چاپ کردن این صفحه

عکسبرداری از ویندوز با نرم افزار Word 2010 مطلب ویژه

توسط 27 ارديبهشت, 1394 3924 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

با یکی دیگر از ترفندهای نرم افزار WORD با عنوان "عکسبرداری از ویندوز با نرم افزار Word 2010" در خدمت شما هستم . برای بنده زیاد پیش می آید که در هنگام استفاده ااز نرم افزار ورد بخواهم از دسکتاپ یک عکس بگیریم و در قسمتی از سند قرار بدهم . 
خوب اینکار با استفاده از کلید Print Screen امکان پذیر است ولی پرینت اسکرین از کل یک صفحه عکس می گیرد .  ورد کار را ساده تر کرده است .  استفاده از ابزار Screenshot ریبون Insert. در ادامه روش استفاده از این ابزار را آموزش میدهم . 

عکس گرفتن از دسکتاپ با ScreenShot
گزینه بعدی در تب Insert که مربوط به تصویر می شود Screenshot هست که بعد از انتخاب شما می توانید از پس زمینه یا هر فایل دیگری عکس گرفته و آن را وارد نرم افزار ورد کنید .

37 آموزش Word2010-آموزش ابزارهای سربرگ Insert

به منظور عکس گرفتن از محیط دسکتاپ در نرم افزار word 2010 از نوار ribbon موجود در قسمت بالای نرم افزار ورد ، وارد برگه Insert شده و در قسمت Illustrations بر روی گزینه ScreenShot کلیک نمائید. پنجره کوچی نمایان خواهد شد ، که تصاویر پنجره های فعال در صفحه نمایش شما را نشان خواهند داد ، که میتوانید :
 تصویر هرکدام را به دلخواه انتخاب نمائید و یا اینکه با کلیک بر روی Screen Clipping تصویر قسمت مورد نظر را خود از روی صفحه نمایش بگیرید.

38 آموزش Word2010-آموزش ابزارهای سربرگ Insert

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 26 ارديبهشت 1394 ساعت 22:52

آخرین‌ها از سعید صبح خیز

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا