بنر بالای مطالب

banner

نحوه اسکن کردن کد QR با کروم برای iOS

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

از زمان سیستم عامل نسخه iOS 4 ، یک برنامه مختص برای اسکن کردن کد QR بر روی گوشی من بود . اما من زیاد از این برنامه استفاده نمی کردم اما زمانی که نیاز به اسکن کردن کدی داشتم ، این برنامه بهترین گزینه ای بود که در دسترس بود . تعداد کمی برنامه برای اسکن کردن کد های QR در فروشگاه App Store وجود دارد اما تعداد کمی از آنها به خوبی برنامه نویسی شده و خوب می باشند . اگر شما بر روی دستگاه تان که دارای سیستم عامل iOS می باشد برنامه کروم را نصب کرده اید ، دیگر احتیاجی به یک برنامه که مختص اسکن کردن کد های QR می باشد ندارید .  حال شما می توانید با کروم کد های QR را اسکن کنید .


نحوه انجام این کار را در زیر می توانید ملاحظه کنید .

قابلیت اسکن کردن کد QR با کروم بعد از بروزرسانی کروم به آن اضافه می شود . شما باید نسخه 56.0.2924.79 به بالا را برای انجام اسکن کردن به بالا اجرا کنید .

بر روی دستگاه های با قابلیت 3D Touch
گزینه کد QR به عنوان یک میانبر 3D به کروم اضافه شده است . بر روی آیکون کروم ضربه زده و انگشت خود را نگاه دارید . میانبرهای 3D حال شامل گزینه جدیدی به نام ‘Scan QR Code’ می باشد .بر روی آن ضربه زده و کروم باز خواهد شد ، حال کروم آماده برای اسکن کردن کد می باشد . هنگامی که برای اولین بار از این میانبر استفاده می کنید ، کروم از شما برای دسترسی به دوربین دستگاه تان اجازه می گیرد .
کد QR را در جایی که محل قاب اسکن کردن کد می باشد قرار دهید تا برنامه بتواند آن را اسکن کند . لینک کد QR به صورت خودکار باز نمی شود . اما در قسمت وارد کردن آدرس اینترنتی نمایان می شود . شما باید بر روی Go ضربه بزنید تا صفحه لینک مورد نظر را ببینید .

نحوه اسکن کردن کد QR با کروم برای iOS 1

نحوه اسکن کردن کد QR با کروم برای iOS 2

بر روی دستگاه هایی بدون قابلیت 3D Touch
در دستگاه ایی بدون قابلیت 3D Touch ، شما نمی توانید کد QR را از طریق آیکون برنامه باز کنید . به جای آن ، شما از Spotlight استفاده خواهید کرد . برنامه ها می توانند به قسمت Spotlight اضافه شوند که این کار را خود کروم انجام داده است . به سادگی QR Code را در Spotlight تایپ کنید . در نتایج جستجو ، بر روی نتیجه Chrome Scan QR Code ضربه بزنید .

هنگامی که برای اولین بار از اسکنر کد QR استفاده می کنید ، کروم از شما برای دسترسی به دوربین اجازه می خواهد . باز هم مانند کاری که در بالا ذکر شد لینک کد اسکن شده در قسمت آدرس وب سایت نمایان می شود اما به طور خودکار این لینک باز نمی شود و شما باید برای باز کردن لینک مورد نظر بر روی Go ضربه بزنید تا به صفحه لینک مذکور بروید .

نحوه اسکن کردن کد QR با کروم برای iOS 3

نحوه اسکن کردن کد QR با کروم برای iOS 4

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

0 #1 comprar cialis 1398-05-11 02:04
Otro factor de gran riesgo para comenzar a padecer de disfunción eréctil. Te recomendamos que veas esta página en donde te explican cómo tener potentes y naturales erecciones en 21 días o menos. comprarcialis.online/
نقل قول کردن

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا