ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

نمونه روتوش و ویرایش عکس

با سری جدید تصاویری که بر روی آنها روتوش انجام شده است در خدمت شما هستم  . دوست دارید بدانید Retouch در فتوشاپ به چه معنی بوده و چه کاربردی دارد ؟  کلمه ای به نام روتوش یا تکنیکی به نام روتوش وجود ندارد ، جالب است که بدانید کلمه روتوش برگرفته شده از Retouch بوده که به اشتباه در مبحث حرفه ی عکاسی قرار گرفته شده است. Retouch به معنای بررسی مجدد سطوح می باشد که در مبحث عکاسی آتلیه جهت بررسی و رفع مشکلات احتمالی اجزای صورت به کار می رود.در واقع Retouch یک فرآیند کامل جهت بررسی کامل یک تصویر از موها تا کفش ها در تصویر است که تک تک اجزای یک تصویر مورد بررسی دقیق و ریزبینی قرار گرفته و می بایست توسط تکنیک های متفاوتی که برای رفع عیوب وجود دارد آنها را برطرف نمود. تمام این توضیحات بوسیله نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود که بهترین آنها فتوشاپ است . یکی از مهمترین قابلیتهای فتوشاپ امکان روتوش و بازسازی تصاویر هست و با این کار میتونید انواع چین و چروک ، لک و خالکوبی ، خال ، جوش ، زخم و سوختگی را از روی عکسها و تصاویر بردارید .

Retouch photoshop 13یک از پر در آمد ترین کارهایی که با فتوشاپ می توان انجام داد ویرایش تصاویر به صورت حرفه ای می باشد که بیشتر با عنوان روتوش مرسوم می باشد . الته روتوش تصاویر معمولی نه بلکه روتوش به صورت حرفه ای .دوست دارید بدانید Retouch در فتوشاپ به چه معنی بوده و چه کاربردی دارد ؟  کلمه ای به نام روتوش یا تکنیکی به نام روتوش وجود ندارد ، جالب است که بدانید کلمه روتوش برگرفته شده از Retouch بوده که به اشتباه در مبحث حرفه ی عکاسی قرار گرفته شده است. Retouch به معنای بررسی مجدد سطوح می باشد که در مبحث عکاسی آتلیه جهت بررسی و رفع مشکلات احتمالی اجزای صورت به کار می رود.در واقع Retouch یک فرآیند کامل جهت بررسی کامل یک تصویر از موها تا کفش ها در تصویر است که تک تک اجزای یک تصویر مورد بررسی دقیق و ریزبینی قرار گرفته و می بایست توسط تکنیک های متفاوتی که برای رفع عیوب وجود دارد آنها را برطرف نمود. تمام این توضیحات بوسیله نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود که بهترین آنها فتوشاپ است . یکی از مهمترین قابلیتهای فتوشاپ امکان روتوش و بازسازی تصاویر هست و با این کار میتونید انواع چین و چروک ، لک و خالکوبی ، خال ، جوش ، زخم و سوختگی را از روی عکسها و تصاویر بردارید . در ادامه 27 نمونه عکسی که روتوش شده اند را جهت مشاهده قرار میدهم . 

20 نمونه روتوش عکس با فتوشاپ

با بخش سوم نمونه حرفه ای روتوش صورت با فتوشاپ در خدمت شما هستم . تمام نمونه هایی که تا به الان مشاهده کرده اید با فتوشاپ روتوش شده اند و اینکار معمولا توسط عکاسان و طراحان حرفه ای انجام می شود .
یکی از زمان برترین کارها در عین حال هزینه برترین پروژه ها هم به حساب می آید که در بعضی ازمواقع ممکن است یک تصویر بین 4 تا 8 ساعت زمان برای روتوش نیاز داشته باشد .  در ادامه 20 نمونه روتوش حرفه ای که با نرم افزار فتوشاپ انجام شده است را قرار میدهم. 

8 روتوش حرفه ای صورت با فتوشاپ

فتوشاپ یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای روتوش عکس و مخصوصا روتوش عکس های چهره است. همه ی عکاسان حرفه ای از فتوشاپ برای روتوش تصاویر استفاده می کنند و همچنین هرکس بر اساس دانش و تجربه ی خود می تواند از این نرم افزار بهره ببرد. Retouch به معنای بررسی مجدد سطوح می باشد که در مبحث عکاسی آتلیه جهت بررسی و رفع مشکلات احتمالی اجزای صورت به کار می رود.در واقع Retouch یک فرآیند کامل جهت بررسی کامل یک تصویر از موها تا کفش ها در تصویر است که تک تک اجزای یک تصویر مورد بررسی دقیق و ریزبینی قرار گرفته و می بایست توسط تکنیک های متفاوتی که برای رفع عیوب وجود دارد آنها را برطرف نمود. تمام این توضیحات بوسیله نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود که بهترین آنها فتوشاپ است . یکی از مهمترین قابلیتهای فتوشاپ امکان روتوش و بازسازی تصاویر هست و با این کار میتونید انواع چین و چروک ، لک و خالکوبی ، خال ، جوش ، زخم و سوختگی را از روی عکسها و تصاویر بردارید . برای ثابت کردن این ادعا به ادامه مطلب مراجعه کنید و نمونه کارها را قبل و بعد از روتوش مشاهده کنید .

کلمه ای به نام روتوش یا تکنیکی به نام روتوش وجود ندارد ، جالب است که بدانید کلمه روتوش برگرفته شده از Retouch بوده که به اشتباه در مبحث حرفه ی عکاسی قرار گرفته شده است. Retouch به معنای بررسی مجدد سطوح می باشد که در مبحث عکاسی آتلیه جهت بررسی و رفع مشکلات احتمالی اجزای صورت به کار می رود.در واقع Retouch یک فرآیند کامل جهت بررسی کامل یک تصویر از موها تا کفش ها در تصویر است که تک تک اجزای یک تصویر مورد بررسی دقیق و ریزبینی قرار گرفته و می بایست توسط تکنیک های متفاوتی که برای رفع عیوب وجود دارد آنها را برطرف نمود. تمام این توضیحات بوسیله نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود که بهترین آنها فتوشاپ است . یکی از مهمترین قابلیتهای فتوشاپ امکان روتوش و بازسازی تصاویر هست و با این کار میتونید انواع چین و چروک ، لک و خالکوبی ، خال ، جوش ، زخم و سوختگی را از روی عکسها و تصاویر بردارید . برای ثابت کردن این ادعا به ادامه مطلب مراجعه کنید و نمونه کارها را قبل و بعد از روتوش مشاهده کنید .

ASARAYAN-retouching 2

یکی از بخش هایی که بنده علاقه زیادی به درست کردن آموزش برای آن دارم ، روتوش تصاویر با استفاده از نرم افزار فتوشاپ می باشد . روتوش به چند دسته تقسیم می شود یک بخش مربوط به هنر عکاسی بوده که بسیار کار زمان بر و حرفه ای می باشد و بخش دیگر مربوط به افکت هایی که بر روی صورت یا پس زمینه به طور کل اعمال می شود .  ولی به طور کل تغییراتی که بر روی یک تصویر برای بهتر شدن کیفیت آن انجام می شود را در فتوشاپ روتوش می گویند .من 20 نمونه عکس روتوش شده با فتوشاپ را برای شما آماده کرده ام که در ادامه قرار میدهم . 

12 نمونه کارهای روتوش عکس با فتوشاپ

فتوشاپ بهترین نرم افزار ویرایش عکس می باشد به طوریکه می توانید یک تصویر را 360درجه نسبت به عکس اصلی تغییر بدهید . این ویرایش می تواند در تبدیل تصویر یا حذف قسمتی هایی از پوست روی صورت یا هر چیزی که به ذهن شما برسد باشد .
طراحان سعی می کنند با استفاده از ابزارهایی که در فتوشاپ وجود دارد یک عکس را ابتدا مشاهده و بررسی کنند ، سپس تصمیم می گیرند که چگونه عکس اصلی را ویرایش یا تغییر بدهند یا به طور کل تبدیل به یک شخصیت جدید کنند. هیچ کاری نیست که نتوان با این غول گرافیکی انجام داد.
در ادامه بهترین تصاویر ویرایش شده با فتوشاپ را جهت مشاهده شما بازدید کنندگان عزیز قرار میدهم.

کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا