Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

آموزش مقدماتی ، متوسط و پیشرفته فتوشاپ Cs6 و ویژگیهای جدید نرم افزار در بخش آموزش سایت آسارایان

پیش نیاز انجام روتوش صورت با استفاده از برنامه گرافیکی فتوشاپ ، شناخت دقیق و استفاده صحیح از ابزارهای بخش Tools و Filter می باشد . هرچه طراح بیشتر با کاربرد ابزارها آشنا باشد بهتر می تواند در پروژه و تمرین خود از آنها بهره ببرد . روتوش صورت از طریق روشهای مختلفی انجام می شود که در تمرین های قبلی آموزش داده شده است . در ادامه به شما یاد میدهم که با استفاده از فیلترهای پیش فرض برنامه فتوشاپ و چند ابزار ساده دیگر یک تصویر حرفه ای روتوش کنید . 

در بخش آموزش دستکاری خلاقانه تصاویر با استفاده از فتوشاپ می توانید سطح آموزشی خودتان را از مقدماتی و متوسط به سمت پیشرفته ارتقاء بدهید .دلیل این ادعا هم استفاده از تنظیمات پیشرفته فتوشاپ می باشد . شما با استفاده از تمرین های قسمت نامبرده شده می توانید ابزارها را همانطور که طراحان حرفه ای استفاده می کنند ، مورد بهره برداری قرار بدهید نه آنطور که به صورت تئوری در مباحق مقدماتی توضیح داده می شود . در ادامه از صورت یک ببر استفاه کرده و آن را بر روی صورت یک خانم قرار میدهم . خواهش میکنم مطالب بخش آموزش را کپی نکنید ، به اشتراک بگذارید .

در این تمرین میخواهم 2 روش برای محو کردن چروک های صورت به شما آموزش بدهم که کمک می کند بتوانید در تصاویری که خودتان قصد طراحی آن را دارید یا تصاویری که می خواهید روتوش بر روی آن انجام بدهید به شما کمک کند . یکسری پلاگین و افکت در فتوشاپ وجود دارد که به صورت پیش فرض آماده  و جهت استفاده قرار داده شده است ولی متاسفانه پلاگین و افکت های آماده برای هر عکسی کاربرد ندارد و نمی توان از آن استفاده کرد .

هر روز یک تمرین حرفه ای در فتوشاپ را می توانید در بخش آموزش مشاهده و از آن استفاده کنید . عنوان مقاله روز قبل "آموزش ساخت یک تصویر سورئال با استفاده از فتوشاپ" می باشد که تقریبا 6 ساعت ساخت این مقاله آموزشی زمان برده است . در این تمرین می خواهم صورت Gene Simmons را طوری آرایش و دستکاری کنم که شبیه فیلم های هالیوودی شود . یک آرایش حرفه ای با استفاده از ابزارهای پیش فرض فتوشاپ .

با بخش دوم آموزش ساخت یک تصویر سورئال با استفاده از فتوشاپ در خدمت شما هستم .(بخش اول) به طور کل تمرین و درس بهتر است فشرده نباشد زیرا باعث خستگی می شود . البته بنده این حس را دارم و سعی میکنم مطالب آموزشی را به صورت مستمر و پشت سرهم تکرار نکنم . تمرین های فتوشاپ هم بدلیل مرحله به مرحله بودن و وقفه ای که بین آن افتاده می شود بد نیست بین آن چند دقیقه ای استراحت کنید . به هر حال بخش دوم آموزش آماده شده و می توانید از آن استفاده کنید . (لطفا مطالب آموزشی را کپی نکنید ، به اشتراک بگذارید)

ساخت یک تصویر دستکاری شده سورئال با فتوشاپ می تواند برای هر بازدید کننده ای جذاب باشد . تمرین هایی که فیلم آموزشی آن در در اینترنت زیاد می باشد و با کمی تسلط به زبان انگلیسی می توانید از آنها استفاده کنید . هنرمندان سبک سورئال دیجیتالی از ابزارهای مدرن و پیشرفته ای استفاده می کنند که به این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا بتوانند ایده های خود را فراتر از آنچه در واقعیت وجود دارد به تصویر بشکند.  هر روزه طراحان و هنرمندان با ایده های جدید و حیرت انگیز ما را با روش های نو و جدیدی که در طراحی بکار می برند بیش از پیش به شگفت وا می دارند.

کاربران حرفه ای از این به بعد می توانند هر روز یک آموزش طراحی شده با سبک Manipulation را در بخش آموزش مشاهده کنند . بخش مقدماتی تقریبا تمام شده و کل قسمت های آن آموزش داده شده است به جز یکسری موارد خاص که در بین مقالاتی که قرار میدهم سعی می کنم هر کدام از آنها را نیز به صورت کامل آموزش بدهم . در ادامه میخواهم یک تصویر دستکاری شده که 2 سر را به هم متصل می کند ، در قالب یک فایل تمرینی توضیح بدهم که امیدوارم از آن لذت ببرید .

ایجاد یک ساختمان چشم انداز که دختری به اندازه غیر طبیعی در وسط آن ایستاده است ، فقط از طریق فتوشاپ در دنیای واقعی امکان پذیر است . دیروز نیز یک آموزش تصویر دستکاری شده با عنوان "آموزش ساخت یک تصویر Manipulation با استفاده از فتوشاپ" در سایت فعال شد که یک تمرین حرفه ای برای کاربرانی که علاقه مند به فتوشاپ هستند به حساب می آید . با من همراه باشید تا روش ایجاد این تصویر را برای شما آموزش بدهم .

روتوش تصویر را می توان یکی از مهمترین بخش های تمرینی فتوشاپ به حساب آورد . مابقی بخش ها شاید زیاد از نظر درجه اهمیت به این بخش نرسند ، یادگیری بعضی از کارها در فتوشاپ بیشتر جنبه سرگرمی دارد تا کار . اما بخش روتوش بیشتر جنبه کاری و درآمدزایی برای کاربران به همراه دارد به همین دلیل است که هر چند روز یکبار یک مقاله آموزشی در این بخش قرار میدهم . در این مطلب با استفاده از یک ترفند دیگر که تا به امروز توضیح داده نشده است میخواهم تصویر را روتوش کنم . البته بخش ابتدایی نه بخش انتهایی آموزش .

ساخت تصاویر Manipulation یکی از زمان بر ترین مباحث آموزشی فتوشاپ می باشد که نیاز به حوصله همچنین خلاقیت بالای طراح دارد . بنده یک تمرین آموزشی که در یکی از سایتهای زبان اصلی جهت آموزش قرار داده شده بود را در قالب تمرین برای شما آماده کرده ام تا مرحله به مرحله با ساخت اینگونه عکس ها آشنا شوید . سعی میکنم در هفته یک یا دومقاله با این موضوع برای شما طراحی کنم . با من همراه باشید . 

یکی از زمان برترین کارهایی که با فتوشاپمی توان انجام داد روتوش صورت می باشد که بیشتر هم جنبه مالی دارد تا بحث تمرین و آموزش . البته برای عکاسان و طراحان نه افرادی که به دنبال یاد گیری چنین روشی هستند . روتوش با استفاده از روش روشهای مختلفی انجام می شود و ابزار خاصخودش را دارد . در این تمرین کمی شیوه کارمتفاوت است . امیدوارم از این آموزش نهایت استفاده را ببرید و بعد از پایان طرح بتوانید یک عکس را خودتان روتوش کنید .

با یکی دیگر از مطالب سایت با عنوان روتوش صورت با فتوشاپ در خدمت شما هستم . روتوش صورت یکی دیگر از بخش های اصلی سایت می باشد . تقریبا می توان گفت که به صورت طبیعی نمی توان چهره ای را پیدا کرد که دارای چین و چروک ، جوش ، لکه یا خال نباشد . معمولا در این هنگام که طراحان می خواهند از یک تصویر استفاده کنند سعی می کنند با استفاده از فتوشاپ یکسری روتوش بر روی تصویر اعمال کنند تا اول تصویر از حالت طبیعی خارج نشده ثانیا از نظر ظاهری کمی بهتر به نظر برسد . در ادامه یک تصویری که دارای یکسری خال و لک می باشد را روتوش می کنم .

یکی از ابزارهای کاربردی فتوشاپ Spot Healing Brush می باشد .ابزار Spot Healing Brush شبیه Healing Brush عمل می کند . با این تفاوت که این ابزار نیاز به نمونه برداری از اطراف تصویر توسط کلید Alt ندارد و اتوماتیک از اطراف نقطه ای که نقص دارد نمونه برداری می کند . این روش برای سطوحی که دارای یکنواختی رنگ هستند مناسب می باشد . در این تمرین یاد می گیرید که چگونه با استفاده از Spot Healing Brush یک تصویر را روتوش کنید . 

روشهای زیادی برای روتوش صورت وجود دارد . سایتهای طراحی و عکاسی معمولا یکسری از افکت هایی که برای اینکار مورد استفاده قرار می گیرد را 40 دلار می فروشند تا علاقه مندان بتوانند از این ویژگی در جهت افزایش درآمد استفاده کنند . هر تصویر نیاز به یک ابزار دارد و نمی توان برای تمام عکس ها یک کار را انجام داد . در بعضی از عکس ها باید از ابزار Stamp و برای بعضی دیگر از تصاویر باید از فیلتر استفاده کرد . بنده برای رفع جوش های صورت این عکس از ابزار Stamp و چند فیلتر به صورت همزمان استفاده کرده ام .

صفحه1 از4
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz

Please publish modules in offcanvas position.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا