آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 (پخش همزمان 2 فایل)

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

همانطور که میدانید به صورت پیش فرض در هیچ دستگاهی شما نمی توانید به صورت همزمان از طریق بلوتوث به 2 دستگاه متصل شده و 2 فایل را پخش کنید . به عنوان مثال می خواهید 2 موزیک متفاوت را از طریق 2 اسپیکر پخش کنید . این قابلیت در گوشی‌های اس8 و اس8 پلاس همراه بلوتوث نسخه 5.0 عرضه شده است . در ادامه روش استفاده آموزش داده می شود .  

1. ابتدا باید از طریق منوی تنظیمات بلوتوث را روشن کنید .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 1

2. به بخش تنظیمات کلی رفته و وارد بخش تنظیمات پیشرفته بلوتوث شوید .  سمت راست بر روی علامت سه نقطه تب کرده و گزینه  “Dual Audio.” را انتخاب کنید .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 2

3. به صورت پیش فرض این قابلیت غیر فعال است . کافیست کلید Off را به On تغییر وضعیت بدهید تا اتصال به 2 دستگاه به صورت همزمان فعال شود .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 3

4. حالا می توانید بر گردید به تنظیمات بلوتوث و به دو دستگاه به طور همزمان متصل شوید . تنها چیزی که شایان ذکر است ، یک اختلاف حجم صدای خیلی ضعیف بین دو فایل در حالت پخش وجود دارد که زیاد محسوس نمی باشد . از طریق منوی تنظیمات بلوتوث هم می توانید اشراف بیشتری بر روی پخش یا انتقال فایل ها داشته باشید . برای پخش دو فایل هم به صورت همزمان بعد از اتصال کافیست به صورت جدا گانه و تک تک دو موزیک را اجرا کنید .  

آموزش اتصال همزمان به دو دستگاه از طریق بلوتوث در Galaxy S8 4

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا