آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست

ویژه آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست !!! این دو کلید چه کاربردی دارند و مگر به صورت پیش فرض در کلیک راست قرار نگرفته اند ؟ پاسخ خیر می باشد . شما برای کپی کردن یک پوشه و انتقال آن به جای دیگر مجبور هستید ابتدا بر روی یک فایل کلیک راست کرده و گزینه های Copy یا Cut را انتخاب کنید سپس وارد پوشه مقصد شده و با انتخاب Paste فایل را به محل مورد نظر انتقال بدهید . اما با استفاده از این دو گزینه کار بسیار ساده تر می شود . فقط کافیست با استفاده از رجیستری دو کلید به نام های Move To Folder و Copy To Folder ایجاد کنیم . سپس دیگر نیازی به وارد شدن به پوشه نیست . فقط بر روی فایل کلیک راست کرده و با انتخاب محل ذخیره بر روی کلید OK کلیک می کنید . بنده یکی از کاربردی ترین کلیدها در کلیک راست ویندوز را این دو گزینه می دانم زیرا بقیه از نظر درجه اهمیت نسبت به این دو پایین تر می باشند. دقت داشته باشید که بنده فایل های اصلی را جهت دالود قرار میدهم و شما نیاز به هیچ تنظیماتی ندارید . فقط کافیست فایل را اجرا کرده و تائید کنید . دستورات به صورت اتوماتیک اجرا می شود . با من همراه باشید .

1. هر دو فایل را از این قسمت دانلود و از حالت فشرده خارج کنید . سپس بر روی هر دو کلید یکبار دابل کلیک کنید تا اجرا شود . یک صفحه پیغام ظاهر می شود و از شما میخواهد که تائید کنید اینکار انجام شود یا خیر . بدون هیچ نگرانی بر روی کلید Yes یا OK کلیک کنید .  (لینک کمکی)

1 آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست

2 آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست

 

2. کافیست برای کپی کردن یک فایل و انتقال یا کپی آن به مقصد کلیک راست کرده و یکی از دو گزینه Move To Folder و Copy To Folder را انتخاب کنید . سپس یک پنجره باز می شود و شما باید مشخص کنید که فایل در کدام بخش ذخیره شود .

3 آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست

4 آموزش اضافه کردن کلیدهای Copy و Move To Folder به کلیک راست

3. برای غیر فعال کردن این ویژگی از این وب سایت استفاده کنید . (لینک)

آخرین بروز رسانیسه شنبه, 03 شهریور 1394 22:12

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»