ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

آموزش طراحی لوگو با نرم افزار کرل دراو CorelDRAW به صورت کاملا تصویری و مرحله به مرحله در سطوح مقدماتی جهت استفاده شما بازدید کننده محترم در این بخش قرار گرفته است

33 بخش پایانی آموزش ساخت لوگو سه بعدی با CorelDraw X7در دو بخش قبلی (بخش اول بخش دوم ) یاد گرفتید که با استفاده از دو دایره ساده که با ابزار Elipse کشیده شده بود یک حرف انگلیسی ایجاد کرده و به آن بعد بدهیم .
اما بخش دیگری باقی مانده که نسبت به قسمت های قبلی شاید کمی مشکل تر باشد من در این قسمت میخواهم کادری که ترسیم کرده ام را با استفاده از ابزارهای پیش فرضی که در برنامه وجود دارد به صورت حرفه ای رنگ کنم . سعی کنید این قسمت را مرحله به مرحله پیش بروید .

هر کجا که احساس کردید آموزش خسته کننده شده است کمی استراحت کرده و از دوباره شروع کنید. این قسمت نیز دارای توضیحات زیادی می باشد زیرا هر کدام از ابزار دارای تنظیمات خاص به خودش می باشد که بخواهم سطحی از آن عبور کنم ممکن است کاربران مبتدی با مشکل روبرو شوند .

به همین دلیل سعی کرده ام تا جایی که امکان دارد تمام جزئیات را توضیح داده و با استفاده از تصاویر کاربرد آن را بهتر مشخص کنم .

در پایان این مقاله می توانید فایل لایه باز تمرین را دانلود کنید .

33 بخش پایانی آموزش ساخت لوگو سه بعدی با CorelDraw X7با بخش دوم آموزش ساخت لوگو سه بعدی با CorelDraw X7 در خدمت شما هستم . روز قبل یاد گرفتید که چگونه با استفاده از ابزارهای پیش فرض برنامه یک متن حرف حرفه ای ایجاد کنید .
همانطور که مشاهده می کنید کار با کرل کمی مشکل تر از فتوشاپ می باشد و می توان گفت فتوشاپ دارای ابزارهای قدرتمند تری در هنگام ترسیم خطوط می باشد .
در این بخش میخواهم به حرف ترسیم شده بعد بدهم و کاری کنم که سه بعدی نمایش داده شود . این قسمت نیز دارای توضیحات زیادی می باشد زیرا هر کدام از ابزار دارای تنظیمات خاص به خودش می باشد که اگر بخواهم سطحی از کنار آن عبور کنم ممکن است کاربران مبتدی با مشکل روبرو شوند . به همین دلیل سعی کرده ام تا جایی که امکان دارد تمام جزئیات را توضیح داده و با استفاده از تصاویر کاربرد آن را بهتر مشخص کنم . 

33 بخش پایانی آموزش ساخت لوگو سه بعدی با CorelDraw X7دیروز مقاله ای در بخش آموزش با عنوان "طراحی لوگو FISH بااستفاده از کرل دراو X7" در سایت فعال شد . اجازه بدهید کمی کار را سخت تر کرده و یک لوگو سه بعدی طراحی کنم . آموزش زبان اصلی این برنامه در یوتیوب وجود دارد و من بدلیل توضیحات زیاد این مطلب تصمیم گرفتم که این مقاله را به سه بخش قسمت کنم . بخش اول ترسیم ساختار کلی شکل . بخش دوم سه بعدی کردن لوگو و بخش پایانی هم که مربوط به رنگ کردن کادر کشیده شده می باشد .
سعی کنید در هر مرحله ای که متوجه نشدید و نتوانستید همانند تصاویر آموزش کادر یا شکلی را ترسیم کنید به یک مرحله قبل برگشته و از دوباره شروع کنید . کرل همانند فتوشاپ این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا در صورت هر اشتباهی بتوانید با فشردن کلیدهای Ctrl+Z چند مرحله به قبل برگردید و از دوباره آغاز کنید .

23 طراحی لوگو Graphic بااستفاده از کرل دراو X7تقریبا چند ماهی هست که آموزشی در قسمت کرل قرار نگرفته و این موضوع هم بر می گردد به این مهم که مدیران وب سایت بیشتر به سراغ مطالبی میروند که دارای آمار بازدید بیشتری می باشد .

در کل با یکی دیگر از آموزشهای کرل با عنوان " طراحی لوگو Graphic بااستفاده از کرل دراو X7 "  درخدمت شما هستم .سعی می کنم این هفته هر روز یک مقاله آموزشی که به صورت تمرین می باشد با استفاده از کرل آماده و در سایت آپلود کنم . 


آموزشها در زمینه لوگو ، کارت ویزیت و بنر می باشد که هر روز می توانید در سایت از آن استفاده کنید . 


ورژن کرل بنده X7  است که با نسخه های قبلی از نظر ابزاری زیاد تفاوت ندارد و اگر از نسخه های قدیمی استفاده می کنید نیاز به ارتقا ندارید مگر اینکه بخواهید کار خاصی انجام بدهید .

ساخت-لوگو-بتمن-با-کرل-دراو-Logo-demo

با یکی دیگر از آموزشهای طراحی لوگو با نرم افزار کرل در خدمت شما بازدید کنندگان محترم هستم .
دقت داشته باشید که برای درست کردن این تصویر باید کمی حوصله به خرج دهید (ایجاد این مطلب آموزشی 8 ساعت زمان برده است) زیرا ایجاد قسمت های مختلف همانند آموزش کمی زمان بر بوده و ممکن است شما را خسته کند ، پیشنهاد میکنم اگر برای کشیدن قسمتی با مشکل مواجه شدید ابتدا تصویر آموزش را بر روی کامپیوتر ذخیره کنید و با فشردن کلیدهای Ctrl +I در همان قسمت که در حال طراحی و تمرین آموزش هستید ، تصویر ذخیره شده را Import کرده و زیر کادر در حال طراحی قرار بدهید . با این کار کمی راحت تر می توانید به طرح اصلی برسید . 


برای شروع باید یک صفحه به ابعاد دلخواه ایجاد کرده و سپس با استفاده از ابزار Rectangle یک کادر هم اندازه کادری که ایجاد کردید کشیده و رنگ پس زمینه را با ابزار uniform Fill تغییر بدهید .

.در مرحله بعدی با استفاده از بهترین ابزار کرل (البته به نظر من) Bezier شروع به کشیدن قسمت های مختلف طرح اصلی کنید . مراحل آموزش در ادامه به صورت کامل توضیح داده می شود .

VINTAGE Logo ASARAYAN-demo

با یکی دیگر از آموزشهای طراحی کرل در خدمت شما بزرگواران هستم .

بخش کرل بازدید کنندگان و علاقه مندان زیادی دارد که از آموزشهای قرار داده شده در این بخش استفاده می کنند به همین دلیل سعی میکنم هر هفته چند آموزش مفید و کاربردی در این بخش قرار بدهم .

امروز آموزش طراحی لوگو VINTAGE را برای شما در نظر گرفته ام که نسبت به لوگوهای قبلی کمی زمان بر تر و شاید پیچیده تر باشد .

logo-circle-tutorial-asarayan17چند لوگو ایرانی که توسط آقای علی کیانمهر طراحی شده بود را با نرم افزار CorelDRAW برای شما طراحی کرده ام .امروز می خواهم یک لوگو که به نام Circular می باشد و با نرم افزار ایلوستریتور قبلا طراحی شده است را با نرم افزار کرل برای شما طراحی کنم تا با نحوه درست کردن این نوع لوگو نیز بیشتر آشنا بشوید .سعی کنید بعد از مشاهده آموزش در مورد مطالب و کیفیت آنها نظر بدهید . نظرات شما باعث بهبود کیفیت آموزشها می شود .

demo

با یکی دیگر از آموزشهای نرم افزار کرل در خدمت شما بازدید کننده های عزیز هستم .

من از طرح های آقای علی کیانمهر استفاده میکنم و نحوه طراحی بعضی از کارهای ایشان را برای شما در نرم افزارهای گرافیک شبیه سازی میکنم . تمام آثار ایشان که برای آموزش استفاده میکنم به ثبت رسیده اند و کپی برداری از آنها ممنوع می باشد.


بعد از انجام آموزش ، برای درک بهتر سعی کنید چند طرح را روی کاغذ بکشید یا به قول گرافیستها اتود بزنید ، در مرحله بعد ، یکی از طرح ها را با نرم افزارهای فتوشاپ و کرل طراحی کنید .
ممکن است برای بار اول نتوانید به طرح مورد نظر خودتان برسید ولی حتما با کمی تلاش و پشتکار می توانید ، طرح خودتان را شبیه سازی کنید . 
امیدوارم از این آموزش لذت ببرید .

demo2

امروز می خواهم یکی از لوگوهای طراحی شده آقای علی کیانمهر را در نرم افزار کرل برای شما شبیه سازی کنم . دقت داشته باشید که این آثار به ثبت رسیده اند و کپی برداری از آنها ممنوع است. طراحی لوگو برای شرکتها یک کار زمان بر و بسیار سخت می باشد ، بدلیل اینکه شما باید پشت سرهم شروع به کشیدن یک سری طرح بر روی کاغذ بکنید (اتود زدن) تا بعد از اینکه طرحی مورد نظرتان قرار گرفت ، طرح را با یک نرم افزار طراحی ، به مرحله پایانی نزدیک کنید . به همین دلیل هزینه طراحی لوگو نسبت به بقیه کارهای گرافیکی کمی بیشتر می باشد . با توجه به توضیحات بالا ابتدا نرم افزار کرل را اجرا کنید .

 
head

سعی میکنم هر هفته یک آموزش با نرم افزار کرل برای شما آماده کنم . در این قسمت می خواهم یک لوگو زیبا را در نرم افزار کرل برای شما بازدید کنندگان عزیز شبیه سازی کنم .

head

در این قسمت می خواهم نحوه طراحی لوگوی یک شرکت خارجی را در نرم افزار کرل مرحله به مرحله برای شما آموزش بدهم .
در پایان هر آموزش حتما نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید تا کیفیت مطالب آموزشی در بخش پشتیبانی مورد ارزیابی قرار بگیرد
 
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا