ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

فیلم / ویدئو آموزشی فتوشاپ

این ویدئو آموزشی مربوط می شود به "آموزش ابزارهای انتخاب -Marquee Tools در فتوشاپ" که در سایت منتشر شده است . برای انتخاب بخشی از تصویر روشهای مختلفی وجود دارد . علت ارائه ابزارهای انتخاب مختلف، این است که ممکن است بخواهید در شرایط مختلف ، با استفاده از روشهای مختلف ، قسمتی از تصویر را انتخاب کنید.ابزارهای انتخاب در فتوشاپ ، امکان انتخاب تمام قسمتهای تصویر ، بخشی از آن و یا حتی یک پیکسل تنها از تصویر امکان پذیر می سازد.
ابزارهای انتخاب در فتوشاپ در شکل زیر نمایش داده شده است.

بنده سال 1392 مقاله ای با عنوان "بخش دوم ابزارهای انتخاب - Lasso در فتوشاپ" در سایت منتشر کردم که روش استفاده از ابزار Lasso به همراه زیر مجموعه های آن در فتوشاپ توضیح داده شده بود .
اما کاربران بخش فتوشاپ درخواست کردند که روش استفاده از ابزارها را به صورت ویدئو آموزشی در سایت قرار بدهیم . اینکار در حال انجام شدن می باشد و تمام ابزارها و قسمت های فتوشاپ تا یک ماه آینده به صورت فیلم در بخش آموزش قرار می گیرد .  ابزارهای Marquee  برای انتخاب ناحیه ای منظم بکار می روند.گاهی مواردی پیش می آید که میخواهید ناحیه ای غیر منظم را انتخاب کنید ، برای مثال می خواهید فردی  را از بین افزار در یک تصویر انتخاب کنید. برای این منظور از ابزارهای دیگری استفاده می شود.ابزارهای Lasso در شکل زیر نشان داده شده است.

با یکی دیگر از مقالات سایت با عنوان " فیلم / ویدئو آموزشی استفاده از ابزار Pen Tool در فتوشاپ CS6 " در خدمت شما هستم . سطح آموزشی را می خواهیم از مقدماتی و متوسط به حرفه ای سوق بدهیم و با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص ، مقالات تخصصی سطح بالا در بخش آموزش جهت استفاده شما قرار بدهیم .
یکی از ابزارهایی که کار کردن با آن شاید کمی مشکل باشد نرم افزار Pen Tool در فتوشاپ می باشد . (آموزش ابزار Pen Tool در فتوشاپ) توسط ابزار  penشما می توانید خطهای راست،منحنی ها یا خطهای آزاد و شکلهای مورد نظرتان را رسم کنید. ابزارpen به همراه ابزار shape می تواند برای تولید اشکال پیچیده بکار رود.
در ویدئو آموزشی زیر می توانید روش کشیدن یک کادر ساده و تغییر آن به شکل دلخواه را یاد بگیرید . سطح این آموزش مقدماتی متوسط بوده که در یک درس دیگر به صورت کامل یک شکل را با ابزار Pen Tool ترسیم میکنم .

کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا