Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

جدیدترین نمونه پوسترهای ایرانی و خارجی را می توانید در این بخش مشماهده کنید

نمونه پوستر ورزشی 5پوسترهای ورزشی هم بدلیل داشتن مخاطبان زیاد می تواند دارای آمار بازدید خوبی باشد . همه ما یک ورزشکار را حداقل به عنوان یک سمبل و الگو دوست داریم و بعضی از تصاویر آن را درگوشی همراه یا پس زمینه کامپیوتر ذخیره کرده ایم . به همین دلیل می خواهم یکسری پوستر ورزشی که مربوط به ورزشکاران حرفه ای در کل دنیا می شود و با برنامه گرافیکی فتوشاپ طراحی شده است را جهت مشاهده شما قرار بدهم  .
 به وضوح پوستری جذاب است که برای گروه هدف خاص خود ساخته شده باشد. این کار می تواند با آوردن عکس یا مطالب مرتبط با آنها حاصل آید.
درست است که نباید اطلاعات خیلی زیادی را در پوستر به بیننده اش داد ولی این مطلب نیز صادق است که باید به آنها اطلاعات کافی برای متقاعد کردن آنها نیز بدهیم که این کار به مطالعه و تجربه نیاز دارد. همچنین در پوستر ادعاهایی نکنید که نتوانید از پس آن برآیید.

پوسترهای ایرانی 6در بخش های قبلی هر آنچه که قرار داده ام  مربوط به نمونه پوسترهای خارجی بوده است که یا بحث تبلیغاتی مد نظر بوده یا جنبه معرفی یک فیلم .در این بخش میخواهم پوسترهای را جهت مشاهده قرار بدهم که توسط طراحان و گرافیست های ایرانی عزیز کشورمان طراحی شده است . پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند ، پوستر ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر تردد عموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه ها ، رستوران‌ها ، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده می‌شوند . زمانی که شما می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند ، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می‌کنند در چنین شرایطی شما دیگر نمی‌توانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند ، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل می‌شود.

نمونه پوستر 19با یکی دیگر از مقالات سایت آسارایان در خدمت شما هستم . عنوان این مقاله 20 نمونه پوستر طراحی شده در سال 2014 می باشد .

یک پوستر خوب یک تکنیک تبلیغاتی قوی دارد و مطلب را سریعاً می رساند. برخی تازه کارها فکر می کنند باید تا می توانند در پوستر اطلاعات یا تصاویر پر کنند. این کار باعث می شود تا کار درهم برهم و پیچیده به نظر برسد. یک پوستر موثر ساده می باشد.

به وضوح پوستری جذاب است که برای گروه هدف خاص خود ساخته شده باشد. این کار می تواند با آوردن عکس یا مطالب مرتبط با آنها حاصل آید.

درست است که نباید اطلاعات خیلی زیادی را در پوستر به بیننده اش داد ولی این مطلب نیز صادق است که باید به آنها اطلاعات کافی برای متقاعد کردن آنها نیز بدهیم که این کار به مطالعه و تجربه نیاز دارد. همچنین در پوستر ادعاهایی نکنید که نتوانید از پس آن برآیید.

در پوستر های خوب به طور موثری از رنگ استفاده می گردد. پوستر های سیاه و سفید تاثیری به اندازه پوسترهای رنگی ندارند. رنگها بیننده بیشتری را به خود جذب می کنند. پوسترها یا بروشورهای تمام رنگی تاثیر خیلی قوی تری دارند. از روانشناسی رنگها نیز باید در هنگام به کارگیری آنها استفاده کرد. باید سعی کرد از رنگها به صورت استراتژیک و هدفمند استفاده کرد در غیر این صورت استفاده نادرست از رنگها تاثیر معکوس خواهد داشت.

چنانکه گفتیم بهترین پوسترها ساده ترین پوسترها هستند. برخی از پوسترها برای ساده تر شدن حتی از آوردن نوشته نیز خودداری می کنند و تنها از تصاویر استراتژیک و رنگهای متناسب استفاده می کنند. البته این مطلب به این معنا نیست که نباید از نوشته ها استفاده کرد اما همیشه باید تا حد امکان پوستر ساده باشد ولی قادر به انتقال مطلب نیز باشد. هر پوستری که شما طراحی می کنید باید یک پیام قوی داشته باشد. سعی نکنید موضوعات و مطالب مختلف را در آن بیاورید.

نمونه پوستر 18

تا به حال نمونه پوسترهای زیادی را هم جهت مشاهده و هم جهت ایده گرفتن طراحان در سایت قرار داده ام که نسبت به آموزشهای بازدید خوبی داشته است .

پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند ، پوستر ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر تردد عموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه ها ، رستوران‌ها ، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده می‌شوند .

زمانی که شما می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند ، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می‌کنند در چنین شرایطی شما دیگر نمی‌توانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند ، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.

یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل می‌شود.

پوسترهای تبلیغاتی دسر و نوسیدنی 21

در این بخش یکسری پوستر تبلیغاتی که در زمینه دسر و نوشیدنی و در بعضی موارد هم مواد غذایی به صورت حرفه ای تبلیغ شده است را می توانید مشاهده کنید . پوسترهای تبلیغاتی با توجه به اهمیتی که دارند معمولا دارای افکت های رنگی خاص و حرفه ای می باشند زیرا مشتری با دیدن آنها جا از بوجود آمدن میل غذایی و اشتها باید بار معنایی نیز داشته باشد . امیدوارم از دیدن نمونه تصاویر زیر لذت ببرید . 

movieposters51

معمولا فیلم های هالیوودی برای بیشتر کردن فروش از پوستر های تبلیغاتی پر زرق و برق استفاده می کنند که با نرم افزارهای گرافیکی طراحی شده است  .
پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند ، پوستر ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر تردد عموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه ها ، رستوران‌ها ، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده می‌شوند . زمانی که شما می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند ، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می‌کنند در چنین شرایطی شما دیگر نمی‌توانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند ، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل می‌شود.

با بخش دوم بهترین پوسترهای تبلیغاتی 2014 در خدمت شما هستم . پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند ، پوستر ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر تردد عموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه ها ، رستوران‌ها ، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده می‌شوند . زمانی که شما می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند ، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می‌کنند در چنین شرایطی شما دیگر نمی‌توانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند ، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل می‌شود.

1 بهترین پوسترهای تبلیغاتیتا به حال نمونه پوسترهای زیادی را هم جهت مشاهده و هم جهت ایده گرفتن طراحان در سایت قرار داده ام که نسبت به آموزشهای بازدید خوبی داشته است .

به همین دلیل سعی میکنم هر روز یکسری از این نمونه پوستر ها را در سایت قرار بدهم . پوستر یک رسانه بصری ساده است که با اطلاعات ضروری که در مورد یک محصول ارائه می کند با مخاطب ارتباط موثری برقرار می نماید.

یک طراحی می تواند با نگاه به یک صفحه سفید و تخیل پردازی برای طرح پوستر الهام بگیرد. در عین حال اگر او با نحوه شروع طراحی پوستر آشنا نباشد هیچ منبع الهام بخشی نمی تواند کمک کند.

امروزه به دلیل اینکه افراد وقت و حوصله کمتری برای خوندن مطالب بسیار زیاد و طولانی در مورد یک محصول ، یک عنوان ، یک کالا و یا هر موضوع دیگه ای دارند ، علم و شاخه های زیرمجموعه ی گرافیک و هنر های بصری به کمک اومده تا برای نمایش دادن هدف هر موضوعی با زبان رنگ ها ، سمبلها و نشانه ها و دیگر المان های گرافیکی با صرف کمترین وقت، بیشترین بازدهی در تفهیم اون موضوع رو داشته باشه و یکی از همین سمبل ها پوستر می باشد .

1 پوسترهای تبلیغاتی فیلم های هالیوودی 2015

معمولا فیلم های هالیوودی برای بیشتر کردن فروش از پوستر های تبلیغاتی پر زرق و برق استفاده می کنند که با نرم افزارهای گرافیکی طراحی شده است .من در ادامه 20 پوستر که برای فیلم های سال 2015 میلادی طراحی شده است را قرار میدهم تا از دیدن آنها لذت ببرید .  


پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات، هرچند که این دو در موازات و کنار هم، همواره حرکت نموده اند و مکمل یکدیگر هستند. پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و منتشر می شوند. در تعریف جزئی تر پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود، اثر گذرا و ناماندگاریست. مخاطبان پوسترها عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را، مخاطب قرار می دهد.


توسط المانها و تصاویر مستقیم یا غیر مستقیم که در سطور پایین تر به آن اشاره خواهیم کرد، ارتباط بصری، برای انتقال مفاهیم خاص به بیننده، برقرار می کنند. حیطه طراحی پوستر از تخیل طراح آغاز می شود و تا تصاویر ، فرم ها و رنگ و خط ها در آن ادامه می یابد. اولین پوسترها برروی چوب طراحی می شدند و تاریخ شروع و ابداع پوستر به اواخر قرن نوزده میلادی در انگلستان باز می گردد و سیر تحولات آن، در همان سالها در فرانسه جایی که ژول شره، پدر هنر پوستر در آن زندگی میکرد، ادامه پیداکرد. پس از جنگ جهانی دوم هنر پوستر و اصولا هنر گرافیک رنگ و بوی بهتری به خود گرفت.

پوستر فیلم 8

فیلم های بزرگ پروژه های بزرگی هستند مانند آواتار . فیلم هایی با درآمدهای میلیارددلاری در سینمای امروز نمایش داده می شوند که در کنار شرکت های سازنده از طریق های دیگری مثل فیس.بوک هم تبلیغ می شوند . با سرمایه عظیم فیلم ها به دست آوردن رتبه اول در بازار فروش برای طراحان پوستر یک فرصت بزرگ هست . در این جا به به بعضی از ویژگی های به کار رفته در پوستر فیلم های معروف می پردازیم .
اولین قدم و مهم ترین آن جلب توجه هست . دزدیدن نگاه اشخاصی که در حال مرور صحنه حاضر هستند و مجبور کردن آن ها به نگاه کردن به پوستر . این اصلا به معنای استفاده از تصاویر محرک و تحریک کننده یا زرق و برق دار نیست زیرا با اینکه در بعضی مواقع باعث جلب توجه می شوند ولی به صورت کلی در هالیوود مورد علاقه بینندگان نیست . با استفاده از کاراکترهای فیلم یا پیام اصلی فیلم طراحان می توانند هم زمان با اینکه شخصی رو که پوستر رو نگاه میکنه و توجهش رو جلب می کنند . مقداری از پیام فیلم رو هم ارایه کنند. در ادامه نمونه هایی از پوسترهای تبلیغاتی که برای فیلم های هالیوودی طراحی شده است را جهت مشاهده شما قرار میدهم.

پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات، هرچند که این دو در موازات و کنار هم، همواره حرکت نموده اند و مکمل یکدیگر هستند. پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و منتشر می شوند. در تعریف جزئی تر پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود، اثر گذرا و ناماندگاریست. مخاطبان پوسترها عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را، مخاطب قرار می دهد.

Creative Print Ads 20پوستر تلفیقی است از هنر گرافیک و هنر تبلیغات، هرچند که این دو در موازات و کنار هم، همواره حرکت نموده اند و مکمل یکدیگر هستند. پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و منتشر می شوند. در تعریف جزئی تر پوستر برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود، اثر گذرا و ناماندگاریست. مخاطبان پوستر عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را، مخاطب قرار می دهد.
توسط المانها و تصاویر مستقیم یا غیر مستقیم که در سطور پایین تر به آن اشاره خواهیم کرد، ارتباط بصری، برای انتقال مفاهیم خاص به بیننده، برقرار می کنند. حیطه طراحی پوستر از تخیل طراح آغاز می شود و تا تصاویر ، فرم ها و رنگ و خط ها در آن ادامه می یابد. اولین پوستر برروی چوب طراحی می شدند و تاریخ شروع و ابداع پوستر به اواخر قرن نوزده میلادی در انگلستان باز می گردد و سیر تحولات آن، در همان سالها در فرانسه جایی که ژول شره، پدر هنر پوستر در آن زندگی میکرد، ادامه پیداکرد. پس از جنگ جهانی دوم هنر پوستر و اصولا هنر گرافیک رنگ و بوی بهتری به خود گرفت.

جدید ترین پوسترها و بنرهای تبلیغاتی 220 نمونه از جدید ترین بنرها و پوسترهای تبلیغاتی را می توانید در ادامه مشاهده کنید . بنر در خیلی از کسب و کارها برای بازاریابی استفاده می شود .مثلا خیلی از شهر های بریتانیا شهرداری شهر برای تزئین و جذب گردشگر از بنر در میدان اصلی شهر استفاده می کند .
بنر را میتوان در خیلی از فرمت ها و رنگ ها چاپ کرد . حتی می توان بر اساس موقعیتی که قرار است آویزان یا نصب شود آن را به شکل های  مختلف درست کرد . مثلا پشت و رو که از هر دو طرف دید داشته باشد . یکی از نکات منفی بنرها ، رنگ آن هاست و اینکه در برابر نور خورشید ، این رنگ بتدریج از بین می رود . اما بنرهایی که روکش  دارند تا چندین سال رنگ خود را حفظ می کنند.
خیلی ها بین بنر و پوستر و حتی فلکس تفاوتی قائل نیستند و همه آن ها را یکی می دانند :در حالی که شاید از نظر ظاهری شباهت هایی بین این ابزارها باشد ولی این شباهت صد در صد نیست . پس بهتر است کمی راجع به تفاوت های بنر با سایر وسایل ارتباط جمعی و تشریح ویژگی های آن ، توضیحاتی ارائه کنیم .
بنر در واقع پارچه هایی شبیه پرچم است که در خیابان ها یا مکان های عمومی آویزان می شود ولی معمولا برای پوستر از کاغذ استفاده می کنند و آن را به یک سطح فلزی ، سنگی یا چوبی می چسبانند .
بنربا استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال ابتدایی به وجود می آید ، اما برای چاپ پوستر از چندین کاغذ و معمولا از کاغذهای رول استفاده می کنند .
معمولا بنر عریض تر از پوستر است ، ولی پوستر طویل تر از بنر است ،دو گوشه بنر متصل است و دو گوشه دیگر آن آزاد است ، در حالی که چهار گوشه پوستر متصل می شود .

نمونه بنرهای تبلیغاتی حرفه ای 4

عنوان بنر شما را به یاد چه چیزی می اندازد ؟ بیشتر کاربران فکر می کنند بنرهای تبلیغاتی فقط محدود به تصاویر متحرکی می شود که وب سایتها جهت تبلیغات برندها در سایتشان قرار میدهند اما اینطور نیست . (البته در میان تصاویر زیر پوستر هم وجود دارد )
بنرها از رایج‌ترین انواع تبلیغات اینترنتی هستند و شاید مهم‌ترین نمود خلاقیت‌های تصویری و گرافیکی آگهی‌های اینترنتی باشند که توجه کاربران و شرکت‌های تجاری را به خود جلب می‌کند.
بنرهای تبلیغاتی با بیلبوردهای خیابانی قابل مقایسه‌اند.این آگهی‌ها باید نظر بیننده را به مدتی کوتاه جذب کنند. بنرخواه در بالای صفحه باشد، یا در وسط و کناره های آن، باید با چند کلمه یا تصویر مختصر پیام خود را انتقال دهد. این آگهی ها بخصوص در معرفی نام و مارک‌های تجاری بسیار موفق عمل می کنند، زیرا نام ها یا تصاویر کوتاه به‌خوبی در ذهن جای می گیرند.شاید اصطلاح «تبلیغات هدفگیری شده» را شنیده باشید. این اصطلاح در واقع اشاره به شناخت مخاطب دارد که در این باره شامل کاربرانی با علائق مشترک شغلی، تخصصی، هنری، ورزشی و امثال آن هستند. در تبلیغات از طریق بنر این گروه‌ها را می توان با دسته بندی سایت‌های نمایش‌دهنده آگهی از یکدیگر تفکیک کرد، به‌طوری که هر آگهی برای گروه خاصی از مخاطبان پخش شود. ناگفته پیداست که به این ترتیب هزینه ها کاهش و بازدهی تبلیغات به میزان درخور توجهی افزایش می‌یابد و میزان اثرگذاری تبلیغات بالا می رود.

کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz

Please publish modules in offcanvas position.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا