Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چگونه صدای خودتان را در ویندوز xp ضبط کنید مطلب ویژه

By اسفند 28, 1391 29156 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

logo-sound-recorder

یکی دیگر از قابلیت های ویندوز ضبط کردن صدا بدون نصب هیچ نرم افزاری می باشد، شما می توانید صدای خودتان را در کامپیوتر ضبط نمائید ، برای این منظور کافیست مانند تصویر بر روی منوی Startکلیک کرده و از All Programs گزینه Accessories و سپس Entertaiment رفته  Sound Recorder را کلیک نمائید تا یرنامه اجرا شود. 

recorder-sound

میکروفون را وصل کرده و سپس بر روی دکمه Record کلیک نمائید و حالا میکروفون را بدست گرفته و عاشقانه ترین آواز زندگیتان را با با بهترین صدای ممکن بخوانید .

recorder-sound2

برای توقف بر روی دکمهStop کلیک کنید

recorder-sound3

برای گوش دادن به صدای خودتان بر روی دکمه Play کلیک کنید.

recorder-sound4

با این برنامه همچنین می توانید

1- یک فایل صوتی با فرمت Wave را به فایلی دیگر با همین فرمت وصل نموده و آنگاه ذخیره نمایید ، برای این منظور اولین فایل صوتی را از منوی File و فرمان Open باز نمائید و سپس با دگمه کشویی recorder-sound5 محلی که فایل صوتی بعدی باید از آنجا شروع شود را تعیین نمائید و آنگاه از منوی Edit فرمان Insert File را کلیک نمائید تا فایل صوتی بعدی که می خواهید به آن اضافه نمائید را باز نمائید .، برای شنیدن این پیوند بر روی دگمه Play کلیک کنید ، در پایان آنها را با آدرس و نام مورد نظر ذخیره کنید .

2- دو فایل صوتی با فرمت wave را باهم میکس نمائید ، برای این منظور اولین فایل را از منوی File و فرمان  Open باز نمائید و برای باز کردن فایل بعدی از منوی Edit بر روی فرمان Mix with File کلیک نمائید، برای شنیدن صدای میکس شده بر روی دگمه Play کلیک کنید و در پایان آنها را با آدرس و نام مورد نظر ذخیره نمایید .

با هر بار کلیک بر فرمان Increase Volume در منوی Effects صدای فایل قویتر می شود و با هر بار کلیک بر فرمان Decrease volume صدای آن ضعیف تر می شود .

با هر بار کلیک بر فرمان increase speed سرعت گویش صوت سدیعتر و با هر بار کلیک بر Decrease speed سرعت آن کمتر می شود ، با هر بار کلیک بر فرمان Add echo اکوی صدا بیشترو با هر بار کلیک بر Revers اکوی آن کاهش می یابد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در جمعه, 01 خرداد 1394 ساعت 16:15
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz

Please publish modules in offcanvas position.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا