ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

تنظیمات گفت و گوها (دیدگاه ها) در ورد پرس مطلب ویژه

توسط 21 تیر, 1393 3946 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

commentدر این بخش قصد دارم کمی بیشتر در مورد بخش نظرات در سیستم مدیریت محتوای وردپرس توضیحاتی خدمت شما ارائه کنم . یکی از بخش هایی که در یک وب سایت به شما بازخورد مطالب را نشان میدهد ، تیکت های ارسالی از طرف کاربران می باشد . یعنی می توانید با استفاده از نظراتی که برای شما ارسال می شود درجه اهمیت مطالب را مورد بررسی قرار داده و متوجه شوید که چه مقالاتی بیشتر مورد بررسی بازدید کنندگان شما قرار می گیرد .  در این مطلب شما را با تنظیمات گفت و گو ها که شامل نحوه تو درتو قرار گرفتن نظرات بستن دیدگاه پس از زمان مشخص و ... می باشد .

ابتدا وارد پیشخوان شوید . سپس ماوس را بر روی تنظیمات برده و گفت و گو ها را بزنید .
سپس محیطی مانند تصویر زیر را مشاهده می کنید :

1تنظیمات گفت و گوها دیدگاه ها در ورد پرس

همانطور که مشاهده می کنید شامل  تنظیمات زیادی برای قسمت دیدگاه هست که همه آن ها توضیح داده شده . بنده مهم ترین آن ها را برای شما توضیح می دهم .
گزینه‌ها دیگر تنظیمات دیدگاه‌ها :
بستن دیدگاه در نوشته های قدیمی تر از _____ روز به صورت خودکار بسته شوند . : در این گزینه با تعیین تعداد روز هایی که پس از اتمام آن نظرات برای مطلب بسته شود می توانید نظرات را پس از مدت معینی برای پست ها ببندید .

فعال‌کردن دیدگاه‌های تودرتو با عمق ___ دیدگاه . : در این گزینه با انتخاب عمق دیدگاه که به صورت تو در تو در زیر یکدیگر قرار می گیرد می توانید مشخص کنید تا چند دیدگاه عمق داشته باشد .

صفحه‌بندی دیدگاه‌ها با ___ دیدگاه در هر صفحه و (اخرین / اولین) صفحه به صورت پیش فرض نمایش داده شود . در این قسمت می توانید مشخص کنید که دیدگاه ها در صورت زیاد بودن صفحه بندی شود و مثلا در هر صفحه دیدگاه ها 30 نظر قرار بگیرد .

برایم نامه بفرستید هرگاه ( کسی دیدگاهی نوشته است – دیدگاهی نیازمند بررسی است .) : با تیک زدن این دو مشخص میکنید که اگر نظری نیاز به تایید دارد و نظر جدیدی داده شده است به شما ایمیلی از سایتتان به طور اتوماتیک فرستاده شود .

پیش از‌ این‌ که دیدگاهی نمایان شود : (دیدگاه‌ها باید به صورت دستی تایید شوند - نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد ) : با استفاده از این قسمت می توانید قبل از اینکه نظر بر روی سایت شما قرار بگیرد آن را مشاهده و سپس در صورت تمایل آن را تایید کنید . این کار مهم است زیرا ممکن است موارد نامناسبی در نظرات قرار بگیرد که با این کار می توانید تمامی نظرات را بررسی کنید .

سیاه‌ نامه‌ ی دیدگاه‌ها : در این کادر باید در هر خط یک کلمه غیر مجاز که نمی خواهید در نظرات وارد شود را وارد کنید .

نیم ‌رخ‌ها :
در این قسمت می توانید تصویری را به عنوان اواتار بازدیدکنندگان که نظر می دهند قرار دهید یا اوتار کاربران عادی را مشخص کنید . ( که اواتار انتخاب نکرده اند .)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در جمعه, 06 شهریور 1394 ساعت 08:40
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا