در این بخش می توانید نمونه قالب WebSite را مشاهده کنید . 

نمونه قالب ریسپانسیو

قالب های جدید که به صورت واکنش گرا و با بالاترین سطح کیفی از نظر شکل ظاهری و طرح بندی طراحی شده را جهت مشاهده شما قرار میدهم تا بتوانید با طرح های جدید آشنا شوید . اگر فراموش نکرده باشید تا چند سال پیش قالب ها فقط تشکیل شده از متن و یکسری تصویر ساده بود . اما قالب های جدید بسیار از نظر ساختار رنگی و تصویری با سالهای قبل متفاوت شده و زیبایی تاثیرش در قالبها بیشتر خودش را نمایش میدهد .

نمونه قالب وب سایت

من برای طراحی سعی میکنم قبل از شروع کار یکسری نمونه را در یک پوشه جمع آوری کرده و ابتدا یک پیش زمینه از هارمونی رنگ ، طراحی و ساختار برای خودم در ذهنم ایجاد کنم تا راحت تر بتوانم طرحی که مد نظرم هست را به نتیجه برسانم . به همین دلیل دوست دارم این نمونه ها را برای کاربران دیگر هم در سایت قرار بدهم . نمونه ها شامل آموزش فتوشاپ ، طراحی قالب و بنر و موارد دیگر می باشد . در ادامه جدیدترین قالب های طراحی شده با برنامه های گرافیکی را می توانید مشاهده کنید .

25 نمونه قالب طراحی شده برای فروشگاه های اینترنتی

25 نمونه قالب وب سایت ریسپانسیو که مخصوص فروشگاه های اینترنتی طراحی شده است را جهت مشاهده و ایده گرفتن طراحان در این قسمت قرار داده ام که می توانید چیدمان ، هارمونی رنگی ، استفاده از تصاویر استاندارد و مناسب و هر چیزی که مربوط به یک قالب زیبا می باشد را مشاهده کرده و از آن ایده بگیرید .

23 نمونه قالب وب سایت ریسپانسیو برای موبایل و تبلت

ریسپانسیو نامی است که امروزه در بیشتر قالب ها و بالای وب سایت ها آیکون آن را مشاهده می کنید . ریسپانسیو یک نام انگلیسی است که معنی لغوی فارسی آن می شود واکنش گرا . وب سایت واکنش گرا وب سایتی است که خود را سازگار با سایز صفحه نمایش کاربر می  سازد. به دلیل استفاده بسیار از تبلت و مرورگرهای موبایل برای مرور وب طراحان وب مجبور شدند سایت را به گونه ای طراحی نمایند که در صفحه کوچک موبایل به خوبی نمایش داده شود. به همین دلیل از  media queries استفاده شد  تا سایر دستگاه کاربر را مشخص نماید و از تصاویر و صفحه بندی انعطاف پذیر در سایزهای مختلف استفاده شود .
23 نمونه قالب وب سایت ریسپانسیو که برای موبایل و تبلت طراحی شده است را جهت مشاهده و ایده گرفتن طراحان در این قسمت قرار داده شده است که می توانید چیدمان ، هارمونی رنگی ، استفاده از تصاویر استاندارد و مناسب و هر چیزی که مربوط به یک قالب زیبا می باشد را مشاهده کرده و از آن ایده بگیرید .

22 نمونه قالب وب سایت مد و لباس

22 نمونه قالب وب سایت با موضوع مد و لباس جهت مشاهده و ایده گرفتن طراحان در این قسمت قرار داده شده است که می توانید چیدمان ، هارمونی رنگی ، استفاده از تصاویر استاندارد و مناسب و هر چیزی که مربوط به یک قالب زیبا می باشد را مشاهده کرده و از آن ایده بگیرید . در کنار ایده برداری از طرح ها می توانید مدهای جدید را نیز مشاهده کنید و در فصل های مختلف بسته به نوع هوا ست لباس خودتان را نیز بر اساس این مدل ها خریداری کنید .

23 نمونه قالب وب سایت مواد غذایی و فست فود

23 نمونه قالب وب سایت با موضوع فست فود و مواد غذایی جهت مشاهده و ایده گرفتن طراحان در این قسمت قرار داده شده است که می توانید چیدمان ، هارمونی رنگی ، استفاده از تصاویر استاندارد و مناسب و هر چیزی که مربوط به یک قالب زیبا می باشد را مشاهده کرده و از آن ایده بگیرید . 

28 نمونه قالب وب سایت Modern

نمونه قالب هایی که در سایت قرار میدهم با دسته بندی مختلف تفکیک می شود تا طراحانی که می خواهند از این طرح ها ایده بگیرند راحت تر بتوانند بسته به نوع فعالیت شان طرح مورد نظر را مشاهده کنند .
سعی می کنم در این هفته برای هر نوع فعالیتی یک سری نمونه قالب قرار بدهم .

20 نمونه قالب وب سایت 2015

وقتی نمونه قالب های وب سایت های جدید را مشاهده میکنم متوجه می شوم که نوع طراحی ما با شرکت های صاحب سبک در این زمینه چقدر می تواند متفاوت باشد .
با استفاده از یک تصویر و قرار دادن آن بر روی یک پس زمینه با هارمونی رنگ استاندارد یک قالب با کیفیت بالا طراحی می کنند . نمونه های زیر می تواند برای طراحان وب یک ایده فوق العاده باشد . رنگبندی ، ساختار و چیدمان عناصر صفحه چقدر جذاب است . من که از دیدن این تصاویر لذت برده ام امیدوارم شما نیز از دیدن عکس های زیر لذت ببرید.

مشترک این خوارک خبری شوید

آخرین مطالب آموزشی

«
  • 1
  • 2
  • 3
»
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا