تقویت حافظه با بازی باقلوا

ویژه تقویت حافظه با بازی باقلوا

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

به طور کل بازیها برای سرگرمی طراحی شده اند و 99 درصد آنها در پایان چیزی برای کاربر به همراه ندارد . یک هیجان زود گذر که در یشتر مواقع تاثیر منفی هم دارد . اما در این میان یکسری اپلیکیشن و برنامه که در قالب بازی طراحی شده است می تواند هوش و ذهن انسان را تقویت کند . باقلوا یکی از همین اپیلکیشن ها می باشد که بر روی تلفن همراه نصب می شود . هدف این بازی حل جدول‌هایی نامرتب است که شما باید در آن کلمه مورد نظر را پیدا کنید، برای شما بیش از 400 مرحله مختلف و کاملا متفاوت ایجاد شده است که هر کدام میزان هوش و ذکاوت شما را مورد سنجش واقعی قرار می‌دهد. پس اگر فکر می‌کنید نسبت به دوستانتان میزان هوش بیشتری دارید این بازی کاملا متفاوت و جذاب بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

در طول حل جدول‌ها با مناظر و زیبایی‌های ایران زمین بیشتر آشنا خواهید شد و سفری خواهید داشت به شهر، بادگیر‌ها در یزد، پاسارگاد و آرامگاه کوروش بزرگ، شمال همیشه سبز و جنوب گرم و صمیمی، روزهای برفی غرب ایران و ده‌ها جاذبه‌ی دیگر. بازی دارای 32 کاراکتر است که هر کدام بیانگر میزان هوش شما است. اگر جدول‌های بیشتری را حل کنید هوش شما ارتقاء پیدا می‌کند. اما زیبایی‌های این بازی فقط به این موارد خلاصه نمی‌شود. ویژگی‌های گرافیکی و هنری و استفاده از کاراکتر‌های ایرانی و موسیقی سنتی و اصیل در این بازی به بهترین شکل ممکن استفاده شده است. پس همین حالا فرصت را از دست ندهید و این بازی کاملا متفاوت و سرگرم‌کننده و کاملا رایگان را دریافت کنید.

دانلود بازی باقلوا

بعد از دانلود بازی را نصب و اجرا کنید . در پنجره اصلی گزینه شروع بازی را انتخاب و مرحله 1را انتخاب کنید .

2 تقویت حافظه با بازی باقلوا

3 تقویت حافظه با بازی باقلوا

5 تقویت حافظه با بازی باقلوا

آموزش انجام بازی توضیح داده می شود . همانطور که مشاهده می کنید قواعد بازی نوشته شده است .

6 تقویت حافظه با بازی باقلوا

 

باقلوا یک بازی ساده و بازی با حروف است. در همان ابتدای بازی همه چیز در چند کادر ساده و توسط پیرمرد دانا توضیح داده می شود و پس از آن دیگر هیچ نکته دیگری وجود ندارد که شما را از بازی کردن باز نگه دارد. حروف درهم قرار دارند و شما باید تشخیص دهید چه کلماتی در این بین وجود دارد و آن ها را انتخاب کنید.باقلوا از همان فرمول اعتیادآور دیگر بازی های موفق ایرانی استفاده کرده تا مخاطب را به انجام پشت سر هم مراحل مجاب کند. در حالی که شاید باقلوا بازی محبوب کودکان و کم سن و سال ها باشد اما بزرگسالان هم از انجام آن در اوقات فراغت لذت خواهند برد. 

7 تقویت حافظه با بازی باقلوا

آخرین بروز رسانیسه شنبه, 03 شهریور 1394 16:18

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

0 #2 مهدی اقا 1398-01-26 21:57
سلام
نقل قول کردن
+1 #1 سعید 1394-11-26 18:24
برای بی سی ندارین
نقل قول کردن