ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

نمونه طراحی لوگو

 نمونه لوگوهای زیر را ازدست ندهید  28نمونه لوگوهای زیر را ازدست ندهید !!! شاید قبل از مشاهده تصاویر زیر دوست داشته باشید بدانید اصلا لوگو چیست و چه کاربردی دارد ؟ لوگو یا نشانه نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم. آرم ها چیزی شبیه امضا یا نشانه ای برای وجود یا حضور شخص یا موسسه ای است که آرم متعلق به آن است، می باشد. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشاندهنده رد برجای مانده از او در آنجا است.طراحی نشانه یکی از تخصصهای رایج و منحصر به فرد در طراحی های گرافیکی محسوب می شود و سابقه طراحی نشانه به زمانهای بسیار بسیار دور بر می گردد، آنجا که انسانهای اولیه برای انتقال مفاهیم مربوط به مثلا شکار در یک نقطه، علائمی را روی دیوار غارها ثبت می کردند و هر کجا آن علامت دیده میشد، مفهوم واحدی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود.از تحولات مربوط به ثبت نشانه ها در دیواره غارها بود که حروف و به تبع آن خط اختراع گشت.
لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، برای متمایز کردن خود از دیگران در دید عموم، استفاده می شود. لوگوها یا تماما گرافیکی هستند (سمبول یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه تشکیل شده اند (لوگوتایپ یا ورد مارک).در دوران حروفچینی با فلز داغ، لوگوتایپ، مجموعه ای از فونت ها و کاراکترها بود. در دوران کنونی که عصر ارتباطات است، لوگوی یک شرکت، اغلب مترادف با مرغوبیت یا برند شرکت است.

004 logodesign

اولویت بندی در مورد خصایص یک لوگوی مناسب بر این اساس هست که اول باید ساده باشد ، دوم باید گویا باشد و سوم منظور طراح رو به صورت واضح برساند یعنی در برگیرنده موضوعی باشه که آن نشانه یا آرم را در موردش طراحی کرده اند .
شاید مهم ترین توصیه در طراحی یک لوگو همین عبارت باشد. فراموش نکنید شما می خواهید نشان سازمانی خود را در ذهن همگان ثبت کنید و قرار نیست که چارت سازمانی تان را در قالب یک لوگو بگنجانید. لوگوهای پیچیده و ابهام برانگیز شانس زیادی در جذب توجه اولیه مشتریان نخواهند داشت و توفیق کسب و کار شما را به مخاطره می اندازند پس همیشه در معرفی یک لوگو اصل ساده نگاری را در نظر داشته باشید.

نمونه طراحی لوگو با سبک ماهی 32

در ادامه می توانید 40 نمونه لوگو طراحی شده با سبک ماهی که بسیار جالب و دیدنی می باشد را مشاهده کنید . دانشجویان رشته گرافیک در هنرهای تجسمی به مبحثی میرسند که استاد یک موضوع را معرفی کرده و از دانشجویان می خواهد که چشمانشان را ببندند و هر چیزی که در مورد موضوع نامبرده شده به ذهنشان میرسد را اتود بزنند. اینکار باعث قوی تر شدن ایده تخیل دانشجو می شود . شما با دیدن این 40 نمونه می توانید به این نتیجه برسید که چگونه طراحان از روی یک ماهی 40 شکل متفاوت طراحی کرده اند . بسیار زیبا و در عین حال خلاقانه .

نمونه لوگو مخصوص موسیقی 45

هر شرکتی برای تبدیل به برند شدن نیاز به یک لوگو خاص طبق اصول استاندارد و فعالیت کاری شرکت مورد نظر دارد . طراحی لوگو با نرم افزارهای مختلفی مثل کرل ، فتوشاپ ، برنامه های مخصوص طراحی لوگو و یکسری وب سایت که به صورت آنلاین امکان طراحی لوگو را در اختیار شما قرار میدهند ، انجام می شود .
در ادامه 50 نمونه لوگو که مخصوص موسیقی می باشد را قرار میدهم تا افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند از دیدن این عکس ها ایده بگیرند.

1 40 نمونه طراحی لوگو مدرن و خلاق برای ایده گرفتن 10

40 نمونه طراحی لوگو مدرن و خلاق برای ایده گرفتن کاربرانی که از نرم افزارهای گرافیکی استفاده می کنند را جمع آوری و در ادامه مقاله قرار داده ام.  هر کدام از این لوگوها مربوط به یک شرکت تجازی معتبر می باشد که توسط بهترین طراحان دنیا طراحی و ایجاد شده است .  امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید .  

logo

طراحی لوگو یکی از تجاری ترین بخش های فتوشاپ می باشد که معمولا طراحان حرفه ای با دریافت هزینه ای بالا اینکار را انجام میدهند . دلیل دریافت هزینه هم بر می گردد به زمانی که برای انجام اینکار بسته به نیاز سفارش دهنده باید گذاشته شود . هر لوگو قبل از طراحی باید بر روی کاغذ اتود زده شود و سپس طراح چک لیست دریافتی سفارش دهنده را بررسی کرده و بسته به هدف طرح را در یک برنامه گرافیکی شبیه سازی کند. این پروسه بسیار زمان بر و خسته کننده می باشد به همین دلیل شرکت ها هزینه زیادی برای انجام اینکار در صورت مورد تائید قرار گرفتن طرح پایانی پرداخت می کنند. 

 

در ادامه 36 لوگو طراحی شده در فتوشاپ را برای شما قرار میدهم تا بتوانید از آنها ایده بگیرید . 

کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا