ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
کپچا *
بارگذاری کپچا

کرل یک نرم افزار برداری سطح پیشرفته می باشد که کار کردن با آن حتما نیاز به آموزش و انجام یکسری تمارین دارد . تمرین هایی که در قالب ویدئو یا به صورت آنلاین و کتاب باشد و بتواند به صورت تصویری کاربرد ابزارها را توضیح بدهد . در کرل هم همانند بنامه های دیگر ابزارها جدا از کاربردی که دارند دارای یکسری تنظیمات خاص هم می باشند . به همین دلیل بنده چند ویدئو آموزشی سطح پیشرفته در سایت جهت مشاهده شما قرار داده ام که امیدوارم از آن استفاده بهینه کنید .

این ویدئو آموزشی بدلیل طولانی بودن توضیحات دارای 2 بخش می باشد تا بتوانید بعد از یک استراحت کوتاه از دوباره طراحی را در نرم افزار کرل از سر بگیرید . ویدئو قبلی با عنوان های KE 4 و Dengan در سایت منتشر شده است و همانطور که در توضیحات ابتدایی به آن اشاره کرده ام این ویدئو های آموزشی بدلیل کیفیت بالای تدریس آنلاین طراحی همچنین نبود منبع فارسی و احترام به حق کپی رایت با زبان اصلی سایت منبع در بخش آموزش قرار گرفته است .

ویدئو آموزشی مطالب قبلی شاید نسبت به این طرح کمی ساده تر باشند ولی ساده تر نه از نظر کاربردی بلکه از نظر زمانی . مدت این ویدئو آموزشی 10 دقیقه می باشد ولی برای یک کاربر سطح مقدماتی زمانی در حدود 60 دقیقه لازم است تا بتواند یک طرح شبیه نمونه تصویری که بنده قرار داده ام طراحی کند .سطح این آموزش پیشرفته می باشد و حتما کاربران قبل از استفاده باید با ابزارها و تنظیمات نرم افزار کرل آشنایی داشته باشند تا اگر یک سوال برای آنها پیش آمد بتوانند با کمی به عقب بردن زمان فیلم به نتیجه برسند . مشاهده این ویدئو آموزشی برای هر سه سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته پیشنهاد می شود زیرا طراحی کرل در چنین سطحی در وب سایتهای آموزشی فارسی پیدا نمی شود .

در دو ویدئو قبلی که با عنوان Dengan و KE 4 در سایت فعال شد یاد گرفتید که چگونه لوگو سه بعدی با استفاده از نرم افزار کرل طراحی کنید .اگر دقت کرده باشید برای طراحی هر لوگویی از یکسری ابزارهای پیش فرض استفاده می شود فقط تنظیمات و روش کار کمی متفاوت است که این موضوع هم بر می گردد به طرح اصلی .در این ویدئو آموزشی یاد می گیرید که از پایه یک مداد را در کرل ترسیم کرده و سپس با استفاده از ابزارهایی که در برنامه وجود دارد ، مداد را ترسیم و سپس رنگ آن را تغییر بدهید . 

عنوانهایی که برای فلیم های آموزشی کرل انتخاب کرده ام از نظر مفهومی صحیح نمی باشد و در جهت عدم تشابه عنوانها استفاده شده است . ساخت این لوگو نسبت به دو مقاله قبلی کمی پیچیده تر می باشد ولی از نظر کاربردی یک تمرین حرفه ای برای کاربرانی که می خواهند از کرل به عنوان یک برنامه تخصصی استفاده کنند به حساب می آید . 
تمام طرح هایی که این هنرمند فیلم آموزشی آن را جهت مشاهده بازدید کنندگان قرار داده است ابتدا از ابزار تایپ استفاده کرده و به صورت حرفه ای طوری حرف تایپ شده را تغییر میدهد که اگر ابتدا و انتهای آموزش را در کنار هم قرار بدهید شاید باورتان نشود که از یک حرف ساده چنین لوگوی سه بعدی خلق شده است . در این تمرین با بیشتر ابزارها همچنین تنظیمات آن آشنا می شوید . بنده که از دیدن این ویدو آموزشی لذت برده ام امیدوارم مورد رشایت شما نیز قرار بگیرد .

مقاله قبلی با عنوان "فیلم / ویدئو آموزش طراحی لوگو سه بعدی KE 4 با کرل" در سایت منتشر شد . این آموزشها به درخواست کاربران بخش آموزش از یک وب سایت زبان اصلی کپی برداری شده است .
در این مقاله یاد می گیرید ابتدا با ابزار تایپ حرف E را تایپ کرده و شکل ظاهری حرف مورد نظر را با transform دفرمه کنید . بعد از دفرمه کردن ابزار Extrude را انتخاب کرده و کمی به حرف مورد نظر بعد میدهد سپس رنگ حرف E را تغییر داده و با استفاده از ابزار سطل رنگ طیف رنگی متناسب با لوگو کشیده شده را تغییر میدهد . امیدوارم از دیدن این آموزش لذت ببرید . سعی کنید چندبار این فیلم را مشاهده کنید زیرا استفاده صحیح از ابزارها به صورت کاربردی توضیح داده شده است .

فیلم / ویدئو آموزشی کار با ابزار Marquee Tool در فتوشاپ CS6 عنوان مقاله قبلی بوده است . اما 12 لوگو سه بعدی که با نرم افزار کرل طراحی شده است را به زبان اصلی ، ویدئو آن را جهت مشاهده شما در سایت قرار میدهم .
در این ویدئو آموزشی  با ابزارهای مختلف کرل آشنا می شوید ، کاربردی متفاوت نسبت به کاری که در شرایط پیش فرض انجام میدهند را مشاهده خواهید کرد . همچنین یاد می گیرید که چگونه با یک برنامه حرفه ای مثل کرل یک کادر ترسیم شده را رنگ آمیزی کنید . زیرا استفاده از طیف های رنگی در کرل بسیار مشکل تر از نرم افزار فتوشاپ و برنامه های پیکسلی دیگر می باشد .

کلیه حقوق متعلق است به فروشگاه آسارایان. طراحی و پشتیبانی: webriz
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا