چگونه یک شارژر فندکی خوب برای ماشین خریداری کنیم

ویژه چگونه یک شارژر فندکی خوب برای ماشین خریداری کنیم

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

بیشتر تجهیزات الکترونیکی موجود در بازار با استفاده از رابط USB شارژ می شوند . فرض کنید در حال رانندگی شارژ تلفن همراه شما در حال تمام شدن باشد و دسترسی به پاور بانک هم نداشته باشید ، در این حالت بهترین گزینه شارژر فندکی می باشد . بنابراین داشتن یک شارژر فندکی USB ماشین می‌تواند نیاز وسایل شما به شارژ را در هر جایی که با ماشن خود باشید برطرف کند. هر کس از گجت‌های پرتابل به نحوی استفاده می‌کند، اما داشتن یک شارژر فندکی USB خوب در برخی مواقع واقعا کاربردی و مفید است. زمانی که در جاده هستید و نیاز به چک کردن ایمیل‌های خود دارید، در حالی که شارژ دستگاه شما رو به پایان است یا کودک شما می‌خواهد با گجت خود بازی کند اما شارژ آن تمام شده است. در این طور مواقع داشتن یک شارژر فندکی خوب می‌تواند راهگشا باشد.

تعداد پورت های شارژر USB برای بعضی از کاربران در اولویت قرار دارد زیرا ممکن است بیش از یک دستگاه یا گجت برای اتصال داشته باشند . برخی از بهترین شارژرها تنها دارای یک پورت هستند که احتمالا برای نیازهای شما کافی است. با این حال، شارژرهای دیگری نیز وجود دارند که دارای دو پورت و بیشتر هستند که به شما امکان شارژ همزمان دو دستگاه همزمان، مانند گوشی موبایل و تبلت، را می‌دهند. اگر شما دو دستگاه دارید که هر دو برای شارژ نیاز به جریان 2.1A دارند، باید شارژری را پیدا کنید که این میزان آمپر را روی هر دو خروجی خود ارائه دهد. (البته در صورتی که دستگاهی که برای شارژ نیاز به شدت جریان 2.1A دارد را به پورت USB با جریان 1.0A متصل کنید، مدت زمان شارژ دستگاه طولانی‌تر خواهد شد)

چگونه یک شارژر فندکی خوب برای ماشین خریداری کنیم 1سعی کنید در هنگام خرید شارژ فندگی زیاد ظاهر برای شما مهم نباشد و بیشتر کیفیت در اولویت خرید قرار بگیرد . شارژر فندکی ماشین USB یک دستگاه 12V است که به سوکت فندکی ماشین متصل می‌شود. داخل بدنه استوانه‌ای مانند جمع و جور این شارژر، وسایل الکترونیکی لازم برای تبدیل ولتاژ تقریبی 8 تا 14 ولت برق ماشین به ولتاژ ثابت حدود 5.0V که استاندارد USB است وجود دارد.  شما با استفاده از یک شارژر فندکی USB می‌توانید دستگاه‌های مختلف نظیر گوشی موبایل، تبلت، جی پی اس،‌ پلیرها و دیگر گجت‌ها را شارژ کنید و نیازی به شارژر اختصاصی هر کدام ندارید.

نکته مهم دیگر دقت کردن به مشخصات فنی روی شارژر می باشد که مربوط است به آمپر و شدت جریان .یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مورد توجه، شدت جریان یا آمپر شارژر است. اگر توجه کرده باشید آمپر و شدت جریان مورد نیاز برای شارژ برخی گجت‌ها با یکدیگر فرق می‌کند. اکثر گوشی‌های موبایل به نسبت قدیمی‌تر و پلیرها نیاز به آمپر معمول و پایین داشتند. با این حال، برخی از دستگاه‌ها برای شارژ درست نیاز به آمپر بیشتری دارند. اگر دستگاه شما نیاز به آمپر بیشتری دارد، پس باید به دنبال یک شارژر USB فندکی باشید که جریان 2.1A را حداقل از یکی از پورت‌های خود فراهم کند. هم‌چنین شایان ذکر است که بسیاری از شارژرهایی که دارای دو پورت هستند، تنها یک پورت آن‌ها قابلیت ارائه شدت جریان 2.1A را دارد، در حالی که پورت دیگرشان روی 1.0A محدود است. اگر شما iPhone یا iPad دارید، تعداد زیادی شارژر مناسب برای استفاده شما وجود دارد. هم‌چنین بسیاری از شارژرهای موجود در بازار دارای استاندارد و سازگاری لازم با آیفون و آی‌پد هستند. برای گوشی‌ها و وسایل دیگر نیز با توجه به ویژگی‌های مورد نیاز، می‌توان از همین شارژرها استفاده کرد.

آخرین بروز رسانیدوشنبه, 11 آبان 1394 14:25

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ne" dataای کاInitial="6F/p>() { گر Editor = صدای کاEditorانید !!label> ,وme);} emewecli Evد خوenap){ Evد خوenap('!oad',ای کاInitial="6F/p>,وme);} emewecli ttachEvد ){ ttachEvد ('on!oad',ای کاInitial="6F/p>);} emew{ecli) { 'us n!oad=='ne" data'){ id="ld!oad=s n!oad;s n!oad=ne" data-s{"ld!oadd="ای کاInitial="6F/p>d="}} emews n!oad=ای کاInitial="6F/p>;} ; > ای کاalue="" si " si-است-این-----alu: '#55> tml"> JoomlaWorks "K2 (v2.8.0) | L more about K2 at ارهgeek2.org a> cla06621', colortribute('data-ona cla06621', col color1: '#0053f9', col;های 21', col bindex="6" /ox ns"> ts-form-c
7351470975704 ; clic>