Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

آموزش حذف برنامه های Apple Watch مطلب ویژه

By فروردين 11, 1395 2519 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

اگر شما برنامه های زیادی را بر روی ساعت اپل خود نصب کرده اید . صفحه اصلی یا به عبارتی Home screen شما امکان دارد که شلوغ شده باشد و می خواهید برنامه هایی که به ندرت از آن ها استفاده می کنید را پاک کنید . دو روش برای پاک کردن برنامه ها از Apple Watch شما وجود دارد :
روش اول برای پاک کردن برنامه ها به صورت مستقیم از صفحه Home screen ساعت شما است . digital crown ( دکمه فیزیکی کنار ساعت ) را فشار دهید تا به Home screen دسترسی پیدا کنید . در Home screen با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه بین آیکون ها جابجا شوید تا آیکون برنامه مورد نظر را که می خواهید ان را پاک کنید پیدا کنید . سپس به آرامی بر روی آیکون برنامه ضربه زده و انگشت خود را بر روی آن نگه دارید .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 1

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 2

بعد از انجام این کار Home screen وارد حالت ویرایش می شود و یک علامت ضربدر کوچک ( x ) در قسمت بالا و چپ برنامه هایی که قابلیت حذف شدن را دارند پدیدار می شود . بعضی از برنامه ها که به صورت پیش فرض بر روی ساعت وجود داشته اند همانند Maps , Weather ,  Alarms , Timers ,  Stopwatch و ... را نمی توانید از روی ساعت خود حذف کنید . بر روی علامت ( x ) برنامه مورد نظر ضربه بزنید .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 3


یک پیغام تایید برای شما به نمایش در می آید که از شما می پرسد مطمئن هستید که می خواهید برنامه مورد نظر را پاک کنید . بر روی Delete App ضربه بزنید .( نکته برنامه مورد نظر از iPhone شما پاک نمی شود و فقط از روی ساعت شما حذف می گردد ) .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 4

برنامه پاک می شود ولی آیکون آن تا زمانی که در حالت ویرایش هستید به نمایش در می آید . اگر می خواهید برنامه دیگری را نیز پاک کنید به همین صورت عمل کنید .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 5

این نکته را هم توجه داشته باشید که بعد از پاک کردن برنامه مورد نظر برنامه ها به صورت اتوماتیک چینش پیدا نمی کنند و فضای برنامه پاک شده خالی باقی می ماند .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 6

روش دوم : اگر این روش یعنی ضربه زدن بر روی علامت ( x ) برنامه ها در صفحه Home screen ساعت برای شما دشوار است شما می توانید برنامه های ساعت اپل خود را از طریق iPhone خود پاک کنید . برای انجام این کار بر روی آیکون برنامه ساعت در گوشی خود ضربه بزنید.

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 1

مطمئن شوید که صفحه My Watch  فعال است اگر این طور نیست بر روی آیکون My Watch در قسمت پایینی گوشی خود ضربه بزنید .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 7

سپس در لیست برنامه های ساعت خود که به نمایش در می آیند جابجا شده و برنامه ای که می خواهید پاک کنید را پیدا کنید و بر روی آن ضربه بزنید .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 8


زمانی که برنامه بر روی ساعت شما نصب و فعال است دکمه جابجا شونده قسمت “Show App on Apple Watch” به رنگ سبز و در سمت راست است . بر روی دکمه ضربه بزنید تا برنامه را از روی ساعت خود پاک کنید .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 9

یک پیغام که نشانده عملیات پاک کردن است به صورت موقت به نمایش در می آید . و دکمه جابجا شونده به رنگ مشکی و در سمت چپ قرار می گیرد .

آموزش حذف برنامه های Apple Watch 10


اگر می خواهید برنامه هایی که از روی ساعت خود پاک کردید را مجددا نصب نمایید باید حتما از گوشی خود برای این کار استفاده کنید و نمی توانید برنامه ها را به صورت مستقیم بر روی ساعت خود نصب نمایید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 فروردين 1395 ساعت 14:01
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz

Please publish modules in offcanvas position.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا