چاپ کردن این صفحه

ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer مطلب ویژه

By شهریور 02, 1394 2661 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

نرم افزار Google Web Designer برنامه ای حرفه ای برای ایجاد بنرهای تبلیغاتی بر پایه HTML 5  می باشد که به شما کمک می کند یکسری تصویر متحرک برای وبلاگ یا وبسایتتان ایجاد کنید . هدف از معرفی و ایجاد بخشی مربوط به این نرم افزار ، کمک به وبمسترها برای طراحی بنرهای حرفه ای می باشد ، بعضی از کاربران اطلاعات زیادی در مورد کد نویسی ندارند و دوست دارند سریع به نتیجه برسند . این نرم افزار هم برای انجام همین کار ایجاد شده است . بخش اول مربوط می شود به ایجاد سند که در ادامه به آن می پردازم .(برای یادگیری این برنامه باید صبور باشید زیرا دارای تنظیمات زیادی می باشد که در صورت عدم صحیح یادگیری نمی توانید به نتیجه دلخواه برسید)

1. ابتدا نرم افزار را اجرا کنید. از منوی File  گزینه New را انتخاب نمایید .

1 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

2 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

2. سمت راست گزینه های مربوط به تنظیمات قرار گرفته است .
Banner ads : ایجاد بنر ساده با استفاده از ابعادی که خودتان به صورت دستی مشخص می کنید
Expandable : با انتخاب این گزینه این قابلیت در بنر فعال میشه که وقتی بر روی آن کلیک می کنیم ، بنر به شکل دیگر و ابعادی که مشخص کرده ایم تغییر سایز میدهد . به طور کلی گسترش یک بنر به سایز انتخابی شما بعد از کلیلک .
Interstitial ads یا تبلیغاتی بینابینی بیشتر به بنرهای واکنش گرا نسبت داده می شود و منظور از تغییر سایز اتوماتیک بنر به ابعاد متغیر در رزولوشن های متفاوت می باشد .

گزینه Banner ads را انتخاب کرده . در قسمت ابعاد Dinensions سایز استاندارد بنر را انتخاب و نامی برای آن در قسمت Name تایپ کنید . در قسمت Location هم میتوانید محل ذخیره تصویر را تغییر بدهید .با انتخاب گزینه Custome می توانید ابعاد دلخواه را در وسط کادر تایپ کنید .

3 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

3. همانطور که مشاهده می کنید سند من ایجاد شد . یک صفحه خالی برای شروع کار

4 ایجاد سند در نرم افزار Google Web Designer

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 14 شهریور 1394 ساعت 14:18

آخرین‌ها از سعید صبح خیز

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا