتری که می خواهید رمز عبور آن را ریست کنید متصل کرده و از روی فلش مموری یا سی دی بوت کنید . اگر با بوت کردن آشنا نیستید از این مقاله "آموزش فعال کردن بوت بایوس برای نصب ویندوز" کمک بگیرید .
وقتی برنامه از طریق فلش یا سی دی بوت می شود صفحه زیر نمایش داده می شود . گزینه Reset Your Password را انتخاب کرده و بر روی کلید Next کلیک کنید . 

2 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

در مرحله بعدی حساب های کاربری روی سیستم شما نمایش داده می شود . حساب کاربری که قصد دارید رمز عبور آن را ریست کنید انتخاب کرده و بر روی کلید Next کلیک کنید .  دقت داشته باشید چک باکس گزینه Remove the password را قبل از انتخاب گزینه Next فعال کنید . 

3 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

بعد از کلیک بر روی کلید Next رمز عبور به همین سادگی ریست می شود .

4 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

کافیست سیستم را ریست کرده و وارد ویندوز شوید . این برنامه این امکان را به شما میدهد از طریق گزینه Create New User یک حساب کاربری ایجاد و رمز عبور را ریست نکنید .  آموزش انجام اینکار را می توانید از طریق فیلم آموزشی زیر مشاهده کنید . 

5 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

6 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

7 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

youtube

آخرین بروز رسانیجمعه, 16 بهمن 1394 09:34

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

+1 #1 Guest 1394-11-16 13:52
سلام
این نرم افزار تست کردم ویدوز 8.1اصلا پسورد ریست نشد حتی اکانتمو زدم پاک کنه اصلا عمل نمیکنه
نقل قول کردن
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا