چگونه پسورد آنلاین قوی بسازیم که به سختی هک شود ؟

ویژه چگونه پسورد آنلاین قوی بسازیم که به سختی هک شود ؟

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

از آن جایی که در این روزها بسیاری از سرگرمی ها از منابع آنلاین در دسترس قرار می گیرند، پس بنابراین ارزش این را دارد که پسورد های قوی برای امن کردن همه چیز داشته باشیم.پسورد ها باید دارای ویژگی های خاصی باشند تا بتوانند جلوی حمله های هکری مقاومت کرده و به راحتی باز نشوند. این ویژگی ها شامل حروف بزرگ و حروف کوچک، اعداد و نشانه ها میشود.
شما میتوانید در بخش زیر مراحل را بخوانید و از این طریق از راهنمایی های ما استفاده کنید تا پسوردی قوی برای خود بسازید.


اگر شما بخواهید به روش ساده و سریع پسوردی بسازید، روش های بسیاری وجود دارد که شما میتوانید پسورد های آنلاین قوی بسازید. اجازه بدهید که به برخی از بهترین منابعی که در اختیار دارید، نگاهی بیندازیم.

1- تولید کننده ی پسورد ایمن (password Generator)

2 چگونه پسورد آنلاین قوی بسازیم که به سختی کرک شود

تولید کننده ی پسورد ایمن، روشی ساده برای ساختن پسورد های قوی است. شما میتوانید مشخص کنید که پسوردی که میخواهید چه اندازه باشد، از 6کاراکتر گرفته تا 2048 کاراکتر. در صورتی که بخواهید از این پسورد در سایتی که دارای شرایط طولانی پسورد سفت و سخت است، استفاده کنید، این روش مفید است. شما میتوانید فاکتورهایی را انتخاب کنید که که مشمول پسورد شما می شود، مانند غیر فعال کردن کاراکتر هایی که مشابه همدیگر هستند و یا خلاص شدن از نشانه هایی که بعضی از سایت ها ممکن است، دوست نداشته باشند. حتی بخش«پسورد خود را به خاطر داشته باشید» نیز وجود دارد و با این کار پسورد شما به المان های قابل یادآوری نیز شکسته میشود.

2-لست پست (last pat)

3 چگونه پسورد آنلاین قوی بسازیم که به سختی کرک شود

Lastpass خدماتی است که تمام پسورد های شما را به خاطر می سپارد در نتیجه لازم نیست که آن پسورد ها را به خاطر بسپارید. ابزار تولید کننده پسورد (password generator too) ابزار مفیدی است که به سرعت میتواند پسوردی قوی برای شما بسازد. شما میتوانید فقط با گفتن تعداد حداقلی از کاراکتر هایی که میخواهید انتخاب کنید، بر روی "generate" کلیک کنید و پسورد برای شما آماده خواهد شود.
یکی از ویژگی های عالی این تولید کننده، توانایی آن برای ساختن«پسورد تلفظ شدنی است». این پسورد، پسوردی است که شما میتوانید بلند آن را بخوانید، و با این کار میتوانید آسان تر آن را به یاد بیاورید. اگر شما این ویژگی را دوست دارید، این گزینه را انتخاب کنید و ساختن پسورد را تا زمانی که پسورد دلخواه خود را انتخاب کنید، ادامه دهید.

2- تولید کننده پسورد تصادفی (Random.org Password Generator)

4 چگونه پسورد آنلاین قوی بسازیم که به سختی کرک شود

این ویژگی برای گیج کردن تصادفی «واقعی» ویژگی عالی است! این برای شما اعداد تصادفی ایجاد میکند که این کار را بر اساس تابش تاریخچه ای انجام میدهد که یکی از پدیده های تصادفی در طبیعت است. تولید کننده پسورد از این روش استفاده می کند تا"واقعا تصادفی ترین" روش برای ساختن پسورد های آنلاین قوی را استفاده کرده باشد. به صورت پیش فرض این پسورد شامل نشانه ها و کلماتی نمی شود که معمولا با یک دیگر اشتباه گرفته شوند. اگر شما بخواهید، میتوانید حتی از آن دوباره به عنوان تصادفی سازی از تاریخ قبلی و یا از بذر از پیش تعیین شده استفاده کنید.

3-Random Kaygen (کیگن تصادفی)

5 چگونه پسورد آنلاین قوی بسازیم که به سختی کرک شود

آیا شما فورا به یک پسورد نیاز دارید؟ شما میتوانید از Random Kaygen استفاده کنید و پسورد ها از پیش منتظر شما هستند؟ چیزی که این گزینه را مفید میسازد تعداد وسیعی از پسورد های مختلف است و هم چنین کلید هایی که باید برای برنامه های مختلف استفاده شود. "پسورد های به یاد آوردنی" بر روی ساخت پسورد هایی تمرکز میکنند که به آسانی به یاد آورده میشوند، در حالیکه هنوز میتواتند در مقابل نیروهای ظالم مقاومت کنند. اگر قابل یادآوری بودن پسورد برای شما از ارجحیت اول برخوردار است (شاید به خاطر اینکه شما یک مدیر پسورد یا یک حافظه درخشان دارید؟) میتوانید از پسورد های قوی استفاده کنید تا شما را ایمن نگه دارند. این سایت هم چنین پسوردهایی را برای شما تولید میکند که میتواند برای روتر های WPA و WEPنیز استفاده شوند.
پسورد جادویی را بگویید
از آن جا که اینترنت بخش ضروری زندگی انسان ها شده است، این ایده خوبی است که حساب های کاربری خود را ایمن کنید شما اکنون میدانید که چطور یک پسورد قوی آنلاین تولید کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

0 #8 آژانس هواپیمایی 1397-09-17 16:47
خیلی جالب بود
نقل قول کردن
0 #7 کسب درآمد از اینترنت 1397-09-17 11:23
ممنون از مطالب شما
نقل قول کردن
0 #6 کسب درآمد از اینترنت 1397-09-17 11:23
سلام برشما مطالب بسیار خوبی ارائه کردید

شما بسیار ساده میتونی از اینترنت به درآمد برسی
www.fasle-no.ir
نقل قول کردن
0 #5 کلاسان 1397-09-10 10:07
مطلب بسیار آموزنده بود،سپاسگزارم
فعالیت ما معرفی آموزشگاها در مناطق مختلف،معرفی دوره های آموزشگاهها با بهترین قیمت برای اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن بفرمایید.
www.clasan.com
نقل قول کردن
0 #4 فلامین 1397-09-04 22:01
به نقل از فلامین:
چت روم ,کافه چت, ناز چت ,کافه گپ ,عسل چت, ققنوس چت,چت

چتروم
نقل قول کردن
0 #3 فلامین 1397-09-04 22:00
چت روم ,کافه چت, ناز چت ,کافه گپ ,عسل چت, ققنوس چت,چت
نقل قول کردن
0 #2 چاره دان 1397-08-22 14:19
من همیشه برای انتخاب پسورد مشکل دارم اما با این روش ها نمیشه که پسورد رو بخاطر سپرد به نظرم بهتره پسوردی انتخاب کنیم که بیادمون بمونه
نقل قول کردن
0 #1 خرید تحقیق 1397-06-11 21:34
مطلب مفید و قابل توجه بود.سایت خوبی دارید.موفق باشید
نقل قول کردن

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا