ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم؟

توسط 18 دی, 1395 3410 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

افرادی که انیمیشن کارآگاه گجت را دیده باشند و حافظه شان یاری کند، خاطرشان هست که در آن انیمیشن کارآگاه گجت برگه ماموریتی دریافت می کرد و این برگه بعد از یکبار خواندن خود به خود از بین می رفت یا به قولی منفجر می شد حال این اتفاق در واقعیت نیز افتاده است اما با کمی تفاوت و بدون انفجار!!!!!
آخرین ویژگی که به اینستاگرام اضافه شده ارسال عکس ها و ویدئوهای ناپدید شونده است که البته این قابلیت در اسنپ چت بکار رفته بود و می توان گفت اینستاگرام این قابلیت را از روی اسنپ چت کپی کرده است. شما می توانید عکس یا ویدئویی که دارای تاریخ انقضاء برای ناپدید شدن دارد را به اکانتی که فالو کرده اید و همچنین آن اکانت شما را فالو بک کرده ارسال بنمایید. آن اکانت می تواند فقط برای یکبار آن ویدئو یا عکس را ببیند. شما می توانید قبل از ارسال عکس بر روی آن متنی نوشته یا طرحی بکشید و بعد آن عکس را ارسال کنید.

ارسال عکس ها و ویدئوهای ناپدید شونده (Disappearing Photos & Videos)
برای ارسال عکس یا ویدئوی ناپدید شونده برای دوستی در اینستاگرام، بر روی دکمه camera که در قسمت بالا سمت چپ بر روی home screen قرار دارد ضربه بزنید. نوار مورد نظر را به بالا بکشید تا عکس یا ویدئوی خود را انتخاب کنید یا می توانید با دوربین پشت یا جلوی دستگاه تان یک عکسی بگیرید یا ویدئویی ضبط کنید.

چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم 1  چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم 2

 

اگر می خواهید طرحی روی عکس تان بکشید، و سپس بر روی فکش کوچکی که در قسمت راست در پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید. گیرنده خود را انتخاب کرده و عکس تان را ارسال کنید.

چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم 3 چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم 4

مشاهده عکس ها و ویدئوهای ناپدید شونده
هنگامی که عکس یا ویدئوی ناپدید شونده را دریافت می کنید، عکس یک دکمه کوچک در بالای صندوق پستی (inbox) شما نشان داده می شود تا به شما بگوید کدام اکانت این پیام را برای شما ارسال کرده است. هنگامی که بر روی آن پیام ضربه می زنید، بلافاصله تصویر/ویدئو برای شما به مدت 18 ثانیه بر روی صفحه تان نمایش/پخش داده می شود. بعد از آن این تصویر یا ویدئو ناپدید و یا حذف می شود.

چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم 5 چگونه عکس و ویدئوی ناپدید شونده در اینستاگرام ارسال کنیم 6

عکس ها و ویدئوهای ناپدید شونده مکالمه های مخصوص به خود هستند. آنها به صورت مستقیم در inbox شما ظاهر نمی شوند. شما فقط می توانید این نوع ویدئوها و عکس ها را از طرف اکانت هایی دریافت کنید که هم شما آن اکانت را فالو کرده باشید و هم آن اکانت شما را فالوبک کرده باشد. همچنین برای ارسال هم باید این شرایط وجود داشته باشد که این باعث جلوگیری از دریافت پیام های اسپم می شود.

قابلیت ارسال عکس و ویدئوی ناپدید شونده برای تمام کاربران در دسترس می باشد. اگر شما این قابلیت را در اینستاگرام خود نمی بینید، اطمینان حاصل کنید که برنامه شما به آخرین نسخه بروزرسانی شده باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا