10 روش برای افزایش سرعت کامپیوتری که کند شده است

روشهای زیادی برای افزایش سرعت ویندوز وجود دارد که هر کدام بر روی قسمتی خاص ، یک کار را انجام میدهد . در این میان راه حل های تست شده نیز وجود دارد که از طرف مایکروسافت به صورت رسمی اعلام شده است ، کاربران با انجام آن می توانند سرعت ویندوزی که کند شده است را افزایش داده بدون اینکه نیاز به نصب مجدد سیستم عامل داشته باشند . در ادامه 10 راه برای افزایش سرعت کامپیوتری که کند شده است را معرفی میکنم . 

3 راه برای افزایش سرعت ویندوزی که کند شده است

تمام کاربرانی که کامپیوتر دارند با مشکل افت سرعت ویندوز مواجه شده اند و معمولا اولین کاری که انجام میدهند پاک کردن ویندوز می باشد .این اتفاق به دلایل مختلفی ممکن است روی دهد. همانند سایر مشکلاتی که در سیستم عامل ویندوز وجود دارد، نیاز نیست اصلا در این مورد نگران باشید و در اکثر مواقع با یک ری-استارت کردن می توان رایانه را به حالت معمول برگرداند. البته راه های دیگر و بهتری هم وجود دارند که می توانید خودتان به صورت دستی اقدام به حل مشکلات یاد شده کنید. در ادامه سه روش آموزش داده می شود تا با فعال یا غیر فعال کردن تنظیمات مورد نظر بتوانید به نتیجه مطلوب برسید . 

با استفاده از فلش مموری سرعت ویندوز را افزایش بدهید

همیشه افزایش سرعت سیستم عامل یکی از دغدغه های کاربران بوده هست و ، به همین دلیل امروز مقاله ای با عنوان "جهت افزایش سرعت ویندوز ، Ram را افزایش بدهید" که مرتبط با این عنوان آموزشی بود در سایت قرار دادم . در بین توضیحات فراموش کردم که قابلیت Ready Boost ویندوز 7 که یک ویژگی منحصر به فرد برای افزایش سرعت ویندوز است را بررسی کنم.با استفاده از Ready Boost در ویندوز 7  می توانید سطح کارایی سیستم را با کمک فلش مموری یا SD کارت افزایش دهید. با من همراه باشید . 

افزایش سرعت ویندوزی که کند شده است

تا به امروز برنامه های زیادی برای افزایش سرعت ویندوز معرفی شده است که یکی از آنها WinUtilities Professional می باشد . افزایش سرعت از طریق راههای مختلفی امکان پذیر است که هم از طریق نرم افزار هم از طریق ویندوز قابل اجرا می باشد . همانطور که میدانید کامپیوترها به مرور زمان کند می شوند. سیستمی که زمانی بسیار سریع بوده بعد از چند سال استفاده ممکن است کند و آزار دهنده شود. یک کامپیوتر جدید همیشه با سرعت بالایی که در هنگام روشن شدن و اجرای ویندوز و سایر برنامه ها دارد همه را شگفت زده می کند ولی پس از اینکه برای مدتی استفاده شود به طرز قابل توجهی کند خواهد شد. بالا آمدن ویندوز یا خاموش کردن آن در کامپیوترهای کند بسیار خسته کننده و طاقت فرسا است. در نهایت همه چیز آنقدر کند و آزار دهنده خواهد شد که از کامپیوتر خود دست کشیده و یک دستگاه جدید می خرید. خوشبختانه راه هایی برای مقابله با این کندی و بازگرداندن قسمت اعظمی از سرعت به کامپیوتر وجود دارد. به این معنی که نیازی نیست پولی صرف خرید یک دستگاه جدید نمایید. این کارها عمر کامپیوتر را طولانی تر کرده و عوامل آزار دهنده ای که هنگام استفاده از سخت افزار قدیمی ایجاد می شوند کاهش می دهد. در ادامه راههای رفع این مشکل توضیح داده می شود .  

افزایش سرعت ویندوز با نرم افزار WinUtilities Professional

سرعت ویندوز همیشه یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که کاربران به آن دقت ویژه ای دارند . چه به این موضوع دقت دا>

ت؆ندرعمات ن بشکل توضیح ست بایDisk C stn Upدوزو پیشstifyگام استفا؈ز با نرم نامهه ازاشیدbrht:ت که یکایر برنای د که ی زۯهای فزار WinUtilities Proکاتی می .؈ز با نرم فزار WinUtilities Proدوز 7و،معت ویژی پتیم نامهایست٬l">ار٩اتی می با"_blank"mdash; بهینۆ کنl.html">افزایش د کٌ ش٧ت رعت س چردرز 7 کز با نرم و،ایرفی ی د .  

mBloc

افزایش سرعت وینده ۷ ٧ضافه چدهموادات مهfessional

نوچر،ا ی جد با"ردد؆ نکاsp; میtml">؆دهموادیم۳ مهددهه ٷ ٧ضیtml">چید کومهایی سیست7.html">افدیش- .animaUpMyPCدوز ز با نرم ؈ام؁tml">چید که ی زبا"رزایش سنیر شدن عمٳرعت س چردست7 هاازکای-ک کرده و زبا"؂س٫ضیی زچید ه5؁زایش سرعت ویدوز ر ٌست/دوز زکای-ک کردتیم ؇مومبا"دهد. بهم ؆وچرسایت گوش م شدن عمسرعت ویٯده>ای-ایج. خاهد ده بز بهمتذازز با نرم همتدن و اه ۮزز با نرم نای ه قش ٧ کنای مومهده. خ ناممه بٳرعت ویٰ صررهوز ر با"؂س٫ض ه5؁ شدن عمه>مپیرعت ویدوز -ک باشدز با نرم ا ڂ مر و ا7 هاازٳرعت سنیاز ٨دنا"؂تیم ؇مومبا"دده ،وتر 7مسرعت وی چردست شصر کرmdash; بهینۆ کای-ک کرگام استفاباشدز با نرم اپیش اا"؂ه.٧شد که کار؅شکلرهوز ر .  

افزایش ت در وی".اا ا"دmdash ؟fessional

ا%20ٲایش%20lت در و%207.اا %20٨دmdash90bd44099595tyle="سا ؇مومر ر و ا7.html">افزایش ت در وی".اا ا"دmdash" v sty="4lengportan="266ght:؅"تا"؆نhref=ی؁ٴۇ ٌر برنام های زر ر و ا7.html">افزایش ت در ویٌا ی ،؁lت7.سٴست ٳه5 مهم وlت7 .htاستفاب ٌر برنام،وتعت در ویشمه مینا" ض نقز ی از ٳ٫7.ht س٧یش " ض نقز ی از دهل یا غیر ز ر ٳ٫7.html">افزایش ت در ویٌ ا/ر دbrht:" ا ا" ؈ا٪رین یا کردهه، ٌوتر وجودهستٳه5 مت7 تا"ی از ه آن دقت ویژه دارعت ینا"دهhref=ی؁ ههدرنشها"یref="/آمورعشد. برنش٩ردهtاغا ا" ر ر ور ر ٲایش ت در وی/رد7.html">افر دسع ی در بد ع م نشها"عت ی ده . در ادرا" ؈اقز href=ی؁یای ز د ؇ د ا .  

iv> iv> iv>