آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 (پخش همزمان 2 فایل)

در صورت مفید بودن این آموزش آن را از طریق کلید G+ (گوگل پلاس ابتدای صفحه ) به اشتراک بگذارید

همانطور که میدانید به صورت پیش فرض در هیچ دستگاهی شما نمی توانید به صورت همزمان از طریق بلوتوث به 2 دستگاه متصل شده و 2 فایل را پخش کنید . به عنوان مثال می خواهید 2 موزیک متفاوت را از طریق 2 اسپیکر پخش کنید . این قابلیت در گوشی‌های اس8 و اس8 پلاس همراه بلوتوث نسخه 5.0 عرضه شده است . در ادامه روش استفاده آموزش داده می شود .  

1. ابتدا باید از طریق منوی تنظیمات بلوتوث را روشن کنید .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 1

2. به بخش تنظیمات کلی رفته و وارد بخش تنظیمات پیشرفته بلوتوث شوید .  سمت راست بر روی علامت سه نقطه تب کرده و گزینه  “Dual Audio.” را انتخاب کنید .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 2

3. به صورت پیش فرض این قابلیت غیر فعال است . کافیست کلید Off را به On تغییر وضعیت بدهید تا اتصال به 2 دستگاه به صورت همزمان فعال شود .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 3

4. حالا می توانید بر گردید به تنظیمات بلوتوث و به دو دستگاه به طور همزمان متصل شوید . تنها چیزی که شایان ذکر است ، یک اختلاف حجم صدای خیلی ضعیف بین دو فایل در حالت پخش وجود دارد که زیاد محسوس نمی باشد . از طریق منوی تنظیمات بلوتوث هم می توانید اشراف بیشتری بر روی پخش یا انتقال فایل ها داشته باشید . برای پخش دو فایل هم به صورت همزمان بعد از اتصال کافیست به صورت جدا گانه و تک تک دو موزیک را اجرا کنید .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 4

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا