ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

گزارش عدم ورود به حساب کاربری فیس بوک به پشتیبانی مطلب ویژه

توسط 13 ارديبهشت, 1393 28495 0

در صورت مفید بودن این مقاله حتما نظر خودتان را در پایین مطلب برای ما ارسال کنید

2 گزارش عدم ورود به حساب کاربری فیس بوک به پشتیبانییکی از تیکت هایی که هر روز به صورت ثابت ارسال می شود ، عدم ورود به حساب کاربری فیس بوک می باشد . صاحب پروفایل بدلیل هک شدن حساب کاربری ، فراموش کردن رمز عبور ، عدم پاسخگویی به سوالات مطرح شده از طرف فیس بوک ، ارسال نشدن ایمیل بازیابی رمز عبور به گوشی همراه و ... نمی تواند وارد حساب کاربری شود . راه حل چیست ؟ بعد از یک ماه بررسی چند حسابی که دارای مشکلات مطرح شده بودند متوجه شدم که در آخر فقط راه حل گزارش به فیس بوک می باشد که می تواند این مشکل را برطرف کند .


دوستان و بازدید کنندگان عزیز به این نکته دقت داشته باشید که هر سایتی که عضو می گیرد ، برای مشخص شدن اینکه حساب کاربری متعلق به چه کسی می باشد یکسری راه برای ثابت کردن صاحب اصلی پروفایل قرار میدهد و نباید این انتظار را داشته باشید که بعد از فراموش کردن رمز عبور و ایمیل به راحتی بتوانید وارد حساب کاربریتان شوید .


اگر تمام راهها را رفتید و در پایان نتوانستید کاری انجام بدهید و مایوس از وارد شدن به پروفایلتان شدید یک راه وجود دارد و آن هم گزارش مشکل به پشتیبانی فیس بوک می باشد . چند وقته پیش بود که یکی از کاربران با مشکلاتی که در بالا مطرح کرده ام روبرو شد و در پایان فقط از طریق این صفحه توانست مشکل را برطرف کند .

خواهش میکنم مشخصات حساب کاربریتان را به ایمیل من ارسال نکنید و سعی کنید این مشکل را خودتان برطرف کنید ، بدلیل اینکه من دوستان شما ، تصاویری که تگ کرده اید و مشخصات حساب کاربری شما را که فیس بوک در مرحله بعدی سوال می کند را نمیدانم و اینکار وقت زیادی از من میگرد .

1. ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید . این لینک در قسمت راهنمای فیس بوک می باشد ولی شما نمی توانید وارد آن شوید .
https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890


1 گزارش عدم ورود به حساب کاربری فیس بوک به پشتیبانی

2. نام این صفحه گزارش مشکل ورود به حساب کاربری می باشد . در توضیحات نوشته شده است که اگر شما مشکلاتی در ورود به حساب کاربریتان دارید که مربوط به رمز عبور و ایمیل می باشد این مشکل را به پشتیبانی گزارش بدهید .  
روش کار بسیار ساده می باشد .
در کادر اول ابتدا ایمیلتان را وارد کنید .  
در کادر دوم توضیحات مفصلی در مورد مشکلتان تایپ کنید (به زبان انگلیسی)
در کادر سوم هم یک عکس از صفحه ای که نمی توانید وارد آن شوید یا ادامه دهید را برای فیس بوک بفرستید .  

2 گزارش عدم ورود به حساب کاربری فیس بوک به پشتیبانی

معمولا بعد از یک یا دو روز پاسخ شما داده می شود . اگر به زبان انگلیسی متنی ارسال شد و نتوانستید متوجه شوید که معنی متن ارسالی چه می باشد از سایت https://translate.google.com برای ترجمه متن استفاده کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 شهریور 1394 ساعت 15:30
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا