Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

نمونه عکس های دستکاری شده - Manipulations با نرم افزار فتوشاپ

خیلی از تصاویری که با فتوشاپ طراحی می شود جنبه کار تمرینی و تبلیغاتی ندارد . بعضی از این عکسها با عنوان Controversial (بحث بر انگیز) ایجاد می شود تا یک مفهوم کلی را در قالب یک عکس به معرض دید عموم قرار بدهد . در ادامه میخواهم یکسری از این تصاویر که با موضوع Controversial طراحی شده است را جهت مشاهده شما قرار بدهم .

با یکی دیگر از مطالب سایت با عنوان نمونه عکس های Funny Photo manipulations در خدمت شما هستم . در تصاویری جدید که با فتوشاپ دستکاری می شود سبکی ابداع شده از طرف طراحان که جای فرزند با پدر جابجا می شود . یعنی نوعی صورت ها تغییر می کند که از نظر ابعادی جای این دو با هم تغییر می کند . به تصاویر زیر دقت کنید .

در ادامه میخواهم یکسری از تصاویر که با فتوشاپ دستکاری شده است و ترکیب نهایی باعث خنده شما می شود را قرار بدهم تا ببینید طراحان قدرت خلق چه تصاویری را با استفاده از فتوشاپ دارند . هر عکس به نوعی تغییر کرده که شاید دیدن آن در ابتدا باعث تعجب شما شود یا شاید مثل بنده در همان ابتدا لبخند بر روی لبان شما نقش ببندد . به هر حال پیشنهاد میکنم این تصاویر را مشاهده کنید .

با یکی دیگر از نمونه تصاویری که با فتوشاپ طراحی شده است در خدمت شما هستم . طراحان برای نمایش دادن خلاقیت خودشان در فتوشاپ یکسری تصاویر را کنار هم قرار میدهند و از ترکیب تمام آنها یک عکس جید ایجاد می کنند . در بعضی از مواقع هم یک تصویر به عنوان الگو اصلی ، سپس ساختار کلی عکس را با توجه به ایده ای که دارند به واقعیت نزدیک کرده و نتیجه را در قالب یک تصویر جدید همانند عکس های زیر ذخیره و جهت مشاهده قرار میدهند .

جادوگری با فتوشاپ بسیار کار ساده ای می باشد البته برای طراحان حرفه ای که با کاربرد ابزار به صورت صد در صد آشنا بوده و طی تمرین هایی که انجام داده اند ، شیوه صحیح ایجاد یک تصویر را به صورت کامل یاد گرفته اند . در ادامه نمونه عکس هایی مشاهده می کنید که با فتوشاپ طراحی شده اند . امیدوارم از دیدن عکس هایی که با فتوشاپ دستکاری شده است لذت ببرید 

چند روزی هست که نمونه تصاویر و عکس هایی که بیشتر برای کاربران عادی جنبه تفریح و برای طراحان در حد ایده می باشد را در سایت قرار نداده ام . دستکاری عکس یکی از سبک های هنری است که نیاز به مهارت و دقت فراوان دارد. این سبک هنری یکی از خلاقانه ترین اشکال هنر است که در عصر طراحی دیجیتالی پا به عرصه گذاشت. دستکاری عکس ترکیبی از هنر عکاسی و طراحی گرافیکی است.
این سبک ابزار مناسبی برای طراحان است تا قوه تخیل و خلاقیت خود را در زمینه های مختلف به ظهور برسانند. این تصاویر ترکیب زیبایی از هنر عکاسی و طراحی است.

20 نمونه تصاویر گرافیکی که نیمی از آنها به عنوان بنرهای تبلیغاتی گرید A  نیمی از آنها نمونه طرح هایی ی باشد که برای پروژه های واقعی طراحی شده اند . برای طراحی این تصاویر از برنامه های مختلفی استفاده شده است که فتوشاپ و اتوکد دو برنامه اصلی می باشد . امیدوارم از دیدن این طرح ها لذت ببرید .

دیروز یک مقاله با عنوان "تصاویر جدید طراحی شده با سبک Photo Manipulation" در سایت فعال شد . فتوشاپ قابلیت های زیادی در خود دارد که اگر هر کاربر یا طراحی موفق شود همه آنها را به صورت صحیح یاد بگیرد هر تصویری که فکر کند را میتواند ایجاد کند . حتی عکس هایی که در عالم واقعیت نمی تواند وجود داشته باشد و با دیدن عکس هایی که در ادامه قرار میدهم می توانید به این واقعیت پی ببرید . 
شاید برای افزاری که با فتوشاپ آشنایی کامل ندارند و این تصاویر را مشاهده می کنند سخت باشد که باور کنند آیا این امکان وجود دارد گه بتوان با استفاده از یک نرم افزار چنین تصاویری خلف کرد . پاسخ بله می باشد . امیدوارم از دیدن عکس های زیر لذت ببرید .

تصاویر حرفه ای که با فتوشاپ طراحی شده و مشاهده آنها خالی از لطف نیست ، می تواند به عنوان یک تفریح چند دقیقه ای لذت بخش باشد البته برای کاربرانی که با فتوشاپ آشنا باشند . در ادامه یکسری عکس مشاهده می کنید که در دنیای واقعی نمی تواند وجود داشته باشد ولی ایده طراحان آنها را به واقعیت تبدیل کرده است .

دیروز بخش اول تصاویر با عنوان "26 نمونه عکس حرفه ای طراحی شده با فتوشاپ - Manipulations" در سایت فعال شد . بنده دوست دارم بعد از چند ساعت کار مداوم یک تصویر خوب نگاه کنم . این تصویر می تواند مربوط به کار یا طبیعت باشد . بعضی از کاربران دوست دارند عکس هایی که مشاهده می کنند در حوزه فعالیتی باشد که در حال انجام آن هستند مثل طراحی . من هم از این قاعده مستثنی نبوده و هر چند روز یکبار در اینترنت و سایتهای مختلفی که در لیست علاقه مندیها ذخیره کرده ام نمونه هایی را جهت ایده گرفتن و به عنوان یک استراحت کوتاه مشاهده می کنم .
سعی میکنم مطالبی که مفید است و به درد کاربران می خورد را در قالب یک آموزش یا مقاله آماده کرده و در سایت جهت بازدید کاربران دیگر نیز قرار بدهم .عکس های طراحی شده با تکنیک Manipulations یکی از این سرگرمی ها می باشد که هر چند روز یکبار یا هر هفته در سایت فعال می شود و می توانید از آنها ایده بگیرید . در ادامه 27 نمونه تصویر طراحی شده با تکنیک Manipulations را جهت مشاهده شما بازدید کنندگان عزیز قرار میدهم .

فتوشاپ تنها برنامه ای می باشد که این قابلیت را در اختیار طراحان قرار میدهد تا با اتفاده از خلاقیت و ایده پردازی بتوانند خیال را به واقعیت تبدیل کنند. واقعیتی که برای افراد معمولی شاید شک بر انگیز باشد که آیا چنین عکسی می تواند غیر واقعی باشد یا خیر .
در ادامه 26 نمونه تصویر طراحی شده با سبک Manipulations را جهت مشاهده شما قرار میدهم.

طرح جدید فتوشاپ 6واقعا نام جادوگر برای نرم افزار فتوشاپ ادعا نیست !!! دلیل این موضوع هم بر می گردد به خلق تصاویری با این کیفیت . بر روی کلید ادامه مطلب کلیک کنید و مشاهده کنید که فتوشاپ قدرت خلق چه عکس هایی را دارد .

23 نمونه تصویری که با فتوشاپ دستکاری شده و به صورت کاملا حرفه ای به یک عکس خارق العاده تبدیل شده است . امیدوارم از دیدن این عکس ها لذت ببرید .

عکس دستکاری شده با فتوشاپ 68فتوشاپ قابلیت های زیادی در خود دارد که اگر هر کاربر یا طراحی موفق شود همه آنها را به صورت صحیح یاد بگیرد هر تصویری که فکر کند را میتواند ایجاد کند . حتی عکس هایی که در عالم واقعیت نمی تواند وجود داشته باشد و با دیدن عکس هایی که در ادامه قرار میدهم می توانید به این واقعیت پی ببرید . 
شاید برای افزاری که با فتوشاپ آشنایی کامل ندارند و این تصاویر را مشاهده می کنند سخت باشد که باور کنند آیا این امکان وجود دارد گه بتوان با استفاده از یک نرم افزار چنین تصاویری خلف کرد . پاسخ بله می باشد . امیدوارم از دیدن عکس های زیر لذت ببرید .

عکس دستکاری شده با فتوشاپ 55Manipulations - تصاویر دستکاری شده " عنوان یکی دیگر از مقالات بخش فتوشاپ می باشد .  عکس هایی که در نرم افزار فتوشاپ با چد تصویر دیگر ادغام شده و ساختار آن به طور کل تغییر می کند را تکنیک Manipulations  می نامند. Manipulations  به طور کلی یک نوع دستکاری عکس می باشد که سخت ترین نوع طراحی نیز در این برنامه به حساب می آید .  
هر تصویری که با این سبک بخواهد ایجاد شود جدا از خلاقیت بالای طراح وقت و حوصله زیادی نیز می خواهد که پیش نیاز آن شناخت صحیح و بالای کار با ابزارهای فتوشاپ است .

صفحه1 از4
کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz

Please publish modules in offcanvas position.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا