ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

آموزش طراحی بنر انیمیشن گیف Gif با فتوشاپ به صورت کاملا تصویری و رایگان (بیش از 10 آموزش) جهت استفاده شما بازدید کنندگان محترم در این بخش قرار گرفته است .

سعی کردم با توجه به درخواست کاربران هر روز یک تمرین خوب فتوشاپ برای بازدید کنندگان بخش آموزش ایجاد کنم . افکت ، روتوش ، دستکاری تصاویر ، بنر و موارد دیگر شامل این بخش می شود . امروز بنر بازی Call Of Duty را میخواهم در فتوشاپ برای شما طراحی کنم  . در تمام تمرین هایی که انجام داده اید با یکسری از ابزارها و کاربرد آنها به صورت پیشرفته آشنا شده اید ، تنظیماتی که شاید در مقالات مبتدی فقط در حد معرفی توضیح داده شده بود .

چند روز پیش یک بنر با عنوان "طراحی بنر تبلیغاتی گردشگری با ابعاد 300×700" در سایت ایجاد کردم . سعی میکنم برای مشاغل و محصولات مختلف تمرین های ساخت بنر را در سایت برای شما بازدید کننده و کاربران محترم قرار بدهم تا کاربرد بیشتری داشته باشد . کافیست با کمی خلاقیت رنگ را تغییر بدهید ، تصویر محصول خودتان را جایگزین کنید ، نوشته های تکراری را حذف و به طور کل ساختار را جهت استفاده بنر در وب سایت خودتان تغییر بدهید . با من همراه باشید تا یک تصویر تبلیغاتی دیگر با ابعاد 300×700 ایجاد کنم . 

معمولا طراحی بنر کار زمان بر و مشکلی می باشد . زمان بر از این نظر که باید نوع فعالیت شرکتی که می خواهید بنر برای آن طراحی کنید را باید مد نظر قرار داده و بهترین تصویر را طراحی کنید تا در دید اول مشتری بر رو عکس طراحی شده کلیک کند . هر روز می توانید در بخش آموزش یک بنر تبلیغاتی که تمرین آن در سایت قرار می گیرد را مشاهده کرده و همانند آن شبیه سازی کنید . در پایان هم بنر مورد نظر را بر روی وب سایت یا وبلاگتان جهت استفاده قرار بدهید .(مطلب مرتبط : طراحی بنر تبلیغاتی گردشگری با ابعاد 300×700)

یک روز در میان می توانید آموزش یک بنر تبلیغاتی که برای مشاغل مختلف طراحی شده است را در سایت مشاهده کنید . ابعاد بنرهای تبلیغاتی به صورت استاندارد متفاوت است و در بعضی از مواقع این بنرها می توان دارای سایز استاندارد نباشد . سایز بستگی به محل قرار گیری یک تصویر دارد نه ابعاد استاندارد چون ساختار هر قالب متفاوت است . بنری که در این تمرین می خواهم طراحی کنم با ابعاد 300×700 طراحی شده است .

10 آموزش طراحی بنربا یکی دیگر از آموزشهای فتوشاپ با عنوان آموزش طراحی بنر تبلیغاتیNike با سایز 250×300 در خدمت شما هستم . هر وب سایتی بعد از بدست اوردن رنکینگ خوب ، میرود به سراغ تبلیغات برای بدست آوردن درآمد . خوب یکسری از وب سایتها وجود دارد که به شما کمک می کند بتوانید بنر طراحی کنید یا بابت طراحی مبلغی را از شما دریافت می کند . بنده نیز میخواهم در قالب یک تمرین آموزشی یک بنر برای محصولات ورزشی طراحی کنم . با من همراه باشید .

AsaRayan Coدر بخش اول طراحی بنر را آموزش داده ام . حالا نوبت میرسد به بخش انیمیشن یا حرکت . حرکت به این شکل می باشد که ابتدا پیغام کادر قرمز رنگ در چند حرکت به طرف بیرون کادر رفته سپس 6 کادر زرد رنگ که مربوط به پیغام های بنر می باشد کم کم به وسط صفحه اضافه می شود .

14 آموزش طراحی بنر گیف 250300تقریبا 20 روز پیش مقاله ای با عنوان "آموزش طراحی بنر Gif آسارایان با ابعاد 250×300 ( انیمیشن )" در سایت فعال شد که این مطلب آموزشی دارای 2بخش طراحی و حرکت بود . با یکی دیگر از آموزشهای طراحی بنر گیف در خدمت شما هستم . روش کار همانند آموزش قبلی ابتدا از طراحی پس زمینه و سپس قسمت هایی که در وسط طرح قرار می گیرد آغاز می شود . سپس ابزار Time Line را انتخاب کرده و شروع به حرکت دادن عناصر صفحه میکنم . این بخش فقط مربوط به طراحی می باشد و حرکت عناصر صفحه در مقاله بعدی در سایت قرار داده می شود .

AsaRayan Ads

روز قبل یک بنر با ابعاد 250×300 در دو بخش طراحی کردم . (آموزش طراحی بنر Gif آسارایان با ابعاد 250×300 ( انیمیشن )) . امروز میخواهم یک بنر تبلیغاتی دیگر با ابعاد 728×90 که رایج ترین نوع تبلیغات بنری در وب سایتها می باشد را آموزش بدهم .  شما با استفاده از این طرح می توانید متن و طرح پس زمینه را تغییر بدهید و متن خودتان را در کادر وارد کنید .

AsaRayan Coبخش قبلی دیروز با عنوان "آموزش طراحی بنر Gif آسارایان با ابعاد 250×300 (طراحی)" در سایت فعال شد که بدلیل زیاد شدن تصاویر و توضیحات ، مقاله آموزشی را به دو قسمت طراحی و انیمیشن تقسیم کردم .
اما بخش انیمیشن یا حرکت عناصر در صفحه که یک پویایی به بنر میدهد . سعی کنید هر مرحله ای را که متوجه نشدید کمی استراحت کنید و یک مرحله به قبل باز گردید سپس از دوباره تمرین را آغاز کنید . زیرا درست کردن بنرهای تبلیغاتی کار زمان بری می باشد که اگر بخواهید به صورت پشت سرهم اینکار را انجام بدهید ممکن است در همین ابتدا ، از انجام ادامه آموزش صرفه نظر کنید .

32 آموزش طراحی بنر Gif آسارایان با ابعاد 250300بنرهای تبلیغاتی با استفاده از دو فرمت Gif و SWF در ابعاد مختلف برای بخش های یک وب سایت طراحی می شود . طراحی هر دو فرمت بسیار کار زمان بر و در بعضی از مواقع مشکل می باشد .
من در مطالب قبلی 10 نمونه بنر برای شما شبیه سازی کرده ام . به دلیل وقت زیادی که اینکار می گیرد نمیتوانم به صورت دائم این نوع طرح ها را برای شما در سایت قرار بدهم . دراین بخش یک بنر با ابعاد 250×300 با فرمت Gif که برای فروشگاه آسارایان طراحی شده است را جهت مشاهده شما قرار میدهم . این آموزش بدلیل طولانی شدن به دو بخش طراحی و انیمیشن تقسیم شده است که بخش دوم چند ساعت دیگر در سایت قرار می گیرد . (بخش انیمیشن )

Forum-asarayan-demo1

امروز می خواهم یک بنر تبلیغاتی که از یک وب سایت کپی کرده ام را برای شما طراحی کنم تا ببینید که این بنر به چه شکلی طراحی شده است . ابعاد بنرها به صورت دلخواه می باشد و شما می توانید ، صفحه خودتان را با اندازه دلخواه ایجاد کنید .
روش حرکت عناصر در بنر به این صورت هست که ابتدا 4 آیکون ایجاد میکنم و سپس آیکون اول را با 3 مرحله به گوشه سمت چپ صفحه برده و در مرحله بعدی طی 9 مرحله 3 کادر بعدی را نمایش میدهم .

Banner-Design-Tutorial-DEMO

با یکی دیگر از آموزش طراحی بنر تبلیغاتی برای وب سایت در خدمت شما هستم . سعی میکنم نمونه هایی را برای شما شبیه سازی کنم که در سایتهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و کاربران همیشه به دنبال طراحی چنین نمونه هایی می باشند . امیدوارم از این طراحی لذت ببرید . بعد از انجام آموزش نظرات خودتان را برای ما در قالب تیکت ارسال کنید .

Flash Banner ASARAYAN8

تا به حال 2 بنر را برای شما با فتوشاپ با فرمت GIF طراحی کرده ام . امروز قصد دارم یک بنر چشمک زن که در بیشتر سایتهای اینترنتی مشاهده کرده اید را به صورت کاملا تصویری و مرحله به مرحله طراحی کنم . دقت داشته باشید که من فقط روش کار را برای شما توضیح میدهم شما باید با کمی ایده پردازی طرح های خودتان را با  استفاده ازتمریناتی که انجام میدهید و چیزهایی که یاد میگیرید یک طرح خاص با پیچیدگی بیشتر و بهتری طراحی کنید . امیدوارم از آموزشهایی که در این بخش قرار داده ام راضی بوده باشید و بتوانید از آنها به نحو احسن استفاده کنید .

flash banner home

آموزش تصویری طراحی بنر فلش  آسا رایان با فتوشاپ | آموزش مرحله به مرحله طراحی بنر فلش با فتوشاپ
یکی از دغدغه هایی که برای صاحبان سایت های اینترنتی وجود دارد طراحی بنرهای فلش می باشد . یکی از حرفه ای ترین نرم افزارها برای انجام اینکار Adobe Flash Professional می باشد که مختص ساخت تصاویر متحرک بوده و هست . فتوشاپ نیز قابلیت ساخت تصاویر متحرک را دارا می باشد اما تفاوتی که بنرهای نرم افزار فلش با فتوشاپ دارد که مزییت نیز محسوب می شود سبک بودن خروجی بنرها بدلیل برداری بودن اشکال کشیده شده و کیفیت و وضوح بالاتر می باشد . به هر ترتیب این بخش نیز در قسمت آموزش فتوشاپ به درخواست کاربران و بازدید کنندگان عزیز راه اندازی و در بخش مربوطه قرار می گیرد .
ابعاد استاندارد بنرهای فلش به شرح زیر می باشد .
(کاربران و بازدیدکنندگانیکه مشکل سرعت اینترنت دارند در پایان آموزش فایل PDF آموزش را دانلود کنند)
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا