ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

ویژه ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

اکر موفق نشدید از طریق آموزش "ریست کردن رمز عبور ویندوز 10" رمز عبور را بدست بیاورید بهترین راه حل استفاده از نرم افزار است . اما برای استفاده از نرم افزار باید یک کامپیوتر به غیر از کامپیوتری که نمی توانید وارد آن شوید داشته باشید . دلیل این موضوع هم نصب و بوتیبل کردن فلش یا سی دی می باشد . این موضوع شاید کار را برای شما کمی سخت کند ولی راه حلی ندارید و اگر نتوانید وارد ویندوز شوید یا باید ویندوز از دوباره نصب کنید یا از طریق برنامه اینکار را انجام بدهید . روشهای تخصصی دیگری نیز وجود دارد که برای کاربران سطح مقدماتی و متوسط می تواند دشوار باشد .  در ادامه به شما آموزش میدهم با استفاده از نرم افزار Windows Password Recovery Tool Ultimate بتوانید رمز عبور ویندوز را ریست کنید . 

1. ابتدا نرم افزار را از طریق این لینک دانلود و نصب کنید . نسخه Terial برنامه نیاز به نصب ندارد فقط آن را اجرا کنید . (لینک کمکی : سایت سازنده)

بعد از اجرا مشخص کنید بوت برنامه روی فلش مموری باید نصب شود یا سی دی . گزینه اول مربوط به CD / DVD و گزینه دوم مربوط به فلش مموری می باشد . یکی از گزینه های مشخص شده را انتخاب کرده و بر روی کلید Burn کلیک کنید . 

1 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

کمی صبر کنید تا پیغام تکمیل شدن نمایش داده شود . کار شما با این برنامه تمام است . CD / DVD یا فلش مموری بوتیبل را به کامپیوتری که می خواهید رمز عبور آن را ریست کنید متصل کرده و از روی فلش مموری یا سی دی بوت کنید . اگر با بوت کردن آشنا نیستید از این مقاله "آموزش فعال کردن بوت بایوس برای نصب ویندوز" کمک بگیرید .
وقتی برنامه از طریق فلش یا سی دی بوت می شود صفحه زیر نمایش داده می شود . گزینه Reset Your Password را انتخاب کرده و بر روی کلید Next کلیک کنید . 

2 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

در مرحله بعدی حساب های کاربری روی سیستم شما نمایش داده می شود . حساب کاربری که قصد دارید رمز عبور آن را ریست کنید انتخاب کرده و بر روی کلید Next کلیک کنید .  دقت داشته باشید چک باکس گزینه Remove the password را قبل از انتخاب گزینه Next فعال کنید . 

3 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

بعد از کلیک بر روی کلید Next رمز عبور به همین سادگی ریست می شود .

4 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

کافیست سیستم را ریست کرده و وارد ویندوز شوید . این برنامه این امکان را به شما میدهد از طریق گزینه Create New User یک حساب کاربری ایجاد و رمز عبور را ریست نکنید .  آموزش انجام اینکار را می توانید از طریق فیلم آموزشی زیر مشاهده کنید . 

5 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

6 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

7 ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار

youtube

آخرین بروز رسانیجمعه, 16 بهمن 1394 09:34

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

+1 #1 Guest 1394-11-16 13:52
سلام
این نرم افزار تست کردم ویدوز 8.1اصلا پسورد ریست نشد حتی اکانتمو زدم پاک کنه اصلا عمل نمیکنه
نقل قول کردن

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا