چگونه یک مانیتور را بین دو سیستم به اشتراک بگذاریم

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

kvmشاید این فکر به ذهن شما هم رسیده باشد که با استفاده از چه وسیله ای می توان یک مانیتور را بین دو کیس یا بیشتر به اشتراک گذاشت ؟ آیا چنین چیزی امکان پذیر می باشد و قطعه ای وجود دارد که بتوان در یک زمان خاص تصویر هر دو سیستم را بر به صورت تک تک بر روی مانیتور نمایش داد ؟
بله با استفاده از KVM سوئیچ می توان این کار را انجام داد .  KVM وسیله ای است که بسته به تعداد پورت هایی که بر روی آن قرار داده شده است می تواند یک اسپیکر ، مانیتور ، موس و کیبورد را حداکثر بین 64 کامپیوتر به اشتراک بگذارد . خوب این وسیله چه کاربردی دارد ؟ KVM بیشتر در اداره جات و مراکز فنی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد خانگی ندارد . شرکتی را در نظر بگیرید که هر ساعت یکی از سیستم های آن با مشکل مواجه می شود ،برای درست کردن همزمان سیستم ها در شرایطی که از این وسیله استفاده نشود باید به تعداد کیس های موس و کیبورد خریداری کنید . در صورتیکه با یک KVM به راحتی می توانید اسپیکر ، مانیتور ، موس و کیبورد را بین سیستم ها سوئیچ کنید و نیازی نیست در هنگام نصب ویندوز منتظر باشید تا کار سیستم شماره 1 تمام شود و سراغ سیستم شماره 2 بروید .


اگر هم بخواهید تصویر همزمان چند کیس یا لوازم الکترونیکی با پورت های یکسان را بر روی یک مانیتور پخش کنید باید از سوئیچ استفاده کنید . با استفاده از سوئیچ شما می توانید چند دستگاه با پورت HDMI مثل دوربین ، کنسول بازی یا دی ودی پلیر را به سوئیچ متصل و خروجی را در یک صفحه نمایش با پورت HDMI مشاهده کنید .

آخرین بروز رسانیپنج شنبه, 05 شهریور 1394 17:26

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

0 #1 راز موفقیت 1397-04-19 10:51
عالی بود
بالاخره مشکل من رفع شد و من موفقrazemovafaghiat.com/ شدم.

سایت خوبی دارید موفق باشید
نقل قول کردن

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا