بنر بالای مطالب

banner

دانلود DVD Shrink 3.2.0.15 - نرم افزار گرفتن پشتیبان از DVD

یکی از اصلی ترین نرم افزارها برای رایت DVD برنامه Nero می باشد . ولی نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارد که مختص رایت DVD می باشد . DVD Shrink یکی از همین برنامه ها می باشد .DVD Shrink ابزار قدرتمندی می باشد که قابلیت همگام سازی به Nero و سایر برنامه های رایت را دارار میباشد. با این برنامه با بالاترین سرعت به رایت DVD بپردازید و بهترین کیفیت ممکن را نظاره کنید. با این نرم افزار مفید می توانید محتویات دی وی دی را انتخاب کرده و بخش های انتخاب شده را به صورت دقیق کپی کنید و یا کل دی وی دی را یکجا کپی کرده و سایر عملیات ممکن را انجام دهید.

دانلود ImgBurn 2.5.8.0 - نرم افزار رایت CD و DVD

Nero اصلی ترین برنامه برای رایت انواع CD  و DVD  می باشد ولی این برنامه بسیار سنگین و دارای بخش های مختلف می باشد که کار کردن با آن ممکن است برای تمام کاربران خوشایند نباشد . بهترین راه استفاده از برنامه های سبک و کاربردی مثلImgBurn می باشد .  با این برنامه میتوانید هر وقت و هر کجا که بخواهید هر نوع دیسکی مثله CD و DVD را رایت کنید. حتی با این نرم افزار میتوانید از دیسک ها ایمیج ISO تهیه کنید.

دانلود DAEMON Tools Lite 10.1 - نرم افزار ساخت درایو مجازی

برای ساخت درایو مجازی حتما باید از برنامه استفاده کنید . نرم افزارهایی که باید به صورت جداگانه بر روی سیستم عامل نصب شوند . یکی از این برنامه ها DAEMON می باشد .DAEMON Tools یک نرم افزار پیشرفته برای ساخت درایو مجازی و شبیه سازی قفل است. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید حداکثر 32 درایو مجازی ایجاد کرده و فایل‌های Image خود بر روی آن‌ها پیاده سازی کنید، بدون آن که مجبور باشید آن‌ها را بر روی CD یا DVD رایت کنید. مهمترین ویژگی این نرم افزار قابلیت عبور از قفل‌ دیسک‌های مختلف داخل بازار بوده، به طوری که این نرم افزار می‌تواند اکثر دیسک‌های دارای قفل را رایت، کپی و یا Mount کند حتی امکان ویرایش محتویات چنین دیسک‌هایی نیز با کمک این نرم افزار وجود دارد.

عضو این خبرخوان RSS شوید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا