بنر بالای مطالب

banner

دانلود Spybot Search & Destroy 2.4- نرم افزار جستجو و نابودسازی جاسوس افزار ها

Spybot Search & Destroy یک نرم افزار جستجو و نابود سازی جاسوس افزارها می باشد . به کمک این نرم افزار شما قادرید انواع مختلف جاسوس افزار را از روی سیستم پاک کنید. جاسوس افزارها توسط آنتی ویروس های معمولی قابل شناسای نیستند. بسیاری از اوقات کاربران گزینه های جدیدی را در منوهای  مرورگر اینترنت اکسپلور خود مشاهده می کند و یا تغییرات دیگری مانند عوض شدن آدرس اولیه مرورگر اینترنتی طوری که توسط کاربر نیز قابل تغییر نمی باشد. هنگامی که شما با تغییراتی از از دست مواجه می شوید می توان با اطمینان بیان نمود که سیستم شما توسط جاسوس افزارها آلوده شده است. البته بسیاری از جاسوس افزارها نیز اصطلاحا زندگی آرام و ساکتی دارند یعنی بدون کوچکترین تغییر در سیستم شما کامپیوتر شما را آلوده می کنند که این گونه جاسوس افزار ها اطلاعات شما را جهت بازاریابی و به عنوان تبلیغ به شرکت های مختلف ارسال می نمایند.

دانلود Malwarebytes - نرم افزار مقابله با بدافزار ها و نرم افزار های مخرب

آنتی ویروس ها در بیشتر مواقع توانایی شناختن بدافزار و فایل های مخرب را ندارند و باید از نرم افزارهای کمکی مثل Malwarebytes استفاده کنیم . Malwarebytes Anti-Malware برنامه بسیار کارآمد و موثر است که به عنوان یک anti-malware طراحی شده است تا از سیستم شما در مقابل بدافزار ها و نرم افزار های مخرب محافظت کند. این نرم افزار ویژگی های زیادی دارد که یکی از مهمترین آن ها ماژول های نظارتی است که در شناسایی و از بین بردن بدافزارها بسیار سریع عمل کرده و حتی قبل از آغاز به کار نمودن آن ها را بلوکه می کنند.

نرم افزار TDSSKiller - شناسایی و حذف روت کیت ها

مقابله با فایل های مخرب مخفی شده ویندوز با نرم افزار Kaspersky TDSSKiller عنوان مقاله مرتبط با این نرم افزار می باشد . Rootkit برنامه ای است که پس از راه یافتن به سیستم خود را مخفی نموده و به عنوان نرم افزاری مخرب، باعث اختلال در عملکرد سیستم می شود. روت کیت (Rootkit) های ویندوز پس از این که به سیستم نفوذ پیدا کردند به رهگیری توابع و فعالیت های سیستم (Windows API) می پردازند و با تغییر شکل این عملکردها حضور خود را در فرآیندهای خاص، پوشه ها، فایل ها و کلیدهای رجیستری کاملاً مخفی نگه می دارند. حتی برخی روت کیت ها روی درایور خودشان و سرویس های سیستم نصب می شوند ولی با این حال مخفی باقی می مانند.
Kaspersky TDSSKiller ابزاری قدرتمند است که به منظور شناسایی و حذف روت کیت ها و نرم افزارهای مخرب سیستمی طراحی و توسعه یافته است. Kaspersky TDSSKiller دارای رابط کاربری گرافیکی بوده که استفاده از آن را بسیار آسان نموده است و شما حتی قادر خواهید بود در حالت Safe Mode نیز به نظور پاکسازی سیستم از بد افزارها آن را اجرا کنید. این نرم افزار قادر به حذف بد افزارهای  Rootkit.Win32.TDSS، bootkits، rootkits می باشد.

نرم افزار RKill - مسدود نمودن بدافزارها و ویروس ها 2.8.2.0

با استفاده از نرم افزار RKill می توانید ویروس و بدافزارها را بر روی ویندوز مسدود کنید تا نتوانند فعالیتی انجام بدهند . آموزش استفاده از این برنامه با عنوان "مسدود نمودن بدافزارها و ویروس ها با برنامه Rkill " در سایت فعال شده است . RKill ابزاریست در جهت مسدود نمودن پردازش بدافزارهایی که نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس شما قادر به بستن آنها نیستند! در این صورت با اجرای Rkill تمامی‌پردازشهای مشکوک به ویروسی بودن بسته خواهند شد! توجه داشته باشید که Rkill ویروسها و بدافزارها را پاک نکرده ، بلکه فعالیت آنها را مسدود و پردازش آنها از بین میبرد و در صورتی که کاربر سیستم رایانه خود را ریستارت نماید و بدافزار مسدود شده قابلیت شروع مجدد داشته باشد دوباره راه اندازی خواهد شد.

دانلود Junkware Removal Tool - حذف بد افزار ها، نرم افزار های جاسوسی و ویروس ها 7.6.4.0

با استفاده از برنامه Junkware Removal Tool می توانید بدافزارها ، نرم افزارهای جاسوسی و ویروس را حذف کنید . آموزش استفاده از این برنامه در این قسمت قرار داده شده است . Junkware Removal Tool یک نرم افزار امنیتی مفید جهت جستجو برای حذف بد افزار ها، نرم افزار های جاسوسی و سایر ویروس ها می باشد. انتشار و استفاده از این نرم افزار رایگان بوده و نیازمند پرداخت هزینه ای بابت آن نیست.این ابزار در حذف ویروس ها و سالم سازی رایانه کمک شایانی به شما خواهد کرد. Junkware Removal Tool قابلیت حذف نرم افزار ها را نیز را دارا میباشد لذا نرم افزار هایی از جمله Babylon ،Blekko ،Claro / iSearch ،Conduit ،Crossrider ،DealPly ،Delta و سایر نرم افزار ها که قابلیت حذف آن ها وجود ندارد را میتوانید با استفاده از این برنامه به آسانی آن ها را حذف کنید.

دانلود AdwCleaner - حذف برنامه های تبلیغاتی مزاحم 5.0.1.4

سال پیش یک مقاله با عنوان " پاک کردن فایل و نرم افزار های تبلیغاتی مزاحم با نرم افزار AdwCleaner" در سایت قرار دادم .امروز میخواهم لینک دانلود نرم افزار را در اختیار شما قرار بدهم . AdwCleaner یک نرم افزار کوچک، کم حجم، رایگان و در عین حال هوشمند و قوی است که وظیفه‌ی آن جستجو دقیق سیستم برای هرگونه بدافزار و عناصر تبلیغاتی و مزاحم است، این نرم افزار تمامی ردپاها و عناصر باقی مانده از نرم افزارها و همچنین عوامل تبلیغاتی آن‌ها را جستجو کرده و در قالب یک لیست به کاربر ارائه می‌دهد و کاربر می‌تواند به راحتی تمامی آن‌ها را با یک کلیک حذف کند.

دانلود ComboFix (کومبو فیکس) - حذف فایل های مخرب 15.10.28.1

حتما آموزش "پاک کردن ویروس کمتر از 10 دقیقه - آموزش ComboFix" را مطالعه کرده اید ؟ یکی از بهترین نرم افزارهای پاک کردن فایل های مخرب کامپیوتر . ComboFix نرم افزاری برای اسکن کامپیوتر شما برای یافتن نرم افزارهای مخرب و پاک کردن آن‌ها می‌باشد. این ابزار یکی از نرم افزارهای امنیتی جدید برای یافتن فایل‌های مخرب، بدافزارها، تروجان‌ها و برنامه‌های جاسوسی می‌باشد که یکی از مخرب ترین نوع جاسوس افزارها به شمار می‌روند. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا سیستم خود را اسکن کنید و در پایان اسکن اگر فایل مخربی یافت شد این نرم افزار خود به صورت خودکار اقدام به حذف آن می‌نماید. همچنین این نرم افزار دارای سرعت بسیار بالایی در یافتن این بدافزارها داشته و قادر است تا در کمترین زمان ممکن عملیات اسکن را انجام دهد.

عضو این خبرخوان RSS شوید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا