ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

نمونه طراحی Effect

قویترین بخش آموزش وب سایت ، بخش طراحی فتوشاپ می باشد . از آموزش مقدماتی (کار و معرفی ابزار) تا پیشرفته (طراحی قالب ، پوستر و...) در این قسمت به صورت دقیق آموزش داده شده است . در ادامه قصد دارم با استفاده از یک تصویر بافت و یک نقشه گرادیان ،با کمک گرفتن از برخی از لایه های قابل تنظیم و فیلتر ، یک Text Effect ایجاد کنم .

چهره هایی که با استفاده از فتوشاپ افکت بر روی آن اعمال شده 8چهره هایی که با استفاده از فتوشاپ افکت بر روی آن اعمال شده شاید برای شما جذاب باشد . بله این هم یک سبک از کارهایی می باشد که با فتوشاپ می توان انجام داد. انتخاب کلمه سبک شاید برای این نوع کار گرافیکی ممکن است صحیح نباشد ولی کلمه دیگری نیز وجود ندارد که بتواند به این موضوع اشاره کند .
در ادامه می توانید صورت هایی را مشاهده کنید که کاملا با استفاده از افکت های مختلف تغییر کرده یا به شکل دیگر در آمده باشد . 
شما هم می توانید با کمی تمرین و پشتکار نمونه هایی بهتر از عکش هایی که در ادامه قرار میدهم شبیه سازی و با استفاده از خلاقیت خودتان طراحی کنید .
امیدوارم از دیدن تصاویر زیر لذت ببرید . 

افکت Face photoshop 22در مقاله قبلی که با عنوان تصاویری که با افکت طراحی شده اند فعال شد 20 تصویری که افکت بر روی آن اعمال شده بود را قرار داده ام . در این مقاله میخواهم فقط تصاویری را در ادامه جهت مشاهده شما قرار بدهم که افکت فقط بر روی ناحیه صورت آنها اعمال شده است .افکت های زیادی در فتوشاپ وجود دارد که می توان بر روی تصاویر اعمال کرد . بعضی از این افکت ها می تواند عکس را دفرمه کرده یا کمی شفافیت عکس را بالا برد یا با استفاده از ابزارهای پیش فرض کمی رنگهای تصویر را طوری تغییر داد که عکس قدیمی تر به نظر برسد یا تصاویر رنگی با با استفاده از افکت های پیش فرض تیره کرده و سپس یک قسمت های از تصویر که دارای رنگ چشم گیری می باشد را جهت زوم کردن به رنگ اصلی نمایش بدهیم . در ادامه چند نمونه از این نوع طراحی هم قرار داده ام که امیدورام از آن لذت ببرید .
تمام اینکارها را می توان از طریق ابزارهای پیش فرض فتوشاپ انجام داد و نیاز به برنامه خاصی نیست . همانطور که می دانید سایت فتوشاپ یکسری افکت و نرم افزارهای جانبی که رابطه مستقیم با فتوشاپ دارد را جهت فروش قرار داده است که اگر بخواهید به صورت حرفه ای استفاده کنید می توانید سری به سایت adob بزنید .

افکت جدید 18

تصاویری که افکت فتوشاپ بر روی آنها اعمال شده یا بهتر است بگویم با سبک افکت در فتوشاپ طراحی شده است برای بنده بسیار جذاب می باشد . این جذابیت برای کاربران و طراحان نیز وجود دارد و از امار بازدیدی که نمایش داده می شود می توان به این مهم پی برد . 
افکت های زیادی در فتوشاپ وجود دارد از افکت بر روی صورت گرفته تا روتوش و تغییر ظاهر رنگی یک عکس . هر کدام دارای سبک خاص می باشد که کاربران می توانند از هر کدام به دلخواه استفاده کنند . بعضی از کاربران بخش درآمدی برای آنها مهم است که بیشتر بر روی ویرایش صورت زوم می کنند و بعضی دیگر بحث یادگیری ارجعیت دارد که طراحی و کار با ابزارها برای انها لذت بخش تر می باشد . در ادامه 25 نمونه تصویری که افکت های مختلف بر روی آنها اعمال شده است را قرار میدهم .  

Effect 3D 18حتما تصاویری که افکت بر روی آن اعمال شده است را در مقالات قبلی مشاهده کرده اید ؟ یکی دیگر از افکت هایی که طراحان زیاد با آن سرو کار دارند و در نسخه های قبلی فتوشاپ وجود نداشت 3D یا همان سه بعدی کردن تصاویر و اجسام در این برنامه گرافیکی می باشد . با استفاده از این قابلیت شما دیگر نیاز به برنامه های گرافیکی جانبی مثل 3D Max ندارید و به سادگی خودتان می توانید به اشیایی که ترسیم می کنید یا متن هایی که تایپ کرده اید بعد سوم هم اضافه کنید . این ویژگی بسیار می تواند به طراحان کمک کند تا در طرح های جدید یک خلاقیت ویژه به بازدید کنندگان نمایش بدهند . در ادامه 20 نموه متنی که در فتوشاپ افکت 3D بر روی آن اعمال شده است را قرار میدهم .  

افکت color در فتوشاپ 27در مقالات قبلی هم تصاویری که با سبک افکت سیاه و رنگی یا همان Black and color  طراحی شده بودند را جهت مشاهده و ایده گرفتن طراحان قرار داده بودم که امروز با سری جدید این تصاویر در خدمت شما هستم . 35 نمونه تصویری که با این سبک در فتوشاپ طراحی یا بهتر است بگویم دستکاری شده است را آماده کرده و در ادامه جهت مشاهده شما بازدید کنندگان محترم قرار میدهم . امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت ببرید .

20 نمونه تصویر طراحی شده با color effect 10

20 نمونه تصویر طراحی شده با color effect عنوان یکی دیگر ازمقالات سایت آسارایان می باشد . یکی از سبک های طراحی افکت تغییر رنگ تصاویر با استفاده از پنل های رنگ فتوشاپ می باشد که هر کدام به نحوی بر روی یک عکس می تواند تاثیر بگذارد .
این نوع طراحی نیز دارای انواع مختلفی می باشد از طرح سیاه و رنگی کردن یک تصویر گرفته تا تغییر رنگ کلی یک عکس که نمونه های آن را می توانید در ادامه مشاهده کنید . 

نمونه effect 2

در ادامه 22نمونه تصویری که با استفاده از افکت های متفاوت طراحی شده را جهت مشاهده شما بازدید کنندگان محترم قرار میدهم . به غیر از فتوشاپ هیچ برنامه ای را نمی توانید پیدا کنید که قابلیت این را داشته باشد که بر روی تصاویر چنین افکت های با کیفیت بالا ایجاد کند . البته ایجاد چنین افکت هایی نیز نیاز به تخصص بالا و آشنایی کامل ابزارهای فتوشاپ را دارد که از هر کاربری این کار بر نمی آید .

finalresults1با سری جدید تصاویر طراحی شده با افکت در خدمت شما هستم . افکت های زیادی در فتوشاپ وجود دارد که می توان بر روی تصاویر اعمال کرد . بعضی از این افکت ها می تواند عکس را دفرمه کرده یا کمی شفافیت عکس را بالا برد یا با استفاده از ابزارهای پیش فرض کمی رنگهای تصویر را طوری تغییر داد که عکس قدیمی تر به نظر برسد یا تصاویر رنگی با با استفاده از افکت های پیش فرض تیره کرده و سپس یک قسمت های از تصویر که دارای رنگ چشم گیری می باشد را جهت زوم کردن به رنگ اصلی نمایش بدهیم . در ادامه چند نمونه از این نوع طراحی هم قرار داده ام که امیدورام از آن لذت ببرید .
تمام اینکارها را می توان از طریق ابزارهای پیش فرض فتوشاپ انجام داد و نیاز به برنامه خاصی نیست . همانطور که می دانید سایت فتوشاپ یکسری افکت و نرم افزارهای جانبی که رابطه مستقیم با فتوشاپ دارد را جهت فروش قرار داده است که اگر بخواهید به صورت حرفه ای استفاده کنید می توانید سری به سایت adob بزنید .

افکت در فتوشاپ 15شاید برای شما هم جذاب باشد تا با استفاده از یکسری از افکت هایی که در فتوشاپ وجود دارد تصاویر شخصی خودتان را به این صورت در بیاورید .

برای انجام اینکار نیاز به کمی تخصصی و آشنایی کامل با نوار تنظیمات فتوشاپ دارید زیرا همانطور که مشاهده می کنید برای ایجاد یک عکس افکت های رنگی زیادی بر روی تصاویر اعمال شده است که اگر به درستی با آن آشنا نباشید و ندانید که دقیق هر گزینه چکاری را انجام میدهد نمی توانید به نتیجه مطلوب برسید .

افکت ها هم حالت های مختلف و در انواع متفاوت بر روی تصاویر بسته به طراح اعمال می شود . بعضی از افکت ها برای تغییر ساختاری بر روی یک تصویر و بعضی از افکت ها در جهت ترمیم به کار میرود .

انتخاب نوع افکت بستگی به نوع پروژه دارد که میتواند تعیین کند چکاری بر روی یک عکس باید انجام شود . امیدوارم از نمونه هایی که جهت مشاهده و ایده گرفتن شما آماده میکنم لذت ببرید .

b3bf15192c8c25b07202781981c10577با بخش دوم  افکت های جدید Black and Color در خدمت شما هستم . افکت Black and Color هم یکی سبک برای آموزش می باشد که اگر این عنوان را به زبان انگلیسی در گوگل جستجو کنید سایتهای زیادی را مشاهده خواهید کرد که این سبک تصاویر را با نرم افزار فتوشاپ آموزش میدهند . تصاویری که با استفاده از Black and Color طراحی می شوند بیشتر دارای ساختار رنگی یکنواخت هستند . یعنی یک گل در باغچه یک ساختمانی که به صورت خاکستری می باشد به صورت bold در می آید تا نظر بیننده را به خود جلب کند . در ادامه 30 نمونه از این تصاویر را جهت مشاهده شما قرار میدهم .

افکت Black and color 48افکت Black and Color هم یکی سبک برای آموزش می باشد که اگر این عنوان را به زبان انگلیسی در گوگل جستجو کنید سایتهای زیادی را مشاهده خواهید کرد که این سبک تصاویر را با نرم افزار فتوشاپ آموزش میدهند . تصاویری که با استفاده از Black and Color طراحی می شوند بیشتر دارای ساختار رنگی یکنواخت هستند . یعنی یک گل در باغچه یک ساختمانی که به صورت خاکستری می باشد به صورت bold در می آید تا نظر بیننده را به خود جلب کند . در ادامه 30 نمونه از این تصاویر را جهت مشاهده شما قرار میدهم .

نمونه تصاویری طراحی شده با افکت در فتوشاپ 14با یکی دیگر از مقالات سایت آسارایان با عنوان "تصاویری که با افکت طراحی شده اند" در خدمت شما هستم .  افکت های زیادی در فتوشاپ وجود دارد که می توان بر روی تصاویر اعمال کرد . بعضی از این افکت ها می تواند عکس را دفرمه کرده یا کمی شفافیت عکس را بالا برد یا با استفاده از ابزارهای پیش فرض کمی رنگهای تصویر را طوری تغییر داد که عکس قدیمی تر به نظر برسد یا تصاویر رنگی با با استفاده از افکت های پیش فرض تیره کرده و سپس یک قسمت های از تصویر که دارای رنگ چشم گیری می باشد را جهت زوم کردن به رنگ اصلی نمایش بدهیم . در ادامه چند نمونه از این نوع طراحی هم قرار داده ام که امیدورام از آن لذت ببرید .
تمام اینکارها را می توان از طریق ابزارهای پیش فرض فتوشاپ انجام داد و نیاز به برنامه خاصی نیست . همانطور که می دانید سایت فتوشاپ یکسری افکت و نرم افزارهای جانبی که رابطه مستقیم با فتوشاپ دارد را جهت فروش قرار داده است که اگر بخواهید به صورت حرفه ای استفاده کنید می توانید سری به سایت adob بزنید .

1420  نمونه تصویر طراحی شده با Effect در فتوشاپ عنوان یکی دیگر از مقالات بخش آموزش سایت آسارایان می باشد . افکت های زیادی در فتوشاپ وجود دارد که می توان بر روی تصاویر اعمال کرد . بعضی از این افکت ها می تواند عکس را دفرمه کرده یا کمی شفافیت عکس را بالا برد یا با استفاده از ابزارهای پیش فرض کمی رنگهای تصویر را طوری تغییر داد که عکس قدیمی تر به نظر برسد . 
تمام اینکارها را می توان از طریق ابزارهای پیش فرض فتوشاپ انجام داد و نیاز به برنامه خاصی نیست . همانطور که می دانید سایت فتوشاپ یکسری افکت و نرم افزارهای جانبی که رابطه مستقیم با فتوشاپ دارد را جهت فروش قرار داده است که اگر بخواهید به صورت حرفه ای استفاده کنید می توانید سری به سایت adob بزنید .

کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا