Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم ؟ مطلب ویژه

By فروردين 28, 1395 2934 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

 با AirPlay شما می توانید صفحه آیفون ( iPhone ) یا آیپد ( iPad ) خود را بر روی Mac و یا Apple TV  خود منعکس کنید . اما اگر شما یک کامپیوتر مبتنی بر ویندوز داشته باشید چی ؟ ما در این جا قصد داریم یک نرم افزار رایگان را که این کار را به راحتی بر روی ویندوز انجام می دهد معرفی کنیم .LonelyScreen یک برنامه رایگان است و به راحتی با گیرنده AirPlay  که به کامپیوتر خود نصب کرده اید کار می کند . شما می توانید هر چیزی را از آیفون و یا آیپد خود بر روی صفحه ویندوز ارسال کنید ( همانند ارسال محتوا بر روی  Apple TV ) و نیازی به نصب برنامه خاصی بر روی دستگاه مبتنی بر ios نیست .

 

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 1

برای شروع LonelyScreen را از لینک زیر دانلود و بر روی کامپیوتر ویندوزی خود نصب کنید .
http://www.lonelyscreen.com/download.html

 اگر شما از فایر وال ( Firewall ) ویندوز استفاده می کنید . امکان دارد که در هنگام نصب LonelyScreen با پیغامی مواجه شوید که نشان دهنده این است که فایر وال بعضی از ویژگی های برنامه را مسدود خواهد کرد . در این جا مشخص کنید که می خواهید اجازه دسترسی LonelyScreen را برای برقراری ارتباط از چه نوع شبکه ای بدهید . این نکته را هم مد نظر قرار بدهید که شبکه های عمومی (Public network  )  همانند شبکه یک کافی شاپ و یا فرودگاه و ...  به دلیل اینکه زیاد ایمن نیستند برای این کار توصیه نمی شود .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 2


 
بعد از اتمام نصب , LonelyScreen به صورت اتوماتیک اجرا می شود . امکان دارد که شما پیغامی مبنی بر مسدود شدن LonelyScreen توسط فایر وال را در پنجره اصلی برنامه مشاهده کنید برای رفع این مشکل بر روی گزینه Fix It (Administrator) کلیک کنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 3


 
بعد از کلیک بر روی Fix It (Administrator)  کادر محاوره ای User Account Control به نمایش در می آید . بر روی گزینه Yes کلیک کنید تا اجازه دریافت اطلاعات  به برنامه LonelyScreen داده شود .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 4


 
زمانیکه  LonelyScreen از حالت مسدود بودن در فایروال خارج می شود برنامه به صورت کامل اجرا شده و شما صفحه اصلی آن را مشاهده می کنید . به صورت پیش فرض اسم گیرنده هم نام با اسم برنامه یعنی LonelyScreen است . این اسم در دستگاه ios شما در قسمت AirPlay به نمایش در می آید .
برای تغییر اسم گیرنده نشانگر موس را بروی اسم برده و بر روی آن کلیک کنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 5


 
سپس اسم مورد دلخواه خود را وارد کرده و بر روی گزینه Save کلیک کنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 6


 
حالا برای فرستادن اطلاعات بر روی کامپیوتر باید دستگاه مبتنی بر ios خود را تنظیم کنید . برای انجام این کار LonelyScreen باید در حال اجرا باشد و کامپیوتر شما به شبکه WI-FI که دستگاه ios شما متصل است وصل باشد . LonelyScreen را می توانید minimize کنید ولی از برنامه نباید خارج شوید .
حال به دستگاه ios خود رجوع کرده و با کشیدن انگشت از پایین صفحه به سمت بالا به قسمت Control Center دسترسی پیدا کنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 1


 
زمانی که دستگاه گیرنده AirPlay فعال باشد و دستگاه ios  شما آن را پیدا کرده باشد گزینه AirPlay در قسمت Control Center در دسترس قرار می گیرد . بر روی آن ضربه بزنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 2


 
اسم LonelyScreen یا هر اسمی جدیدی که جایگزین آن در برنامه کرده اید در صفحه AirPlay دستگاه ios شما به نمایش در می آید . با ضربه زدن بر روی اسم , آن را انتخاب کنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 7

 

برای شروع انعکاس و نمایش صفحه دستگاه ios بر روی کامپیوتر بر روی دکمه جابجا شونده روبروی عبارت Mirroring ضربه بزنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 8

 

دکمه جابجا شونده به سمت راست آمده و به رنگ سبز در می آید و بیانگر این است که صفحه دستگاه ios بر روی کامپیوتر شما در حال منعکس شدن است . سپس بر روی گزینه Done کلیک کنید .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 9

در این مرحله شما به قسمت Control Center باز خواهید گشت و مشاهده خواهید کرد که اسم برنامه LonelyScreen  در Control Center به نمایش در آمده است . بر روی پیکان رو به پایین در قسمت بالای Control Center ضربه بزنید تا این قسمت بسته شود .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 3


 
حالا هر کاری که در دستگاه ios خود انجام می دهید بر روی پنجره برنامه LonelyScreen  به نمایش در می آید که شامل موسیقی و ویدئو ها نیز می شود . شما می توانید پنجره LonelyScreen را بزرگ نمایید تا محتوا های دستگاه ios در کامپیوتر بزرگتر به نمایش در بیایند .

چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 10


 
برای متوقف کردن انعکاس صفحه دستگاه شما بر روی کامپیوتر فقط کافیست با کلیک بر روی چرخ دنده بالا در سمت راست پنجره برنامه LonelyScreen  و انتخاب گزینه Exit LonelyScreen  آن را ببندید . در این حالت کامپیوتر شما دیگر در قسمت تنظیمات AirPlay دستگاه ios شما نشان داده نمی شود .

 چگونه صفحه آیفون یا آیپد را بر روی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز منعکس کنیم 11


 
شما می توانید دستگاه مبتنی بر ios و یا Mac  خود را با استفاده از Apple TV بر روی تلویزیون خود  منعکس کنید . اما اگر شما دستگاه Apple TV در اختیار ندارید می توانید با استفاده از Google Chromecast هر چیزی را از کامپیوتر خود به تلویزیون منعکس کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz

Please publish modules in offcanvas position.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا